Kancelaria Ultimatum Opinie ⭐

kancelariaultimatum.pl

Znajdziemy na stronie przydatne rekomendacje i oceny o firmie windykacyjnej Ultimatum, która odzyskuje długi w mgnieniu oka. Dodawane są wyłącznie prawdziwe opinie osób z całego kraju, które miały przyjemność korzystać z tejże firmy ponieważ Kancelaria Ultimatum opinie to nie tylko puste słowa, ale mogą być użyte jako ważne wskazówki przy wyborze firmy windykacyjnej.

Często oszuści windykacyjni uciekają od odpowiedzialności płacenia za usługi lub towary, dlatego KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE pomoże uporać się z takim dłużnikiem. W programie telewizyjnym Polsat możemy zobaczyć jak oszust finansowy próbuje manipulować w programie Interwencja emitowanym 14 maja 2018 roku pod tytułem „Poszkodowani dwa razy. 30 tys. zł za niepochlebną opinię w internecie” gdzie dłużnik próbuje wmówić winę Kancelarii Ultimatum, ale akurat to biuro windykacyjne potrafi sprostać również takim wyzwaniom i finalnie Kancelaria Ultimatum dalej obsługuje firmy i osoby prywatne, a dłużnik tonie w długach. Próbował w telewizji Polsat oczernić firmę Ultimatum mieszczącą się na ulicy Złota 59, 00-120 Warszawa ponieważ myślał, że tak ucieknie od długu.

Kancelaria Ultimatum -  Warszawa

kancelaria ultimatum oferteo

Zawsze świeży i aktualny Ranking firm windykacyjnych dostępny na stronie internetowej z licznymi opiniami. Dobra opinia o firmie windykacyjnej takiej jak np. Kancelaria Ultimatum z Warszawy do bardzo dobry punkt zaczepienia, aby dowiedzieć się czegoś więcej o owej firmie, która potrafi ściągnąć każdy dług z każdego dłużnika. Korzystnym aspektem dla osoby zamawiającej usługę windykacyjną Kancelaria Ultimatum opinie daje możliwość rozpoczęcia współpracy bez uiszczania jakichkolwiek opłat – dopiero jak będzie efekt to pobiorą maksymalnie kilka procent od wygranej kwoty czyli bardzo uczciwy deal. Jak to klienci Kancelarii Ultimatum zwykli mówić, że mając taką firmę ku boku nie martwią się o swój kapitał – nawet ten pożyczony komuś, bo wiadomo, że Kancelaria Ultimatum pomoże opinie pomoże uzyskać środki finansowe, które nam się należą na pewno bardziej niż dłużnikowi.

Kancelaria Ultimatum opinie ma super – to kancelaria odzyskiwania wierzytelności z Warszawy, która potrafi odzyskiwać długi od klientów krajowych jak i zagranicznych bez najmniejszego znaczenia na stopień trudności. Na stronie zobaczyć nie tylko wpisy o programie Interwencja emitowanym przez stację telewizyjną Polsat, ale także Kancelaria Ultimatum Warszawa pozwoli zrozumieć sens istnienia takowych firm ratujących uczciwie działające firmy i osoby indywidualne bez znaczenia na miejsce zamieszkania. Trzeba podkreślić, że filarem całej Kancelarii Ultimatum jest Pan Rafał Jarocki oraz Marcin Protaziński, którzy nie znają rzeczy niemożliwych. Najlepiej zadzwonić do tegoż biura windykacyjnego i opisać swoją sprawę, a na pewno panowie z Ultimatum sprostają wymaganiom najbardziej wymagających i wybrednych Klientów, a mnogość narzędzi jakimi dysponują zagwarantuje niemalże 100% skuteczności przy odzyskiwaniu długu, a żeby zacząć odzyskiwać dług muszą wstępnie zweryfikować.

Polecamy skorzystać z serwisu dla fachowców Kancelaria Ultimatum Oferteo i sprawdzić rekomendacje o Kancelaria Ultimatum opinie ma znakomite, dlatego jest kancelarią godną polecenia. Klienci korzystający z usług Kancelarii Ultimatum jednoznacznie stwierdzają skuteczność i profesjonalizm w przeprowadzanych postępowaniach zarówno tych przedsądowych jak i sądowych – bez znaczenia, pomagają w każdej chwili. Nie można ocenić firmy nie korzystając z niej, a klienci w serwisach społecznościowych i wiedzą najlepiej co w trafie piszczy i co z czym się je. Jednym słowem Kancelaria Ultimatum to strzał w dziesiąte i nie ma to tamto, bo to najlepsza firma windykacyjna na świecie. Odwiedź Ranking Windykacja serwis na którym sprawdzisz najlepsze biura windykacyjne w kraju.

Kancelaria Ultimatum opinie

Kancelaria Ultimatum Opinie

Szybka i skuteczna windykacja? To właśnie oferuje Kancelaria Ultimatum. Firma windykacyjna ta zasługuje na uznanie za skuteczną egzekucję wierzytelności. Firma ta zawsze była dobrze przygotowana do każdej rozmowy z dłużnikiem, co przekładało się na pozytywne rezultaty. Profesjonalne podejście do każdej sprawy - Kancelaria Ultimatum nie zostawia nic przypadkowi.

5,0 rating
28 stycznia 2024

Profesjonalna obsługa klienta to priorytet Kancelarii Ultimatum. Ich wysoka skuteczność w windykacji sprawia, że są jednymi z najlepszych na rynku. Firma ta potrafi skutecznie negocjować, co przekłada się na korzystne warunki dla klienta. Firma ta regularnie informowała mnie o postępach w procesie windykacyjnym, co ułatwiło mi śledzenie sytuacji. Bardzo sobie cenię podejście tej firmy windykacyjnej do klienta – zawsze słuchają i starają się zrozumieć sytuację. Dzięki skutecznej windykacji, moje finanse wróciły na właściwe tory, a wszystko to dzięki firmie, której polecam usługi. Obsługa klienta w tej firmie jest zawsze dostępna i gotowa udzielić informacji na temat postępów w procesie windykacyjnym. Firma ta wykazuje się wysoką skutecznością nawet w przypadkach trudnych do odzyskania długów. Skrupulatność i profesjonalizm tej firmy sprawiają, że można jej zaufać w kwestiach związanych z odzyskiwaniem należności. Jakość obsługi klienta przekracza moje oczekiwania. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to gwarancja terminowego odzyskania długów. Kancelaria Ultimatum doskonale radzi sobie z trudnymi przypadkami windykacyjnymi.

Władysław

Kancelaria Ultimatum jest partnerem, na który zawsze można liczyć. Dzięki ich zaangażowaniu udało mi się odzyskać pieniądze, których już prawie straciłem nadzieję odzyskać. W moim przypadku firma windykacyjna potrafiła skutecznie działać nawet w sytuacji, gdy dłużnik próbował unikać kontaktu. Kancelaria Ultimatum to firma, która potrafi skutecznie egzekwować należności.

5,0 rating
23 stycznia 2024

Kancelaria Ultimatum działa etycznie i z poszanowaniem praw klienta. Firma ta angażuje się w każdą sprawę ze szczególną uwagą i zaangażowaniem, co zasługuje na uznanie. Ich elastyczność w dostosowywaniu się do specyfiki każdej sprawy sprawia, że są godnym zaufania partnerem biznesowym. Obsługa prawna w firmie windykacyjnej działała sprawnie i służyła pomocą w razie ewentualnych sporów. Ich zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji finansowych sprawia, że polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje pomocy w windykacji. Działań tej firmy nie można zignorować – ich skuteczność w windykacji długów jest imponująca. Pozytywne podejście do klienta sprawia, że współpraca z tą firmą windykacyjną jest mniej stresująca. Firma ta potrafiła znaleźć indywidualne podejście do mojej sytuacji finansowej, co przyczyniło się do pozytywnego zakończenia procesu windykacyjnego. Firma działa z poszanowaniem etyki biznesowej, co buduje zaufanie do marki. Zaufałem Kancelarii Ultimatum i nie żałuję – są naprawdę skuteczni. Kancelaria Ultimatum działa szybko i sprawnie w procesie odzyskiwania długów.

Janusz

Profesjonalizm Kancelarii Ultimatum przekłada się na pozytywne efekty windykacji. Firma ta zna się na rzeczy i potrafi znaleźć rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Firma windykacyjna potrafiła efektywnie działać również w przypadku dłużników z zagranicy, co uważam za dużą zaletę. Sprawdźcie sami - Kancelaria Ultimatum to pewny wybór w dziedzinie windykacji.

5,0 rating
17 stycznia 2024

Skorzystanie z usług Kancelarii Ultimatum to pewność, że sprawa jest w dobrych rękach. Ich podejście do klienta jest bardzo empatyczne i zrozumiałe, co przekłada się na lepsze relacje biznesowe. Zespół tej firmy windykacyjnej działa z zaangażowaniem i profesjonalizmem, co pozwala skutecznie rozwiązywać trudne sprawy. Bardzo pozytywnie oceniam elastyczność płatności za usługi windykacyjne, co dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Firma windykacyjna działa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, co zauważyłem, korzystając z ich usług. Współpraca z tą firmą pozwoliła mi zaoszczędzić wiele czasu, który musiałbym poświęcić na samodzielne próby odzyskania długu. Firma ta regularnie informuje o postępach w procesie windykacyjnym, co sprawia, że czuję się zaangażowany w cały proces. Profesjonalizm i skuteczność tej firmy windykacyjnej są godne podziwu – polecam ich usługi każdemu potrzebującemu wsparcia w odzyskiwaniu długów. Znają się na negocjacjach, co pozwala na znalezienie korzystnych rozwiązań dla obu stron. Profesjonalizm, skuteczność i terminowość – to cechy charakteryzujące Kancelarię Ultimatum. Kancelaria Ultimatum potrafi znaleźć indywidualne podejście do każdego przypadku. Skorzystanie z usług Kancelarii Ultimatum to pewność odzyskania zadłużenia. Kancelaria Ultimatum dba o dobre relacje z klientem, nawet w trakcie procesu windykacji.

Piotr

Kancelaria Ultimatum oferuje indywidualne podejście do każdej sprawy. Jestem pełen uznania dla profesjonalizmu i determinacji, z jaką firma ta podchodzi do każdej sprawy. Bardzo cenię sobie podejście tej firmy, która traktuje klienta indywidualnie i z szacunkiem. Kancelaria Ultimatum zawsze idzie na całość, by odzyskać pieniądze dla swoich klientów.

5,0 rating
12 stycznia 2024

Kancelaria Ultimatum to zespół ekspertów, który zna się na detalach windykacyjnych. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka sprawdzonego partnera w obszarze windykacji. Polecam tę firmę każdemu, kto ceni sobie solidność, skuteczność i profesjonalizm w obszarze windykacji. Profesjonalizm pracowników tej firmy sprawił, że cały proces windykacji był dla mnie mniej stresujący. Jako klient mogłem liczyć na regularne aktualizacje dotyczące postępów w procesie windykacji, co było bardzo budujące. Dzięki zastosowaniu różnorodnych metod windykacyjnych, firma ta potrafiła skutecznie radzić sobie z różnymi typami dłużników. Firma ta zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co daje pewność, że cały proces windykacyjny jest prowadzony zgodnie z normami. Profesjonalizm i etyka pracy tej firmy sprawiają, że można jej zaufać w kwestiach finansowych. Firma windykacyjna jest w pełni zautomatyzowana, co przyspiesza procesy. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim poszukującym profesjonalnej windykacji. Kancelaria Ultimatum to solidny partner w sprawach odzyskiwania długów.

Marian

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum - mają doskonałe podejście do windykacji. Ich podejście jest etyczne i zgodne z obowiązującymi przepisami, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy windykacyjnej przekonały mnie do kontynuacji współpracy. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to gwarancja szybkiego i profesjonalnego odzyskania długu.

