luka w kodeksie prawa

Wykorzystanie luki w kodeksie nie mając nawet danych dłużnika

Dzięki luce w prawie polski każdy może trafić na giełdę dłużników.
Taka giełda to nic jak miejsce, w którym dłużnik został sprzedany przez wierzycieli firmom windykacyjnym.

Wszystko jest to zgodne z RODO oraz polskim prawem.

Wypróbuj możliwości biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum i sprawdź skuteczność w odzyskiwaniu długów.

Na taką giełdę może trafić każdy, nawet wystarczy, że firma albo wierzyciel ma bałagan w dokumentach finansowych.
Rekordziści otrzymują ponowne, a zarazem niesłusznie wezwanie do zapłaty po kilku latach, bywa nawet po upłynięciu 10 lat.
Najlepszym właściwie sposobem na ustrzeżenie się przed tym lub minimalizacja stresu jest porządek we własnych opłaconych fakturach.
Dłużnikiem można zostać już w momencie przykładowo przez spóźnianie się z opłaceniem tylko jednej z faktury np.: za prąd, gaz, wodę albo jedno tylko z tych mediów.
Jest to jedna z wielu luk, pozwala ścigać dłużników za niezapłacenie drobnej faktury na czas, bo np : wypłata w firmie uległa opóźnieniu.
Kolejno możliwość publikacji w Internecie danych wrażliwych tj.: imię i nazwisko, kod pocztowy, nazwa miejscowości, adres prowadzenia działalności gospodarczej będący bardzo często równocześnie adresem zamieszkania przez osobę fizyczną.

Przeczytaj informacje o firmie Kancelaria Ultimatum opinie gdzie przeczytasz więcej na temat profesjonalnego biura pomagającego w kwestiach prawnych związanych z windykacją na terenie całego kraju.

Trzeba liczyć się z tym, że w momencie nastania zwłoki w spełnieniu uregulowania należności, prawo do zachowania prywatności może zostać ograniczone ze względu na dochodzenie finansowe zapoczątkowane i jego wszczęcie ze strony wierzyciela w egzekwowani przez windykatora.

Długi polskich firm oraz osób fizycznych rosną w lawinowym tempie. Jednak mało kto zdaje sobie z tego sprawę.

Przykładowo dwa lata temu:

Na koniec 2017 r. wartość rynku wierzytelności w Polsce – jak wynika z danych GUS – sięgała ponad 91, 5 mld zł. Większość długów obsługiwanych przez giełdy wierzytelności stanowią długi konsumenckie…
W porównaniu z rokiem bieżącym jest tego prawie dwukrotnie więcej: osób, podmiotów, w tym dużych firm zadłużonych na gigantyczne pieniądze.

Widać też wyłaniający się nową branże dochodową w postaci: rynku oraz handlu na nim wierzytelnościami. Także zarobkiem na tym poprzez naginanie czyli łamanie litery PRAWA na granicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.