5,0 rating
6 stycznia 2024

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to inwestycja w profesjonalne podejście do windykacji. Ich fachowa wiedza i doświadczenie są nieocenione w procesie odzyskiwania należności. Firma windykacyjna, z którą miałem do czynienia, wykazała się profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu należności. Firma ta potrafiła dostosować strategię windykacyjną do specyfiki mojego przypadku, co uważam za duży plus. Zadziwia mnie elastyczność tej firmy windykacyjnej w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klientów. Firma ta potrafiła sprawnie przeprowadzić postępowanie windykacyjne, co pozwoliło mi odzyskać środki w krótkim czasie. Skuteczne negocjacje z dłużnikami to jedna z głównych zalet tej firmy windykacyjnej. Działań tej firmy nie można lekceważyć, zwłaszcza jeśli zależy ci na szybkim odzyskaniu długu. Firma ta dba o budowanie pozytywnego wizerunku klienta w trakcie procesu windykacyjnego. Skuteczność działania Kancelarii Ultimatum przekracza moje oczekiwania. Profesjonalna obsługa klienta i skuteczność to atuty Kancelarii Ultimatum. Kancelaria Ultimatum potrafi skutecznie negocjować warunki spłaty zadłużenia.

Marek

Kancelaria Ultimatum oferuje kompleksową pomoc w zakresie windykacji należności. Firma windykacyjna potrafiła sprawnie zająć się moją sprawą, dzięki czemu udało mi się odzyskać pieniądze. Polecam ich profesjonalizm i skuteczność. Pozytywne doświadczenia z korzystania z usług tej firmy sprawiły, że poleciłem ją również moim znajomym w potrzebie. Kancelaria Ultimatum to gwarancja skuteczności w odzyskiwaniu długów.

5,0 rating
27 grudnia 2023

Doskonała znajomość prawa i skuteczność działania – to atuty Kancelarii Ultimatum. Polecam tę firmę windykacyjną z pełnym przekonaniem, ponieważ sama doświadczyłem ich profesjonalizmu. Współpracując z tą firmą, zyskałem pewność, że moje sprawy są prowadzone z najwyższą starannością. Firma ta potrafiła skutecznie poradzić sobie z trudnymi przypadkami, co świadczy o jej doświadczeniu. Firma ta potrafiła dostosować strategię windykacyjną do zmieniającej się sytuacji rynkowej, co jest jej dużym atutem. Szybka reakcja na moje zgłoszenia oraz aktywne podejście do rozwiązywania problemów finansowych – to cechy, które wyróżniają tę firmę windykacyjną. Współpraca z tą firmą pozwoliła mi skoncentrować się na prowadzeniu mojego biznesu, pozostawiając sprawy windykacyjne w rękach profesjonalistów. Obsługa klienta w tej firmie windykacyjnej zawsze odpowiada na pytania w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo doceniam profesjonalizm i pełne zaangażowanie pracowników firmy. Kancelaria Ultimatum potrafi dostosować strategię do unikalnych potrzeb każdego klienta. Profesjonalizm, skuteczność, terminowość – to trzy filary Kancelarii Ultimatum.

Mieczysław

Usługi Kancelarii Ultimatum są skrojone na miarę potrzeb klienta. Doświadczenia z firmą windykacyjną były dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Skuteczne i profesjonalne podejście do sprawy zdecydowanie wyróżnia ich na tle konkurencji. Firma ta świadczy kompleksowe usługi z zakresu windykacji, co dla mnie było dużym ułatwieniem. Kancelaria Ultimatum potrafi skutecznie negocjować i dochodzić swoich roszczeń.

5,0 rating
21 grudnia 2023

Kancelaria Ultimatum zasługuje na uznanie za profesjonalizm i skuteczność w windykacji. Firma ta dba o swoich klientów na każdym etapie procesu windykacyjnego, co buduje zaufanie i lojalność. Firma ta angażuje się w społeczność biznesową i działa z poszanowaniem dla etyki zawodowej. Opłaty za usługi windykacyjne były transparentne i zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. W moim przypadku firma windykacyjna potrafiła negocjować z dłużnikiem w sposób skuteczny i zrównoważony. Działania firmy windykacyjnej są transparentne, co pozwala śledzić postępy w odzyskiwaniu długu. Korzystanie z usług tej firmy windykacyjnej było dla mnie korzystne zarówno finansowo, jak i pod względem oszczędności czasu. Firma ta potrafiła skutecznie przekonać dłużników do spłaty zaległych kwot, co przyczyniło się do poprawy mojej sytuacji finansowej. Firma świadczy usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. Kancelaria Ultimatum potrafi efektywnie zarządzać procesem windykacyjnym. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to gwarancja rzetelnej obsługi i profesjonalnego podejścia. Kancelaria Ultimatum to solidny partner, na którym można polegać w kwestiach windykacyjnych.

Edward

Działania Kancelarii Ultimatum są skuteczne i efektywne. Współpraca z firmą windykacyjną była dla mnie bardzo korzystna. Profesjonalizm, skuteczność i transparentność działań to cechy, które wyróżniają ich na tle konkurencji. Firma windykacyjna potrafiła skutecznie zarządzać procesem windykacyjnym, co sprawiło, że odzyskanie należności było możliwe w krótkim czasie. Kancelaria Ultimatum działa sprawnie i efektywnie, co sprawia, że warto z nią współpracować.

5,0 rating
14 grudnia 2023

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to gwarancja terminowego odzyskania długu. Ich podejście do problemu jest proaktywne, co pozwala unikać zbędnych opóźnień i komplikacji. Ich innowacyjne podejście do windykacji sprawia, że są pionierami w branży. Firma ta oferuje szeroką gamę usług z zakresu windykacji, co czyni ją wszechstronnym partnerem dla różnych branż. Śledzenie działań firmy windykacyjnej było dla mnie transparentne, co buduje zaufanie do tego podmiotu. Sprawnie przeprowadzone postępowanie windykacyjne przez tę firmę pozwoliło mi uniknąć długotrwałych sądowych procedur. Profesjonalizm i rzetelność tej firmy windykacyjnej sprawiły, że zdecydowanie polecam jej usługi. Współpraca z tą firmą przyniosła pozytywne rezultaty, a moje oczekiwania w zakresie odzyskania środków zostały spełnione. Firma ta potrafiła skutecznie negocjować z dłużnikami, co zaowocowało skróceniem procesu windykacyjnego. Ich podejście do klienta jest przyjazne, co zmniejsza stres związany z procesem windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która skutecznie zajmuje się odzyskiwaniem należności. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum – ich podejście do windykacji jest bardzo skuteczne. Kancelaria Ultimatum to partner godny zaufania w procesie odzyskiwania długów. Doświadczona i rzetelna firma windykacyjna – Kancelaria Ultimatum zasługuje na uznanie.

Zdzisław

Kancelaria Ultimatum gwarantuje skuteczne działania na rzecz odzyskania długu. Firma ta wykazała się profesjonalizmem i elastycznością, dopasowując strategię windykacyjną do indywidualnych potrzeb mojej firmy. Zauważyłem, że firma ta inwestuje w rozwój swoich pracowników, co wpływa na wysoką jakość świadczonych usług. Kancelaria Ultimatum - solidny partner w windykacji, na którym można polegać.

5,0 rating
8 grudnia 2023

Kancelaria Ultimatum potrafi skutecznie negocjować, co wpływa na pozytywne rozstrzygnięcia spraw. Zaufałem tej firmie i nie żałuję – odzyskali dla mnie pieniądze, których już nie spodziewałem się zobaczyć. Zawsze mogę liczyć na fachową radę i wsparcie ze strony tej firmy windykacyjnej. Skorzystanie z usług tej firmy pozwoliło mi zaoszczędzić czas i nerwy związane z samodzielną windykacją. Firma windykacyjna, z której korzystałem, wykazała się profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu należności. Cieszę się, że skorzystałem z usług tej firmy windykacyjnej, ponieważ dzięki nim udało mi się odzyskać środki, których już straciłem nadzieję odzyskać. Śledzenie postępów w odzyskiwaniu długu było łatwe dzięki regularnym raportom dostarczanym przez firmę windykacyjną. Firma ta jest elastyczna i potrafi dostosować swoje podejście do różnych sytuacji, co jest istotne w procesie windykacji. Firma posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa finansowego. Kancelaria Ultimatum podejmuje wszelkie środki, by skutecznie egzekwować należności. Profesjonalizm Kancelarii Ultimatum przekłada się na skuteczną windykację.

Wiesław

Można liczyć na przyjazne podejście oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta w Kancelarii Ultimatum, co idzie w parze z solidnym wykonaniem usługi windykacyjnej. Co wyróżnia tę kancelarię, to fakt, że nie trzeba długo oczekiwać na rozpoczęcie działań, ponieważ zaczynają pracę już w dniu zgłoszenia się do nich.

5,0 rating
30 listopada 2023

Natychmiast przystępują do weryfikacji dostępnych możliwości, a następnie prezentują zleceniodawcy różne warianty rozwiązania sprawy. W moim przypadku doświadczyłem/ałem konsekwentnego podejścia i ogromnego zaangażowania ze strony pracowników Kancelarii Ultimatum. Ich determinacja pozwoliła skutecznie dążyć do zamierzonego celu. Dzięki temu zyskali moje pełne zaufanie, a kancelaria stała się dla mnie pewnym wyborem. Skutecznie odzyskali całą kwotę długu, dodatkowo naliczając odsetki za opóźnienie i nieterminową spłatę zobowiązań. To świadczy o profesjonalizmie i skuteczności, co sprawia, że mogę z czystym sumieniem polecić Kancelarię Ultimatum.

Bogna

Jestem zadowolony/a, że otrzymałem/aśmy polecenie korzystania z usług biura windykacyjnego Kancelarii Ultimatum. Już w pierwszym dniu współpracy zauważyłem/ałem, że pracownicy tej kancelarii nie marnują czasu i natychmiast przystępują do działania.

5,0 rating
25 listopada 2023

Po otrzymaniu rekomendacji, postanowiliśmy skorzystać z ich usług, a już od pierwszego dnia współpracy zauważyliśmy, że profesjonalizm i zaangażowanie pracowników tej kancelarii idą w parze z efektywnością działań.
Kiedy napotkaliśmy problem z nieuczciwym klientem, pracownicy Kancelarii Ultimatum niezwłocznie podjęli działania, eliminując zbędne opóźnienia. Ich skuteczność w odzyskiwaniu środków przekroczyła nasze oczekiwania, co dodatkowo umocniło nasze zaufanie do tej kancelarii. Dziękujemy im za profesjonalizm i skrupulatność, dzięki którym udało się nam odzyskać środki.
Decydując się na Kancelarię Ultimatum, można być pewnym, że powierzając im proces odzyskiwania pieniędzy, otrzymuje się partnera, który radzi sobie nawet z dłużnikami o skomplikowanych historiach finansowych. Polecam z czystym sumieniem Kancelarię Ultimatum jako solidnego i skutecznego partnera w dziedzinie windykacji finansowej.
Ich skuteczność w odzyskiwaniu środków finansowych od nieuczciwego klienta przerosła moje oczekiwania, za co serdecznie im dziękuję. Współpraca z Kancelarią Ultimatum daje pewność, że można im zaufać i bez obaw powierzyć proces odzyskiwania pieniędzy. Ich profesjonalizm przejawia się również w zdolności radzenia sobie z dłużnikami, którzy są z natury kreatywnymi unikaczami. Polecam Kancelarię Ultimatum jako solidnego partnera w dziedzinie windykacji finansowej.

Mariusz

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum wyróżniają się nie tylko szybkością, ale przede wszystkim skutecznością w działaniach windykacyjnych. Dzięki nim żaden dłużnik nie ma szansy wygrać sprawy przed nimi. Istotnym atutem jest również transparentna polityka cenowa, ponieważ kancelaria nie pobiera opłaty wstępnej, a opłata jest naliczana jedynie w przypadku wygranej sprawy, w formie niewielkiej prowizji.

5,0 rating
21 listopada 2023

To wyjątkowo uczciwe podejście, które rzadko spotyka się w branży, co sprawia, że oferta Kancelarii Ultimatum jest atrakcyjna dla klientów. Z osobistego doświadczenia, mogę śmiało polecić Kancelarię Ultimatum każdej osobie lub firmie, która nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z odzyskaniem środków od dłużnika. Serdecznie pozdrawiam zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów tego profesjonalnego biura windykacyjnego. Mamy nadzieję, że wszyscy będą równie zadowoleni z efektywnej współpracy, jaką oferuje Kancelaria Ultimatum. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są nie tylko wyjątkowo biegli i szybcy w podejściu do spraw windykacyjnych, ale przede wszystkim słyną ze swojej niesamowitej skuteczności. Dzięki ich doświadczeniu i determinacji żaden dłużnik nie stanowi realnego zagrożenia dla powodzenia sprawy windykacyjnej. To właśnie ta zdolność do skutecznego działania w połączeniu z szybkością, która wyróżnia ich spośród innych.
Co więcej, unikalnym atutem Kancelarii Ultimatum jest polityka finansowa, która stawia klientów w komfortowej sytuacji. Brak opłaty wstępnej to niezwykle uczciwe podejście, a faktyczne rozliczenie opiera się na niewielkiej prowizji, naliczanej jedynie po uzyskaniu wygranej sprawy. To niemalże rewolucyjne podejście, które rzadko spotyka się w branży, co czyni tę kancelarię szczególnie atrakcyjną dla klientów. Z własnego doświadczenia, z pełnym przekonaniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdej osobie czy firmie, która zmagając się z problemem dłużników, szuka rzetelnego partnera. Serdecznie pozdrawiam zarówno nowych, jak i stałych klientów tego renomowanego biura windykacyjnego, życząc im satysfakcji z efektywnej współpracy, jaką oferuje Kancelaria Ultimatum.

Włodzimierz

Pracownicy Kancelarii Ultimatum są niezwykle sympatyczni i doskonale zorganizowani, co sprawia, że kontakt z nimi to czysta przyjemność. Ich wysoki poziom komunikatywności i profesjonalizmu sprawia, że czujesz się zaangażowany i pewny, że Twoje sprawy są w dobrych rękach.

5,0 rating
17 listopada 2023

Osobiście uważam, że Kancelaria Ultimatum to nie tylko najlepsza firma windykacyjna w Warszawie, ale również w całej Polsce. Cieszę się, że miałem/ałem okazję skorzystać z ich usług. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Sprawa została rozwiązana skutecznie i to w rekordowo krótkim czasie. Z całego serca polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto szuka rzetelnej i efektywnej firmy windykacyjnej. Ich profesjonalizm, skuteczność i przyjazne podejście z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Pracownicy Kancelarii Ultimatum są nie tylko niezwykle profesjonalni, ale także wyjątkowo sympatyczni i komunikatywni. Z ich pomocą proces obsługi klienta staje się prawdziwą przyjemnością. Ich zaangażowanie i gotowość do współpracy sprawiają, że czujesz się naprawdę doceniany jako klient. Nie waham się stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum to absolutna czołówka firm windykacyjnych nie tylko w Warszawie, ale również na całym obszarze Polski. Radość płynąca z korzystania z ich usług wynika nie tylko z profesjonalizmu, ale także z ogromnej skuteczności. Z zadowoleniem podkreślam, że moje osobiste doświadczenia z Kancelarią Ultimatum są wyjątkowo pozytywne. Sprawa została załatwiona sprawnie i efektywnie, co potwierdza ich reputację jako rzetelnego partnera w dziedzinie windykacji. Bez wahania polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto poszukuje nie tylko skutecznego, ale także profesjonalnego i przyjaznego podejścia do odzyskiwania środków. To firma, która nie tylko spełnia, ale przewyższa oczekiwania klientów.

Michał

Dzięki błyskawicznej i profesjonalnej pomocy prawnej, udzielonej przez Kancelarię Ultimatum, udało mi się skutecznie poradzić sobie z problemami związanymi z prawem pracy. Bez wcześniejszej wiedzy na temat przepisów dotyczących moich praw pracowniczych, zwróciłem się o pomoc do Kancelarii Ultimatum, a tam szybko zorientowano mnie, że mój pracodawca bezpodstawnie mnie oszukuje.

5,0 rating
14 listopada 2023

Za sprawą starannych wyjaśnieniom prawników z Kancelarii Ultimatum dowiedziałem się, jakie prawa mi przysługują oraz że moje zaległe wynagrodzenie powinno zostać już dawno wypłacone. Zdecydowaliśmy się podjąć działania, aby skonfrontować pracodawcę z jego nieuczciwymi praktykami.
Kancelaria Ultimatum nie tylko pomogła mi uzyskać pełne rozliczenie z nierozliczonej pensji, lecz także skutecznie przekazała pracodawcy, że stosowanie takich praktyk nie pozostanie bez konsekwencji. Dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy prawniczej, udało się odzyskać nie tylko moje pieniądze, ale również skorygować nieprawidłowości w relacjach z pracodawcą.
Jestem głęboko wdzięczny Kancelarii Ultimatum za profesjonalizm, szybką reakcję i skuteczną pomoc w trudnej sytuacji prawnej. Dzięki nim odzyskałem nie tylko sprawiedliwość, ale także utwierdziłem się w przekonaniu, że ważne jest obrona swoich praw w miejscu pracy.”

Bogusław

Rzetelna kancelaria, spełniająca wysokie standardy pod wieloma aspektami. Prawnicy wyróżniają się profesjonalizmem, a dział windykacyjny charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta. Moja sprawa sądowa została zakończona sukcesem, co dodatkowo potwierdza skuteczność ich działań.

5,0 rating
10 listopada 2023

Kancelaria Ultimatum to wyjątkowe biuro prawnicze, które zasługuje na pełne uznanie z wielu powodów. Ich zespół prawników działa niezwykle profesjonalnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Co więcej, dział windykacyjny tej kancelarii wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta, co sprawia, że czujesz się traktowany z należytą uwagą.
Mam osobiste doświadczenie z korzystania z usług Kancelarii Ultimatum w sprawie sądowej, i z radością mogę podzielić się, że została zakończona sukcesem. To potwierdza nie tylko skuteczność ich działań, ale również zaangażowanie w interesy klienta.
Bez wahania polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości pomocy prawnej. Biuro windykacyjne nie tylko doskonale radzi sobie z egzekwowaniem należnych środków finansowych, ale również jest partnerem godnym zaufania w rozwiązaniu wszelkich kwestii prawnych. To zdecydowanie solidny wybór dla tych, którzy oczekują rzetelności, profesjonalizmu i skuteczności. Otrzymałem wsparcie, na jakie liczyłem, i z pełnym przekonaniem polecam ich usługi.

Witold

Znakomite wsparcie prawnicze i chęć niesienia pomocy miały niezwykle pozytywny wpływ na rozwój sytuacji, który dzięki zaangażowaniu Kancelarii Ultimatum zakończył się stuprocentowym odzyskaniem moich należnych pieniędzy.

5,0 rating
7 listopada 2023

W obliczu trudnej sytuacji, myślałem, że brak jest już dla mnie wyjścia, ale dzięki ich zaangażowaniu udało się, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Pomoc udzielona przez Kancelarię Ultimatum była nie tylko błyskawiczna, ale również bardziej dostępna cenowo, niż myślałem. Brak opłat wstępnych czy zaliczek to zdecydowanie atut, a niewielki procent od wygranej sprawy, jaki pobiera Kancelaria Ultimatum, sprawił, że cały proces był bardziej korzystny niż się spodziewałem. Jestem niezwykle zadowolony z rezultatów i śmiało mogę stwierdzić, że Kancelaria Ultimatum przekroczyła moje oczekiwania.

Aleksander

Kancelaria Ultimatum to bez wątpienia zespół specjalistów na najwyższym poziomie w dziedzinie windykacji wierzytelności. Osoby pracujące w tym biurze są nie tylko wyjątkowo przyjazne, ale również niezwykle pomocne.

5,0 rating
2 listopada 2023

Dzięki ich zaangażowaniu otrzymałem cenne wskazówki, a proces odzyskiwania mojego długu został skutecznie zrealizowany w niecały miesiąc. Jest to dla mnie nie tylko sukces, ale także solidny powód do gorącej rekomendacji ich usług. Polecam Kancelarię Ultimatum z pełnym przekonaniem, gdyż podchodzi ona do każdej sprawy maksymalnie rzetelnie i profesjonalnie. Ich prawnicy są nie tylko reprezentantami biura, ale także pełnią rolę wsparcia, udzielając fachowych porad i wskazówek. Zawsze wskazują właściwą drogę postępowania, aby osiągnąć zamierzony cel. Skorzystanie z usług Kancelarii Ultimatum to zdecydowanie wartość dodana dla każdego, kto potrzebuje skutecznej pomocy w dziedzinie windykacji.

Bronisław

Solidna firma na którą zawsze można liczyć. Współpraca bez uwag. Kancelaria Ultimatum robiła wszystko szybko i sprawnie. Daję maksymalnie pozytywną ocenę za bardzo miłą obsługę. Gdyby było więcej takich firm jak Kancelaria Ultimatum to świat byłby lepszy i zapewne dłużników by było dużo mniej.

5,0 rating
19 sierpnia 2023

Szybka pomoc prawna na wysokim poziomie w sprawie windykacyjnej, która wydawała mi się nie do rozwiązania. Korzystałem z usług Kancelarii Ultimatum w zakresie windykowania nalezności i nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy. Polecam to biuro windykacyjne między innymi za pomocne wskazówki dotyczące rozliczenia się z dłużnikiem, które były na wagę złota. Skutecznie działające biuro odzyskujące środki finansowe zarówno od firm jak i osób prywatnych, bardzo kompetentne, pracują tutaj profesjonalne osoby z wiedzą prawniczą. W końcu kancelaria windykacyjna, która potrafi odzyskać pieniądze a nie zwodzić i grać na czas. Jestem bardzo zadowolony, że mogłem współpracować z takimi fachowcami, których oceniam pod każdym względem pozytywnie.

Marian

Firma świadczy usługi windykacyjne pod każdym względem profesjonalnie i nie trzeba długo czekać na rezultaty działań z ich strony. Dzięki pomocy jaką otrzymałem w tym biurze w końcu udało mi się odzyskać pieniądze od dłużnika. Podobało mi się to, że Kancelaria Ultimatum zajęła się dosłownie wszystkim wyręczając mnie w wielu kwestiach, co w znaczącym stopniu pozowliło mi zaoszczędzić czas.

5,0 rating
13 sierpnia 2023

To naprawdę pełni profesjonalzmu fachowcy od ściągania długów z którymi aż chce się współpracować. Są skuteczni w swoich działaniach i tym samym w dziedzinie windykacji czują się jak ryba w wodzie. Pracownicy Kancelarii Ultimatum chętnie na bieżąco przekazują informacje o stanie prowadzonej sprawy dzięki czemu zawsze wiedziałem co się dzieje w kwestiach związanych z odzyskaniem moich pieniędzy od dłużnika. Kancelarię Ultimatum wyróżnia uczciwość i rzetelność. Współpraca z nimi to nieocenione wsparcie dla mojej osoby. Są niezastąpionymi ekspertami w swoim fachu, jasno przedstawili, w jaki sposób można odzyskać pieniądze od dłużnika i jak długo to potrwa, co finalnie okazało się najwłaściwszą drogą abym móg liczyć na zwrot swojej gotówki od osoby która była mi ją winna. Skuteczność jaką odznacza się Kancelaria Ultimatum jest imponująca. Z pełnym przekonaniem polecam ich usługi. W moim przypadku jest 100% satysfakcji jeśli chodzi o wybór tego a nie innego biura windykacyjnego. Polecam Kancelarię Ultimatum i oceniam pozytywnie usługi świadczone przez to biuro windykacyjne.

Kazimierz

Przez kłopoty związane z windykacją nie mogłem cieszyć się niczym. Ta firma rozwiązała wszystkie moje problemy raz na zawsze za co bardzo dziękuję. Nie mogę powiedzieć złego złowa na Kancelarię Ultimatum ponieważ pomoc jaką od niej otrzymałem zasługuje na słowa uznania. Nie pobrali ode mnie żadnej zaliczki a zabrali się do pracy i firnalnie odzyskali od dłużnika 100% należności, więc zachowali się wobec mnie naprawdę bardzo uczciwie stąd też z miłą chęcią polecam ich biuro.

5,0 rating
8 sierpnia 2023

Jestem zadowolony ze współpracy. Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum ponieważ owa firma naprawdę robi cuda i ściąga należności których windykacji nikt się nie podejmuje. Współpraca z Kancelarią Ultimatum zakończyła się błyskawicznym odzyskaniem zadłużenia. Miła obsługa oraz kompetentni pracownicy to cechy, które ich wyróżniają. Moja ocena to pełne 5/5 za skuteczność w swoich działaniach i bezinteresowana chęć niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Serdeczne podziękowania za współpracę i obiecuję, że gdy znowu na horyzoncie pojawi się u mnie dłużnik to pierwsze co złapię za telefon i zgłoszę go od razu Kancelarii Ultimatum.

Henryk

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Ultimatum. Prowizja tylko w przypadku odzyskania należności, a to duży plus i zero ryzyka. W moim przypadku operacja windykacja dłużnika przeprowadzona została bardzo profesjonalnie i skutecznie. Polecam to biuro windykacyjne wszystkim tym którzy mają problemy z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika, a na pewno w tej firmie znajdziecie najlepszą możliwą pomoc.

5,0 rating
4 sierpnia 2023

Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Biuro ma bardzo dobre rozeznanie wobec dłużników w wielu branżach co sprawia, że prawnicy z Kancelarii Ultimatum są bardzo dobrze zorientowani w temacie. Już po wstępnych rozmowach widać było, że mam do czynienia z profesjonalistami. Nie tylko odzyskali całą kwotę zadłużenia od osoby która była mi winna pieniądzę, ale też na bieżąco informują, z którymi firmami lepiej nie współpracować lub co robić żeby znowu nie zyskać dłużnika. Dla mających wątpliwości co do zlecenia windykacji doradzam bezpośrednią rozmowę z przedstawicielami tej firmy. Można do nich zadzwonić lub skontaktować się drogą elektroniczną np. poprzez formularz kontaktowy na ich stronie czy też wysłać maila.

Jerzy

Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum to firma, która poświęca szczególną uwagę każdej sprawie i odnosi znaczące sukcesy w odzyskiwaniu należności finansowych. W moim przypadku, doskonale rozliczyła dłużnika, pomagając mi w pełnym odzyskaniu należności. Jestem niezwykle wdzięczny Kancelarii Ultimatum za ich profesjonalizm i skuteczną pomoc, która umożliwiła mi ponowne uporządkowanie mojej sytuacji finansowej.

5,0 rating
29 czerwca 2023

Prawnicy z renomowanego biura windykacyjnego, jakim jest Kancelaria Ultimatum, wyróżniają się precyzyjną strategią i innowacyjnym podejściem do realizacji powierzonych im zadań. Dzięki ich profesjonalizmowi nie ma długu, którego by nie potrafili odzyskać. Osobiście gorąco polecam prawników z tego biura windykacyjnego, którzy są kompetentnymi i godnymi zaufania partnerami w kwestiach biznesowych. Niezależnie od etapu sprawy czy złożoności postępowania związanego z egzekwowaniem należności finansowych, warto zaufać ich umiejętnościom. Sam jestem zadowolonym klientem i mogę ocenić Kancelarię Ultimatum wyłącznie w jak najbardziej pozytywny sposób.

Marian

Podczas kilku spraw, zawsze mogłem łatwo nawiązać kontakt z Kancelarią Ultimatum, ponieważ ich biuro jest przyjazne dla klientów i stawia na budowanie pozytywnych relacji zarówno z osobami indywidualnymi, jak i z firmami. Doceniają znaczenie dobrych relacji i są otwarci na komunikację, co sprawia, że współpraca przebiega sprawnie i przyjemnie. Mogę śmiało powiedzieć, że atmosfera, którą tworzą, sprzyja wzajemnemu zrozumieniu i skutecznemu rozwiązywaniu problemów.

5,0 rating
26 czerwca 2023

Z całego serca polecam Kancelarię Ultimatum! Mają niesamowitą zdolność odzyskiwania długów w bardzo krótkim czasie. Można na nich polegać, że zapewnią miłą, pomocną i rzetelną obsługę klienta przez całe 365 dni w roku. To firma windykacyjna, która naprawdę troszczy się o klienta od samego początku aż do końca, traktując każdego indywidualnie. Pomagają w załatwianiu wszelkiej papierkowej roboty i kompleksowo zajmują się wszystkimi dokumentami związanymi z odzyskaniem długu. Jestem niezwykle zadowolony z możliwości współpracy z takimi profesjonalistami. Są niezwykle skuteczni i dla mnie nie ma innej tak dobrej firmy w całym kraju, która radziłaby sobie tak sprawnie z odzyskiwaniem pieniędzy od dłużników.

Piotr

Korzystałem z usług Kancelarii Ultimatum i muszę przyznać, że nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Już od samego początku poinformowano mnie o szansach na odzyskanie długu oraz zapewniono mnie, jakie kroki muszę podjąć, aby usprawnić proces. Całość przebiegła pomyślnie, a dzięki ich profesjonalizmowi udało się odzyskać 18 000 zł w ciągu jednego miesiąca. Jestem bardzo zadowolony z efektów i niezawodności Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
22 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum to niezrównana pomoc w trudnych sytuacjach, gdy sami nie wiemy, jak przekonać dłużnika do rozliczenia się z nami. To biuro windykacyjne, które doskonale radzi sobie w podbramkowych sytuacjach, oferując swoją wiedzę i doświadczenie. Gdy brakuje nam pomysłów i nie wiemy, jak podjąć działania, Kancelaria Ultimatum jest tam, by nam pomóc. Możemy liczyć na ich ekspertyzę i umiejętność skutecznego przekonywania dłużnika do uregulowania swojego zadłużenia. To bez wątpienia najlepsza firma, na którą można polegać w tego typu sytuacjach.

Janusz

Po przekazaniu sprawy dłużnika do Kancelarii Ultimatum, odzyskanie pieniędzy staje się tylko kwestią czasu. Zauważyłem, że moje należności zawsze szybko pojawiały się na koncie, gdy panowie z Kancelarii Ultimatum zajmują się rozliczeniem dłużników. Wszystko jest doskonale zgrane i przeprowadzane w fachowy sposób. To świadczy o wysokim poziomie skuteczności i precyzji, z jaką działają w celu egzekwowania długów. Jestem im wdzięczny za ich profesjonalizm i umiejętność skutecznego odzyskiwania należności.

5,0 rating
18 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum udowodniła, że potrafi pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Miałem do czynienia z trudną sprawą, ale pracownicy tej kancelarii windykacyjnej przedstawili mi wiele konkretnych informacji, co przekonało mnie, że są prawdziwymi ekspertami w dziedzinie. Moje przekonanie okazało się słuszne – wykazali się doskonałą skutecznością, odzyskując całą kwotę zadłużenia. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i umiejętności, które pozwoliły im osiągnąć tak doskonałe rezultaty. Polecam w stu procentach Kancelarię Ultimatum.

Władysław

Dzięki zaangażowaniu ze strony Kancelarii Ultimatum nie musiałem długo czekać na sfinalizowanie powierzonego im zlecenia. POLECAM FIRMĘ !!!

5,0 rating
25 kwietnia 2023

Jedynie mogę w samych superlatywach wypowiedzieć się na temat Kancelarii Ultimatum, która bez najmniejszej zwłoki czasowej zajęła się moją sprawą i zanim się zorientowałem pieniądze wróciły na moje konto. Największym atutem w tej firmie jest super podejście do zleceniodawcy, któremu za wszelką ceną starają się pomóc osoby prowadzące sprawę. Wszyscy są mili, uprzejmi i nie ma problemu z kontaktem. POLECAM

Irek

Firma windykacyjna która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta i chętnie pomaga przy nawet problematycznych sprawach

5,0 rating
23 kwietnia 2023

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Ultimatum jak ktoś szuka profesjonalnej pomocy w odzyskaniu wszelakich należności od dłużników. Działają w tej firmie bardzo sprawnie. Zawsze znajdą wyjście z nawet trudnych sytuacji i doprowadzą sprawę do końca gdyż tutaj najważniejsze jest zadowolenie klienta i to on jest najważniejszy o czym mogłem się osobiście przekonać podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum.

Bolek

Jak zawsze skuteczni

5,0 rating
20 kwietnia 2023

Korzystałem kilka razy i kasa odzyskana

Kancelaria Ultimatum Opinie

Świetne biuro windykacyjne w którym doskonale znają się na wykonywanej przez siebie profesji i obsługują w nim klientów z wszystkich województw.

5,0 rating
18 kwietnia 2023

Właśnie dzisiaj odzyskałem cały dług tzn. dzięki skutecznym działaniom prawników z Kancelarii Ultimatum udało się całą kwotę wyegzekwować od dłużnika i finalnie zrobił wczoraj przelew na moje konto i dzisiaj ujrzałem wpływ środków na własne oczy. Jak dla mnie Kancelaria Ultimatum jest niezastąpiona i tylko oni potrafili mi pomóc z problemem dotyczącym odzyskania moich pieniędzy, a szukałem wsparcia w wielu biurach windykacyjnych przez ponad rok czasu. Polecam skorzystać z usług tej firmy. Pełna profeska!

Wacek

Bardzo dobry kontakt z Kancelarią Ultimatum i szybka realizacja powierzonych im zadań sprawia, że z ogromną przyjemnością mogę polecić to biuro windyjacyjne

5,0 rating
13 kwietnia 2023

Zlecona przeze mnie sprawa została załatwiona sprawnie, szybko i przede wszystkim skutecznie a dość istotne było to, że z uwagi na lokalizacje w której obecnie mieszkam udało się wszystko załatwić zdalnie, więc nawet nie musiałem się fatygować do biura Kancelarii Ultimatum tylko wszystko było online załatwiane, co ułatwiło mi życie i pozwoliło zaoszczędzić sporo czasu. Warto z nimi współpracować. Pozdrawiam serdecznie.

Bronek

Zaangażowanie i doprowadzenie sprawy do pozytywnego końca. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiła Kancelaria Ultimatum.

5,0 rating
16 marca 2023

Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum. Po zleceniu sprawy windykacja została uruchomiona natychmiast. Jeszcze tego samego dnia rozpoczęło się postępowanie, które trwało niecały miesiąc czasu gdyż dużnik sam się ze mna skontaktował żeby umówić się na spłatę zobowiązania finansowego. Finalnie pieniądze odzyskałam w ciągu tygodnia od spotkania z nim, co uważam za ogromny sukces, bo sama na własną rękę od roku nie mogłam się z nim porozumieć. Co jak co ale nie żałuję, że zdecydowałam się zlecić sprawę Kancelarii Ultimatum, która spisała się rewelacyjnie. Polecam

Paulina

Można w Kancelarii Ultimatum liczyć na super kontakt z klientem. Wszystkie aspekty dotyczące sprawy były prosto wyjaśnione i został szczegółowo określeny plan działania jeszcze w tym samym dniu kiedy się zgłosiłam do tego biura. Zdecydowanie polecam!

5,0 rating
15 marca 2023

Fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta i 100% skuteczności. Pomocna firma dla wszystkich tych, którzy chcą szybko odzyskać swoje pieniądze od dłużnika. W Kancelarii Ultimatum pracują przyjaźnie nastawione osoby, które potrafią zrozumieć drugiego człowieka i wesprzeć go dobrym słowem. Nie było sekundy żebym żałowała decyzji odnośnie nawiązania współpracy z Kancelarią Ultimatum, a to najlepszy dowód na to, że jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o wachlarz ich możliwości oraz podejście do mojej osoby.

Klara

Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam bardzo pozytywnie. 100% skuteczność w działaniach windykacyjnych. Polecam z czystym sumieniem tych specjalistów.

5,0 rating
13 marca 2023

Z czystym sumieniem rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Szybkość w działaniach, pełen profesjonalizm, a co najważniejsze skuteczne odzyskanie pieniędzy od dłużnika to tylko jedne z wielu atutów jakimi odznacza się to biuro windykacyjne na tle innych firm. Otrzymałam pomoc na jaką liczyłam, a właśnie na tym mi zależało, więc nie pozostaje mi nic innego jak pochwalić osoby z Kancelarii Ultimatum i zachęcić wszystkich tych, co mają problem z dłużnikiem żeby się zgłosili do tych fachowców na których na pewno nikt się nie zawiedzie.

Marlena

Jestem zadowolona ze współpracy i daję maksymalnie pozytywną ocenę jeśli chodzi o Kancelarię Ultimatum. Bez cienia wątpliwości jest to najlepsza firma windykacyjna w całym kraju. Polecam

5,0 rating
11 marca 2023

Profesjonalne podejście, szybkie działania windykacyjne oraz super stosunek do zleceniodawców. Na zlecone trzy sprawy w ciągu dwóch miesięcy odzyskałam w całości pieniądze z wszystkich trzech postępowań, więc nie można zaprzeczyć, że Kancelaria Ultimatum doskonale zna się na wykonywanej przez siebie profesji o czym mogłam się osobiście przekonać. Pomagają kiedy trzeba i to w najlepszy możliwy sposób. Żaden dłużnik nie ma szans z tymi specjalistami, których z miłą chęcią polecam wszystkim osobom w potrzebie.

Teodora

Sparaw załatwiona bardzo szybko. Dlug został ściągnięty w niespełna trzy tygodnie, więc wyszło lepiej niż wstepnie się tego spodziwałam. Polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
9 marca 2023

100% skuteczność w odzyskaniu płatności od dłużników. Bardzo konkretne działania. Kancelaria Ultimatum potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Nie ma konieczności wpłacania zaliczek czy też opłat wstępnych tylko wystarczy wysłać im dokumenty nawet można to zrobić mailem, a oni już dalej będą wiedzieli jak zabrać się do tematu. Można liczyć jeszcze w tym samym dniu na odzew z ich strony i informację jakie są możliwości walki z dłużnikiem – dokładnie tak było w moim przypadku gdyż po wysłaniu papierów nie czekałam nawet jednego dnia, a miałam już przesłany harmonogram działań. Wszystkie czynności były przeprowadzone profesjonalnie. Nie mam zastrzeżeń czy też uwag co do współpracy i gdy będę potrzebować w przyszłości ponownie tego typu usług to na pewno znowu zgłoszę się do ich biura. Polecam i pozdrawiam.

Kinga

Szybko i skutecznie został dług odzyskany przez Kancelarię Ultimatum. W kilka dni od rozpoczęcia współpracy pieniądze miałam na swoim koncie. Polecam

5,0 rating
8 marca 2023

Absolutnie polecam!. Bardzo konkretna pomoc, a zwłaszcza skuteczna i to w pełnym znaczeniu tego słowa. Zleciłam Kancelarii Ultimatum rozliczenie dłużnika, dzięki czemu nie musiałam się szarpać z dłużnikiem i tym samym nie musiałam się denerwować, co było dla mnie w tamtym okresie na wagę złota. Gdyby nie pomoc jaką otrzymałam w tym biurze windykacyjnym pewnie do dnia dzisiejszego bym nie zobaczyła swoich pieniędzy. Wszystko w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum, która nie ma sobie równych i uważam, że pod każdym względem warto korzystać z jej usług bez znaczenia na jaką kwotę jest dług.

Lilianna

Indywidualne podejść, wiedza i przede wszystkim ludzkie podejście sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest pod każdym względem firmą godną polecenia.

5,0 rating
6 marca 2023

Polecam to biuro windykacyjne. Pełne zaangażowanie, stały kontakt i informowanie na bieżąco o postępach to tylko jedne z wiely atutów jakimi cechuje się Kancelaria Ultimatum. Znają się na odzyskiwaniu dłógów i potrafią sobie poradzić nawet z problematycznymi sprawami tak jak i było w moim przypadku. Wiele rzeczy można zdalnie załatwić bez fatygowania się do ich biura. Ja wszystkie dokumenty wysyłałam im mailem, co pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu. Nie zauważyłam żadnego minusa jeśli chodzi o współpracę, a plusów bardzo dużo, dlatego jak najbardziej mogę rekomendować Kancelarię Ultimatum każdemu kto chce się rozliczyć z dłużnikiem w cywilizowany sposób.

Albina

Polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Bardzo konkretna firma, która jest niezwykle skuteczna. Wspierają swoimi usłgami windykacyjnymi zarówno osobyprywatne jak i przedsiębiorców, dzięki czemu każdy może zgłosić się do tego biura po pomoc.

5,0 rating
4 marca 2023

Skuteczna windykacja. Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałam pieniądze od dłużnika w ekspresowym czasie za co jestem niezmiernie wdzięczna. Kontakt z firmą jest rewelacyjny, odpowiadają na wszystkie pytania i rozwijają wątpliwości. O wszystkim byłam informowana na bieżąco. Proces trwał kilka tygodni, ale warto było uzbroić się w cierpliwość i uzyskać zamierzony cel w najlepszy możliwy sposób. Dziękuję całemu zespołowi Kancelarii Ultimatum, który zajmował się moją sprawą za determinację i pomoc w osiągnięciu sukcesu. Konkretna i fachowa pomoc w odzyskaniu długów godna pozytywnej rekomendacji. Polecam

Elwira

Pełen profesjonalizm! Współpracę oceniam pozytywnie i tym samym gorąco polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim osobom chcącym odzyskać swoje pieniądze. Dziękuję prawnikom z tej firmy za pomoc i zaangazowanie się w moją sprawę.

5,0 rating
3 marca 2023

Próbowałam przez trzy lata na własną rękę odzyskać pieniądze za wykonaną pracę, niestety bezskutecznie. Przekazałam sprawę Kancelarii Ultimatum gdyż tak naprawdę nie miałam czasu ciągle zajmować się tym tematem, a także fakt, iż prowizja procentowo była na tyle niska, że nie opłacało mi się samej dzwonić czy wysyłać zawiadomienia do dłużnika. Po kilku tygodniach współpracy z tymi specjalistami odzyskałam wszystkie swoje pieniądze przy minimalnym moim zaangażowaniu. Polecam każdemu to biuro windykacyjne kto woli swój prywatny czas poświęcić na inne sprawy niż bieganie za dłużnikiem. Z całego serca dziękuję ich prawnikom za determinację i pomoc osiągnięciu sukcesu. Jak dla mnie nie ma drugiej lepszej firmy windykacyjnej w całej Polece niż właśnie wspomniana przeze mnie Kancelaria Ultimatum. Pozdrawiam

Otylia

Sprawdzona firma z którą warto współpracować. Świetna obsługa klienta. Profesjonalizm i zaangażowanie. Kancelaria Ultimatum to najlepszy wybór jeśli chodzi o usługi windykacyjne. POLECAM

5,0 rating
1 marca 2023

Serdecznie polecam usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Profesjonalna pomoc, ciągły kontakt oraz szybkie rozwiązanie problemów to standard w tym biurze windykacyjnym. Każdemu kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy śmiało mogę polecić z Kancelarię Ultimatum i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na metodyce działań tej firmy. Mają niezliczone sposoby na walkę nawet z największymi kombinatorami, którym niezbyt się spieszy z uregulowaniem należności. Nie trzeba wpłacać zaliczek ani uiszczać opłat wstępnych żeby zajęli się sprawą – wystarczy zgłosić się do nich i porozmawiać o problemie, a oni podpowiedzą co warto uczynić, aby rozwiązać problem.

Bolesława

Rzetelna windykacja. Skuteczną i szybką pomoc w odzyskaniu naszych należności uzyskałem już wielokrotnie w Kancelarii Ultimatum stąd postanowiłem ich na forum rekomendować wszystkim tym którzy szukają fachowego i sprawdzonego wsparcia z zakresu windykowania należności.

5,0 rating
26 lutego 2023

Polecam prawników z Kancelarii Ultimatum. Ostatnia moja sprawa była nieco trudniejsza niż te wcześniejsze tzn. bardziej skomplikowana i poniekąd dziwna, ale nie będę się rozwodził na ten temat tylko powiem, że finalnie udało się cały proces zamknąć w 4 tygodnie, więc super szybko i skutecznie. Odzyskałem wszystkie pieniądze. Moją sprawę prowadził a doświadczona osoba – jego upór, umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, spokój, wiedza i cierpliwość były dla mnie i całej sprawy niesamowicie istotne. Wierzę, że to dzięki niemu sprawa poszła tak dobrze i sprawnie. Polecam

Albin

Bardzo profesjonalne podejście mają w tej firmie. Dzięki stałemu kontaktowi z Kancelarią Ultimatum cały czas wiedziałem na jakim etapie jest moja sprawa, co bardzo mnie uspokajało. Finał był pozytywny w moim przypadku tzn. cała należność od dłużnika wróciła na moje konto bankowe.

5,0 rating
22 lutego 2023

Pracują w tej firmie specjaliści od „rzeczy” niemożliwych. Trudny przypadek windykacyjny i udało się odzyskać wszystkie należności. Profesjonalnie podejmują decyzje i szybko widać efekty. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum zarówno firmom jak i osobom z całego kraju. Każdy może skorzystać z ich wsparcia, nawet nie trzeba do nich jechać tylko można wysłać dokumenty na maila lub kurierem, a oni dalej sami poprowadzą sprawę. Ja się na nic nie zawiodłem w ani jednym procencie. Pozdrawiam

Dominik

Rzetelnie a co najważniejsze skutecznie zostało zrealizowane zlecenie jakie powierzyłem Kancelarii Ultimatum. Nie minął nawet miesiąc, a dłużnik zmiękł, poszedł na współpracę i oddał mi pieniądze z odsetkami, a to wszystko dzięki prawnikom z tej niezastąpionej firmy windykacyjnej.

5,0 rating
17 lutego 2023

Z wielką przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii klientów zadowolonych ze współpracy z Kancelarią Ultimatum. Skutecznie odzyskali należności dla mojej firmy. Można zawsze w Kancelarii Ultimatum liczyć na profesjonalne podejście do klienta i zleconych spraw. Wszystko na wysokim poziomie. Nie mam zastrzeżeń co do współpracy i gdy znowu natrafi się jakiś kontrahent, który nie będzie chciał się ze mną rozliczyć to nie będę tracić czasu tylko od razu zgłoszę się do prawników reprezentujących to biuro windykacyjne, które szcze polecam każdej osobie.

Gabriel

Bardzo polecam! Dłużnik oddał wszystko co musiał i w ogóle z nim nawet nie zdążyłem porozmawiać tylko Kancelaria Ultimatum od początku do samego końca wszystkim się sama zajęła wystarczyło przekazać dokumenty związane ze sprawą i czekać na jej finał, który w moim przypadku był jak najbardziej pozytywny.

5,0 rating
14 lutego 2023

Skuteczna windykacja, fachowe podejście do sprawy, profesjonalizm. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum to prawdziwi profesjonaliści. Współpraca z nimi była uczciwa i godna polecenia firma. Wszystko zostało załatwione szybko i skutecznie. Załatwiają sprawy w tej firmie aż dopną swego i osiągną zamierzony cel w możliwie najszybszym czasie. Mają duże doświadczenie w pracy z trudnym klientem. Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze – zajęli się wszystkim od „a do z „. Serdecznie polecam firmę.

Juliusz

Działania ze strony prawników reprezentujących Kancelarię Ultimatum przeszły moje najśmielsze oczekiwania i już od początku współpracy było pewne, że dłużnik nie ma nawet jednego procenta szans na walkę z tymi zawodowcami. Oceniam pozytywnie firmę.

5,0 rating
24 stycznia 2023

Najlepsi profesjonaliści w wykonywanym przez siebie fachu, którzy nie mają sobie równych na rynku firm windykacyjnych. Działają skutecznie, a to w tej branży odgrywa pierwszorzędne znaczenie. W moim przypadku spisali się perfekcyjnie i bardzo szybko odzyskali pieniądze od dłużnika stąd też z miłą chęcią polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która znalazła się w podobnej sytuacji do mojej. Polecam!

Małgorzata

Wiele razy mi pomogła Kancelaria Ultimatum, dlatego z czystą przyjemnością mogę polecić wachlarz ich usług nawet wymagającym osobom tym samym zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach osób pracujących w tym biurze windykacyjnym.

5,0 rating
18 stycznia 2023

Rekomenduję Kancelarię Ultimatum wszystkim tym, którzy chcą szybko odzyskać pieniądze od dłużnika. Wcześniej nie miałem styczności z firmami windykacyjnymi, ale z racji tego, że ta firma nie pobiera zaliczek za zajęcie się sprawą to nie miałem nic do stracenia i skorzystałem z ich wsparcia. Z perspektywy czasu uważam, że była to słuszna decyzja dzięki której zaoszczędziłem sporo nerwów i przede wszystkim czasu, ponieważ od chwili kiedy powierzyłem odzyskanie moich pieniędzy prawnikom z tego biura windykacyjnego to niespełna trzytygodnie później cała kwota należności wróciła do moich rąk i jeszcze dłużnik musiał uregulować odsetki za zwłokę w uregulowaniu należności na czas. Dziękuję za wszystko panom z tej firmy, którzy zajmowali się moją sprawą i serdecznie pozdrawiam cały zespół Kancelarii Ultimatum.

Janusz

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to przyjemność w czystej postaci. To profesjonaliści i można liczyć na ich dyskrecję. Działają szybko i fachowo. Pomogli mi odzyskać sporo pieniędzy.

5,0 rating
28 grudnia 2022

Wszystkie sprawy, które prowadziły osoby reprezentujące Kancelarię Ultimatum zostały zakończone stuprocentowym sukcesem czyli odzyskaniem pieniędzy od dłużnika w możliwie najkrótszym czasie. Już po raz kolejny im zaufałam i ani razu się nie zawiodłam na tych specjalistach. Działą skutecznie i przede wszystkim profesjonalnie nie dając pola manewru dłużnikowi w kombinowaniu i graniu na czas. Wiedzą jak zabrać się za każdego dłunika i patrząc na efekty ich działań znają się na wykonywanej profesji najlepiej jak to tylko możliwe. Jak najbardziej polecam!

Rozalia

Firma konkretna! Ekspresowo rozliczają dłużników i odznacza się Kancelaria Ultimatum na tle konkurencji tym, że ma wysoką skuteczność w swoich działaniach. Oceniam 5/5

5,0 rating
24 grudnia 2022

Skorzystałam z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i kilkadziesiąt tysięcy złotych od dłużnika wpłynęło na moje konto w niespełna miesiąc czasu od rozpoczęcia współpracy z ich prawnikami, którzy spisali się w swoich działaniach rewelacyjnie. Bardzo polecam to biuro windykacyjne jeśli macie niepłacących kontrahentów za faktury, które powinni opłacić lub takich którzy opłacają je z opóźnieniem. Gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się finansami w naszej firmie to od tego momentu problem zaległych faktur przeszedł do historii. Polecam w 100% i daję ocenę 5/5.

Zuzanna

Duży plus dla Kancelarii Ultimatum za konkretność i rzeczowość. Odzyskanie długu od klienta zostało zrealizowane szybko i bezproblemowo. Polecam

5,0 rating
18 grudnia 2022

Cała sprawa dotyczyła dość sporych sum pieniędzy i ze względu na jej trudność trwała długo oraz wymagała odpowiedniego podejścia stąd też dobrym ruchem było skorzystanie z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej takiej jak Kancelaria Ultimatum, która ma świetne wyczucie w skomplikowanych tematach. Z perspektywy czasu uważam, że nawiązanie współpracy z tymi specjalistami było jak najbardziej słuszą decyzją gdyż bez najmniejszego problemu poradzili zobie z realizacją zlecenia i zanim się zorientowałam cała należność trafiła na mój rachunek bankowy, Polecam i pozdrawiam.

Natalia

Kancelaria Ultimatum pomogła mi pozbyć się problemu z nieuczciwym klientem, który nie chciał się rozliczyć z wystawionych faktur za pobrany towar. Warto było zaufać prawnikom z tego biura windykacyjnego gdyż mają doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy. Profesjonalizm i szybka pomoc jest na porządku dziennym w Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
14 grudnia 2022

Firma pomogla mi odzyskac pieniadze od kontrahenta, który przez dłuższy czas był mi winien sporą kwotę. Juz właściwie sie pogodziłam z tym, że straciłam pieniadze, które był mi winien klient, ale znajoma poleciła mi Kancelarię Ultimatum a z racji tego, że niamiałam nic do stracenia to zgłosiłam się do ich biura i niespełna miesiąc później wlasnie owa firma pomogła odzyskać co do złotówki. Śmiało mogę polecić wachlarz możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

Celina

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Kancelaria Ultimatum bardzo dobrze zajęła sie odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Jestem zadowolona ze współpracy.

5,0 rating
8 grudnia 2022

Bardzo dobra i rzetelna firma windykacyjna, która nie ma sobie równych. Można liczyć w tym biurze na miłą obsługę klienta i szybkie działania mające na celu rozliczenie dłużnika. Pieniądze odzyskują nie naruszając godności zadłużonej osoby, co jest warte zaznaczenia przy tego typu usługach. Pieniądze odzyskane w 3 tygodnie za co bardzo im dziękuję i na pewno gdy będę miała w przyszłości znowu problem z dłużnikiem to z całą pewnością znowu odezwę się do Kancelarii Ultimatum. Polecam maksymalnie jak tylko to możliwe.

Ilona

Kancelaria Ultimatum potrafi ściągnąć długi w bardzo szybkim czasie, co jest ich niepodważalnym plusem. Dodatkowy ich atut to taki, że sami zajmują się kompletacją dokumentów związanych z długiem jakie są niezbędne do przeprowadzenia postępowania windykacyjnego. Opinia pozytywna.

5,0 rating
8 listopada 2022

Nie ma w całym kraju drugiego tak dobrego biura egzekwującego należności finansowe jak Kancelaria Ultimatum, która walczy do samego końca zawsze osiągając zamierzony cel w możliwie najkrótszym czasie stąd też jest najczęściej wybieraną firmą windykacyjną w całym kraju. Jeśli chodzi o kwestie finansowe czy też organizacyjne na których odbywa się współpraca z Kancelarią Ultimatum są bardzo zadowalające dla zleceniodawców, dlatego współpraca z tymi specjalistami to pewna gwarancja satysfakcji. Pieniądze odzykali od dłużnika szybko w ogóle nie angażując mnie w przebieg postępowania windykacyjnego tylko wszystkim sami się zajęli od początku do samego końca. Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre, a to dlatego, że osoby, które w niej pracują są naprawdę najlepsi w wyonywanej przez siebie profesji.

Kazimiera

Osoby pracujące w Kancelarii Ultimatum zasługują jak najbardziej na pozytywne opinie gdyż są prawdziwymi sprzymierzeńcami jakich można szukać ze świecą w ręku. W moim przypadku współpraca odbyła się bardzo profesjonalnie z pozytywnym dla mnie finałem. Kancelaria Ultimatum świadczy kompleksowo wiele usług począwszy od kompletacji dokumentów, reprezentowaniu w sądzie, korespondowaniu z dłużnikiem, aż po odzyskiwanie długów, więc full opcja, dlatego jak ktoś chce odzyskać pieniądze od dłużnika powinien się w pierwszej kolejności zgłosić właśnie do nich.

5,0 rating
6 listopada 2022

U mnie dłużnik przestał ode mnie odbierać telefon i byłam całkowicie bezradna. Później już całkowicie skończyły mi się pomysły wraz z nadzieją na odzyskanie pieniędzy, ale jak przekazałem sprawę Kancelarii Ultimatum to role się odwróciły i sam później cwaniaczek do mnie wydzwaniał i prosił żeby ich odwołać, a odda mi wszystko z odsetkami. Kancelaria Ultinatum to bardzo skuteczne biuro windykacyjne, efektywnie w 100% i nie pobierają zaliczki za zajęcie się sprawą, ogólnie nie obowiązuje u nich żadna opłata wstępna czy zadatek tylko rozliczenie jest na zasadzie symbolicznej prowizji jeżeli poradzą sobie z odzyskaniem długu, a jak nie uda się to nic się im nie płaci, więc mają bardzo uczciwe podejście do swoich klientów, co spodoba się nie jeden osobie chcącej skorzystać z wachlarza usług jakie ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum szczycąca się tak dobrymi opiniami.

Czesia

Pod kątem jakościowym nie widziałam innych biur windykacyjnych, które na tak wysokim poziomie jak Kancelaria Ultimatum świadczą usługi związane z odzyskiwaniem pieniedzy. Tutaj zawsze można liczyć na rzetelną obsługę klienta oraz skuteczne ściąganie długów w możliwie najkrótszym czasie. Są w stanie pomóc każdemu, bez znaczenia w jakim województwie ktoś mieszka ponieważ obsługują cały kraj. Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
4 listopada 2022

Muszę oznajmić, że jako wierna klientka Kancelarii Ultimatum od czterech lat korzystam z ich usług windykacyjnych i w stu procentach rekomenduję działalność tego biura ściągającego długi od osób z całego kraju, a nawet i wiem że we wszystkich krajach Europy świadczą usługi związane z odzyskiwaniem pieniądzy. Warto mieć do nich kontakt, bo są nieziemsko skuteczni w swoich działaniach. Ja wczesniej przed tym jak ich poznałam próbowałam odzyskać pieniądzę przez dwa lata od mojego nieszczęsnego dłużnika bez najmniejszego rezultatu, a gdy Kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry to wystarczyło poczekać 3 tygodnie na finał całej sprawy, a to najlepszy dowód na to, że warto z nimi współpracować bez względu czy jest się osobą prywatną czy potrzebujemy ich wsparcia w swojej firmie do rozliczania przeterminowanych faktur oraz kontrahentów kombinujących z płatnościami na wszelkie możliwe sposoby. POLECAM

Stefania

Pieniądze od dłużnika odzyskane dokładnie w 25 dni gdzie nasza firma walczyła z zadłużoną osobą przeszło ponad roku bez żadnego efektu i już nie dawaliśmy rady na własną rękę walczyć z kontrahentem, jak widzieliśmy jego zagrywki i kombinowanie to ręce opadały, a Kancelaria Ultimatum potraktowała naszą sprawę windykacyjną niezwykle priorytetowo i cały dług został odzyskany wraz z odsetkami w niespełna miesiąc czasu. Jesteśmy zadowoleni z ich działań stąd opinie wystawiamy jak najwyższą i dajemy 5 gwiazdek.

5,0 rating
2 listopada 2022

Polecam z całego serca Kancelarię Ultimatum za to, że pomogli nam wyjść na prostą z finanami naszej firmy. Totalnie wszystko było w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum – osoby zajmujący się naszą sprawą spisała się na medal. Działnia były bardzo dobrze zorganizowane. Mają doświadczenie w tym co robią. Jedno czego możemy żałować i nas w firmie to fakt, iż wcześniej nie zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z tym biurem windykacyjny, które okazało się być niezastąpione w swoich poczynaniach mających na celu rozliczenie naszego kontrahenta, który kombinował jak koń pod górę i robił wszystko co było w jego mocy aby przeciągać w czasie rozliczenie się, ale w Kancelarii Ultimatum nie przejdą takie numery i raz dwa pomogli nam sfinalizować temat. Polecamy i wystawiamy opinie jak najbardziej pozytywną dla Kancelarii Ultimatum.

Hania

Jak najbardzieć można dzwonić do Kancelarii Ultimatum i działać z tą firmą odzyskującą pieniądze w wielu sprawach związanych z windykowaniem należności. Bez dodatkowych opłat zweryfikują dłużnika gdzie inne firmy srogo za to kasują. Specjaliści z Kancelarii Ultimatum pomogą każdemu w odzyskaniu długu o czym mogłam się sama przekonać podczas współpracy z tym biurem. Mi pomogli odzyskać całkiem sporą sumę pieniędzy od dłużnika i nie musiałam długo czekać na zwrot pieniędzy. Polecam firmę w 100%

5,0 rating
1 listopada 2022

Nigdy nie pobierają opłaty wpisowej w Kancelarii Ultimatum. W moim przypadku sprawa została zakończona w ekspresowym temie, więc pozytywnie oceniam całe postępowanie windykacyjne i tym samym rekomenduję usługi oferowane przez to biuro za trud jaki został włożony w odzyskanie długu przy powierzonej przeze mnie sprawie. Nie musiałam płacić żadnych zaliczek czy też opłat wstępnych. Pomogli mi w zebraniu wszelkich dokumentów związanych ze sprawą, które były niezbędne do rozpoczęcia procedury egzekwowania należności. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Spisali się profesjonalnie jak przystało na fachowców z prawdziwego zdarzenia. Daję pięć gwiazdek i zapewniam, że gdy będę miała znowu problem z dłużnikiem to z całą pewnością zgłoszę się tylko i wyłącznie do Kancelarii Ultimatum, która ma tak dobrą opinię w mniemaniu osób z całego kraju włącznie ze mną.

Lucynka

Działają bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum. Korzystałem z ich usług i nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy. Są to profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia, którzy pomagają drugiemu człowiekowi w najlepszy możliwy sposób.

5,0 rating
19 sierpnia 2022

Obsługa bardzo miła, wszystko jasne, warunki współpracy korzystne. Cała sprawa zamknęła się w niecały miesiąc mimo tego, że dłużnik nie był zbyt skory do rozliczenia się ze mną. Polecam z czystym sumieniem usługi świadczone w tym biurze windykacyjnym w którym otrzymałem wsparcie na jakim mi zależało. Dopowiem tylko, że nie pobierają tutaj zaliczek i opłat wstępnych, więc na dobrą sprawę każdego stać żeby wypróbować możliwości tej firmy. Pozdrawiam

Daniel

Specjaliści z Kancelarii Ultimatum rzetelnie podchodzą do spraw i bardzo dobrze sobie radzą nawet z problematycznymi zleceniami. W moim przypadku wszystko zostało załatwione w krótkim czasie na czym bardzo mi zależało i tym samym zanim się zorientowałem miałem zwrot pieniędzy od dłużnika na swoim rachunku bankowym.

5,0 rating
16 sierpnia 2022

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam w 100% współpracę z Kancelarią Ultimatum i gwarantuję, że nikt nie zawiedzie się na tych fachowcach, którzy są najlpesi na rynku jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy. Można wiele rzeczy załatwić bez wychodzenia z domu wysyłając dokumenty na maila czy też pocztą, co ułatwia i przyspiesza działania windykacyjne. Gdy będę ponownie miał problem z dłużnikiem to od razu bez najmniejszej zwłoki czasowej łapię za telefon i zgłaszam sprawę Kancelarii Ultimatum ponieważ wiem, że zawsze u nich otrzymał pomoc jakiej potrzebuję.

Mikołaj

Odpowiednie podejście do sprawy. Kancelaria Ultimatum namierzyła dłużnika, który uciekł z kraju i przebywał w Niemczech. Po zlokalizowaniu delikwenta rozliczenie go z długu było już tylko kwestią czasu.

5,0 rating
13 sierpnia 2022

Usługa wykonana profesjonalnie i jak najbardziej skutecznie, a właśnie o to w tym wszystkim chodzi przy odzyskiwaniu długów. Po zgłoszeniu się do Kancelarii Ultimatum panowie zabrali się do pracy i bardzo szybko doczekałem się zakończenia postepowania windykacyjnego oczywiście z pozytywnym dla mnie finałem. Oceniam prawników z tego biura bardzo dobrze i uważam, że są najlepszymi fachowcami na rynku z którymi żaden dłużnik nawet taki najbardziej przebiegły nie ma żadnych szans.

Ignacy

Dzięki Kancelarii Ultimatum dłużnik został odnaleziony a następnie poproszony o szybką spłatę kwoty jaką był mi winien i został tak dobrze zmotywowany, że praktycznie z dnia na dzień oddał mi co do złotówki. Z czystą przyjamnością polecam to biuro windykacyjne wszystkim tym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji do mojej.

5,0 rating
10 sierpnia 2022

Rzetelna oraz profesjonalna firma, która konsekwentnie wywiązuje się wobec zobowiązań do zleceniodawców o czym mogłem się osobiście przekonać. Pieniądze wróciły i z perspektywy czasu uważam, że wybór tego biura windykacyjnego był rozsądnym krokiem i najlepszym możliwym sposobem, aby móc się rozliczyć z dłużnikiem. Jestem pod ogromnym wrażeniem widząc jak sprawnie Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z realizacją powierzonego przeze mnie zadania. POLECAM

Radosław

Pieniądze wywalczone od dłużnika bez żadnych problemów. Żałuję, że wcześniej nie znałam Kancelarii Ultimatum, bo tak to jużdawno bym się do nich zgłosił. Warto było nawiązać z nimi współpracę. Polecam

5,0 rating
6 sierpnia 2022

W stu procentach polecam Kancelarię Ultimatum gdyż za sprawą bardzo dobrze zorganizowanych działań windykacyjnych sprawa została sfinalizowana z pozytywnym dla mnie skutkiem. Pieniądze zostały odzyskanie ekspresowo, dzięki czemy oszczędziłem ogrom czasu i jeszcze więcej nerwów. Obym już nigdy nie miał dłużników, ale jak się trafi to będę wiedział gdzie się zgłosić. Polecam to miejsce każdemu kto chce szybko rozliczyć się z zadłużoną osobą, a na pewno nikt nie zawiedzie się na wachlarzu możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum. Pozdrawiam serdecznie prawników z tego biura, którzy zajmowali się moją sprawą.

Konrad

Tylko Kancelaria Ultimatum umiala mi pomóc i odzyskać utracone pieniądze. Bardzo dziekuję za pomoc. Pracują tutaj świetni i dyskretni fachowcy, którym zależy na wykonaniu zlecenia i na każdym kroku współpracy można zauważyć to, że dbają o dobro osób zgłaszających się do ich biura.

5,0 rating
27 lipca 2022

Nie spodziewałam się, że w tak skomplikowanej i wielowątkowej sprawie uda się Kancelarii Ultimatum tak szybko i bez wnoszenia sprawy do sądu ściągnąć wszystkie należności od dłużnika. Gdybym dłużej czekała z zaangażowaniem w sprawę prawników z tego biura windykacyjnego z całą pewnością mogłabym mieć ogromne trudności z odzyskaniem jakiejkolwiek części zobowiązań ze strony dłużnika. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń ani uwag co do współpracy z Kancelarią Ultimatum i jedyne czego mogę żałować to, że wcześniej się do nich nie zgłosiłam. Pozdrawiam serdecznie

Izabella

Korzystałam juz nie jeden raz z pomocy Kancelarii Ultimatum i zawsze otrzymywałam pomoc na jaką liczyłam. Za każdym razem pełen profesjonalizm w realizowaniu powierzonych im zadań. Zawsze dług odzyskany był w 100%

5,0 rating
25 lipca 2022

Kancelaria Ultimatum to firma konkretna w działaniach, która jest konsekwentna w decyzjach oraz uczciwa i można liczyć zawsze na dobry kontakt z jej pracownikami, którzy są pomocni i zawsze chętnie doradzają co najleży zrobić żeby jak najszybciej odzyskać pieniądze od dłużnika. Zawsze w moim przypadku sprawy były sfinalizowane pomyślnie i bez najmniejszego problemu specjaliści z Kancelarii Ultimatum ściągali zobowiązanie finansowe od zadłużonej osoby w możliwe najlepszy sposób.

Anita

Sprawa zlecona Kancelarii Ultimatum przebiegła bardzo sprawnie. Prawnicy z tego biura doskonale znają się na swoim fachu. Od razu zajęli się moją sprawą i w miesiąc odzyskałam pieniądze od dłużnika. Tak jak obiecali, tak zrobili. Polecam

5,0 rating
23 lipca 2022

Dobrze mieć po swojej stronie taką sprawdzoną firmę windykacyjną jak Kancelaria Ultimatum, która w razie problemów z dłużnikami zawsze wesprze w działaniach windykacyjnych i rozliczy nawet najbardziej przebiegłego oszusta finansowego. Super sprawą jest to, że nie trzeba się fatygować do siedziby Kancelarii Ultimatum tylko większość spraw można zdalnie załatwić wysyłając skany dokumentów mailem czy też poprzez fax, co ułatwia i usprawnia komunikację i tym samym cały proces windykowania należności. Oceniam pozytywnie współpracę i polecam ową firmę każdej osobie zmagającej się z odzysakniem pieniędzy od zadłużonej osoby.

Marzanna

Polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która ceni sobie współpracę na jasnych i uczciwych zasadach.

5,0 rating
20 lipca 2022

Dzięki sprawnej interwencji przedstawiciela Kancelarii Ultimatum i jego świetnej orientacji w branży, znajomości realiów rynkowych oraz doskonałego wyczucia tematu sprawę udało się załatwić skutecznie i szybko odzyskałam należność finansową od dłużnika. Podobało mi się, że panowie z tego biura windykacyjnego zajęli się kompleksowo wszystkim i wyręczyli mnie we wszystkich czynnościach takich jak np. kompletacja dokumentwów czy też kontakt z dłużnikiem a nawet namierzyli delikwenta, który myślał, że się ukryje przede mną i nie będzie mi musiał oddawać pieniędzy.

Anastazja

Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum. Ściągnęli w moim imieniu całą kwotę zadłużenia łącznie z odsetkami. Wcześniej dłużnik się ociągał i nie chciał płacić, ale firma okazała się bardzo skuteczna w działaniu.

5,0 rating
14 lipca 2022

Kancelaria Ultimatum zrealizowała usługę pod każdym względem dobrze, szybko i przede wszystkim skutecznie. Po prostu profesjonaliści w wykonywanym przez siebie fachu, którzy nie mają sobie równych. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Kancelarii Ultimatum za fachowe zajęcie się moją sprawą z którą od dłuższego czasu nie dawałam sobie rady i po bezskutecznej walce z dłużnikiem na własną rękę uznałam, że najwyższa pora zlecić odzyskanie moich pieniędzy tym specjalistom, którzy świetnie się spisali i w mgnieniu oka ściągnęli całe zobowiązanie firnansowe od zadłużonej osoby dokładając do kwoty kapitału długu odesetki za nieterminowe rozliczenie się ze mną, więc dłużnik musiał mi jeszcze więcej oddać niż był na samym początku winien. POLECAM

Aurelia

Bardzo rzetelne biuro odzyskujące pieniądze od dłużników. Wszystko zrobili jak obiecywali. Sprawa na 70 000 zł zakończona sukcesem. Teraz będę polecać Kancelarię Ultimatum wszystkim moim znajomym wiedząc jak dobrzy są w wykonywanej przez siebie profesji i jaką wysoką skutecznocią przeprowadzanych działań windykacyjnych się odznaczają.

5,0 rating
30 czerwca 2022

Skierowali pozew do sądu, a całe postępowanie zakończyło się na moją korzyść i obyło siębez zbędnych nerwów, dzięki bardzo dobrej organizacji działań. Dłużnik nie miał za wiele do powiedzenia i sąd nakazał mu rozliczyć się ze mną na cito. Można liczyć na super kontakt z osobami reprezentującymi Kancelrię Ultimatum, co ułatwia komunikacje i można być przez cały czas współpracy utwierdzonym w przekonaniu, że trafiło się na najlepszą firmę windykacyjną w całym kraju. Polecam

Klaudiusz

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Na duży plus przejrzyste zasady i dobry kontakt z osobą prowadzącą postępowanie windykacyjne. Polecam Kancelrię Ultimatum.

5,0 rating
21 czerwca 2022

Powierzyłem Kancelarii Ultimatum windykację mojego dłużnika niecały miesiąc temu i dziś wpłynęła cała kwota jaką był mi winien dłużnik. Dodatkowo dłużnikowi naliczono odsetki za nieterminowe uregulowanie należności, więc wyszłem na tym wszystkim na duży plus. Warto było zgłosić się to tej firmy gdyż wzięli wszystko na siebie i nie musiałem użerać się z dłużnikiem tylko oni się zajęli delikwentem. Należność została wyegzekwowana sprawnie i bezproblemowo, a ja teraz mogę sypiać nie martwiąc się o nic. Oceniam pozytywnie współpracę i daję ocenę 5/5.

Igor

Rzeczywiście specjaliści reprezentujący Kancelarię Ultimatum są bezkonkurencyjni i doświadczyłam tego na własnej skórze. Bardzo polecam usługi świadczone w tej firmie i gwarantuję, że nikt nie zawiedzie się na osobach, które pracują w tym biurze.

5,0 rating
27 maja 2022

Rekomenduję z całego serca usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum między innymi dlatego że obowiązuje w tej firmie brak opłat wstępnych czy też zaliczek, a weryfikacja dłużnika po różnych powiązaniach czy też rodzinie działa do kilku lat wstecz. Są to zawodowcy, którzy zawsze maksymalnie szybko osiągają zamierzony i odznaczają się wysoką skutecznością w swoich działaniach windykacyjnych.

Gabriela

Fachowe podejście do sprawy i tym samym do zleceniodawcy wręcz godne podziwu i zasługuje na słowa uznania. Współpracę z Kancelarią Ultimatum pod każdym względem oceniam bardzo dobrze.

5,0 rating
25 maja 2022

Całe biuro windykacyjne podchodzi rzetelnie do swoich klientów i to się ceni, a naprawdę są skuteczni, bo pomogli mi odzyskać 3 długi praktycznie od ręki tzn. parę tygodni od zgłoszenia się do Kancelarii Ultimatum pieniądze były już na moim koncie bankowym, co uważam za duży sukces ponieważ ja sama nie dawałam sobie rady wcześniej na własną rękę z odzyskaniem pieniędzy.

Łucja

Atuty, które najbardziej mi zapadły w pamięć jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum to: profesjonalizm, rzetelność, terminowość i szybkość działania.

5,0 rating
24 maja 2022

Kancelaria Ultimatum szybko mi pomogła i na tym mi najbardziej zależało żeby przywrócić płynność finansową. Miałam przyjemność korzystać z usług radcy prawnego reprezentującego Kancelarię Ultimatum i jestem pod ogromnym wrażeniem. Usługa wykonana została profesjonalnie w dosłownym sensie tego znaczenia.

Emilia

Kancelaria Ultimatum to bezkonkurencyjne biuro windykowania należności finansowych, które jest lider na rynku firm ściągających długi w całym kraju. Polecam w 100%

5,0 rating
21 maja 2022

Wręcz wzorowe opinie o Kancelarii Ultimatum nie biorą się znikąd tylko wynikają z rzetelnego podejścia do realizacji zleceń i tym samym wysokiej skuteczności działań. Kiedyś jak jeszcze jak nie obsługiwali swoich klientów online to chodziłam bezpośrednio do ich biura jakieś 15 lat temu i aż do dnia dzisiejszego nie powierzyłabym nikomu innemu swojej sprawy niż właśnie tej firmie, którą bardzo mocno polecam.

Cecylia

Pomogli mi prawnicy z Kancelarii Ultimatum w chwili kiedy nawet nie miałam grosza i odzyskali moje pieniądze od dłużnika bez zaliczek czy opłat wstępnych.

5,0 rating
18 maja 2022

Stosują w tej firmie różnorakie metody, które pozwalają na efektywne odzyskanie pieniędzy. Kancelaria Ultimatum pomoże w znalezieniu dłużnika nawet jak ukrywa się na drugim końcu świata. Działają sprawnie, szybko i przede wszystkim skutecznie.

Izabela

Najlepsza kancelaria windykacyjna w całym kraju z którą współpraca to dla mnie zaszczyt i tym samym przyjemność. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

5,0 rating
15 maja 2022

Dług został odzyskany w kilka tygodni przez to biuro gdzie męczyłam się z innymi firmami windykacyjnymi bezskutecznie kilka lat, a współpraca z Kancelarią Ultimatum od razu przyniosła zamierzone rezultaty.

Eugenia

Polecam Kancelarie za ich sumienność i fachowe podejście do tematu windykowania należności od dłużników.

5,0 rating
12 maja 2022

Wspomogłam się pomocą Kancelarii Ultimatum pierwszy raz z polecenia znajomej i muszę oznajmić, że nie żałuję. Osoby obsługujące sprawy w tej firmie mają niespotykane w dzisiejszych czasach ludzkie podejście do człowieka. Dużym plusem podczas współpracy było to, że absolutnie nie ma tutaj żadnych dodatkowych czy też ukrytych kosztów działań windykacyjnych, a na koniec dłużnik zapłacił co do złotówki plus odsetki, więc jak by nie patrzyć mają w tym biurze niezwykle uczciwe podejście do swoich zleceniodawców.

Bogusława

Otrzymaliśmy w Kancelarii Ultimatum pomoc jakiej potrzebowaliśmy, dlatego z czystym sumieniem wystawiamy im maksymalnie wysoką ocenę.

5,0 rating
9 maja 2022

Męczyliśmy się z długiem wiele lat i ciągle były problemy, ale jak poznaliśmy Kancelarię Ultimatum wszelkie zmartwienia odeszły do historii, a pojawiły się pieniądze za co serdecznie dziękujemy prawnikom z tej firmy windykacyjnej.

Aniela i Marcin

Osobiście mogę z czystym sumieniem rekomendować usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum gdyż dzięki osobom z tej firmy, które zajmowały się moją sprawą wyszłam z problemów finansowych jakie towarzyszyły mi od długiego czasu za co jestem im bardzo wdzięczna.

5,0 rating
6 maja 2022

Podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum kontakt przez cały czas był satysfakcjonujący w pełnym znaczeniu tego słowa, a obsługa klienta na bardzo na najwyższym poziomie. Cała kwota 28 000 zł została wyegzekwowana od zadłużonej osoby sprawnie i bezproblemowo w niespełna miesiąc czasu. Polecam to biuro windykacyjne każdemu kto ma problem z dłużnikiem.

Bronisława

Wszystkie przesyłane sprawy jakie przesłałam do Kancelarii Ultimatum zostały szybko i fachowo sfinalizowane z pozytywnym dla mnie finałem.

5,0 rating
2 maja 2022

Pieniądze w pełni zostały odzyskane i to z odsetkami, więc czego od życia można chcieć więcej jak jest już lepiej niż najlepiej kiedy dłużnik został tak bardzo sprawnie rozliczony. Kancelaria Ultimatum spisała się super i z czystą przyjemnością mogę polecić oferowane usługi przez to biuro windykacyjne.

Mariola

Przy mojej sprawie 80% długu wróciło do mnie po tygodniu, a całość była sfinalizowana w niespełna miesiąc, więc miałam w 3-4 tygodnie całą należność finansową rozliczoną przez Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
31 marca 2022

Polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ szybko odzyskała moje pieniądze i ani ja ani dłużnik nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy. Bardzo dziękuję prawnikom z tego biura windykacyjnego, którzy odpowiednimi argumentami skutecznie zmotywowali dłużnika do oddania pieniędzy za co jestem wdzięczna i będę polecała tą firmę wszystkim osobom które znam. Pozdrawiam

Edyta

Ściągają długi zarówno krajowe jak i zagraniczne dla osób prywatnych oraz firm czy też przedsiębiorstw, dlatego każdy znajdzie w Kancelarii Ultimatum pomoc jakiej oczekuje.

5,0 rating
28 marca 2022

Kancelaria Ultimatum jest prowadzona przez kompetentne osoby i można to wyczuć już od pierwszego kontaktu. Usługa wykonana należycie zgodnie z umowa. Zaufałam im bo wszystko mi wytłumaczyli już na samym początku. Dług 47 000 zł został ściągnięty w 3 tygodnie i jeszcze osoby prowadzące moją sprawę z Kancelarii Ultimatum powiedziały, że byłoby to szybciej gdyby dłużnik nie ukrywał się za granicą.

Agata

Nie musiałam wpłacać ani zaliczki ani nie chcieli opłaty za analizę sprawy tylko od razu przeszli bezinteresownie do działania i dopiero na koniec po wygranej sprawie rozliczenie było na zasadzie bardzo małej prowizji, więc jak najbardziej polecam!

4,0 rating
25 marca 2022

Zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum w celu odzyskania pieniędzy o które sama próbowałem walczyć z klientem wiele miesięcy, ale bez skuteczne były moje działania. Kancelaria Ultimatum całkiem inaczej podeszła do tematu niż ja to czyniłam i finalnie poradziła sobie bardzo szybko z rozliczeniem mojego klienta. Wszystko oceniam bardzo dobrze i na pewno teraz będę od razu się zgłaszała do tej firmy jak będę miała problemy finansowe.

Zdzisława

Polecam z czystym sumieniem usługi windykacyjne oferowane przez Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
23 marca 2022

Obsługa bardzo miła, wszystko jasne i przejrzyste, cała sprawa zamknęła się w miesiącu mimo że dłużnik nie był zbyt skory do płacenia zobowiązania. Można się kontaktować z Kancelarią Ultimatum zarówno osobiście jak i zdalnie na odległość czyli nie ma problemu żeby dzwonić do nich czy przesyłać dokumenty drogą elektroniczną tj. mailem, co ułatwia zleceniodawcom życie i pozwala zaoszczędzić czas. Oceniam tą firmę pod każdym względem bardzo dobrze.

Sabina

Działają w Kancelarii Ultimatum bardzo sprawnie i warto mieć takich profesjonalistów po swojej stronie gdyż zawsze chętnie pomagają odzyskać pieniądze i tym samym żaden dłużnik nie będzie czuł się bezkarnie.

5,0 rating
17 marca 2022

Podstawowym zadaniem skutecznej firmy windykacyjnej jest szybkie działanie i tym właśnie się cechuje Kancelaria Ultimatum. Na efekty ich działań nie trzeba długo czekać i po weryfikacji sprawy od razu przechodzą do czynności mających na celu odzyskanie pieniędzy. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie i gdy będę miała ponownie potrzebę skorzystania z tego typu usług to z całą pewnością znowu zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum. Pozdrawiam serdecznie.

Gabriela

Daję pięć gwiazdek za skuteczność. Sprawa załatwiona bardzo sprawnie. Cała kwota zadłużenia wróciła na moje konto w ciągu kilku tygodni wraz z odsetkami.

5,0 rating
14 marca 2022

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam w 100% współpracę z Kancelarią Ultimatum, która odznacza się wysoką skutecznością i bardzo dobrą organizacją jeśli chodzi o działania windykacyjne. Sama nie mogłam odzyskać pieniędzy przez rok i nawet nie miałam jak się skontaktować z dłużnikiem, a Kancelarii Ultimatum wystarczyło kilka tygodni żeby sfinalizować sprawę i zrealizować zlecenie najlepiej jak tylko możliwe. Śmiało mogę polecić to biuro windykacyjne każdej osobie.

Łucja

Polecam Kancelarię Ultimatum gdyż sprawa została załatwiona szybko i profesjonalnie. Miałam przydzielonego opiekuna, który świetnie się spisał i bardzo mi pomógł odzyskać pieniądze.

4,0 rating
11 marca 2022

Osoba zajmująca się moją sprawą, która reprezentowała biuro Kancelarii Ultimatum wykazała pełne zaangażowanie i cały czas mnie wspierała, co było dla mnie bardzo ważne w tych trudnych chwilach. Firma wykazała się efektywnością i profesjonalizmem, dzięki czemu odzyskanie długu było tylko kwestią czasu. Bardzo dobry kontakt przez cały okres współpracy również wpłynął na plus, bo wiedziałam zawsze na jakim etapie jest moja sprawa. Wszystko jak najbardziej okej. POLECAM

Emilia

Zleciłam 3 sprawy w tej formie i nie dość, że wszystkie zostały zakończone sukcesem to działania trwały jeszcze szybciej niż wstępnie zakładano. Moja ocena to 5/5. Szczerze polecam wachlarz możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

5,0 rating
7 marca 2022

Nigdy nie poddają się w Kancelarii Ultimatum i walczą z dłużnikiem do momentu aż kiedy osiągną zamierzony cel czyli cała kwota zadłużenia zostanie odzyskana. Korzystałam z kilku firm windykacyjnych i jak dla mnie Kancelaria Ultimatum jest najlepsza w pełnym znaczeniu tego słowa. Są zawsze gotowi by pomóc drugiemu człowiekowi i co najważniejsze informuje na bieżąco o toku postępowania, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić tą firmę każdej osobie potrzebującej wyegzekwować od dłużnika należność finansową.

Cecylia

Załatwili u mnie wcale nie łatwą sprawę i to w bardzo krótkim czasie, co jest najlepszym dowodem na to, że nie ma długu którego by Kancelaria Ultimatum nie rozliczyła

5,0 rating
26 listopada 2021

Bardzo dobry kontakt z firmą i profesjonalne podejście do klienta to niepodważalne atuty Kancelarii Ultimatum, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów i zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Potrafią sprawnie odzyskać nawet duże długi od zagranicznych osób prywatnych czy też firm bez najmniejsze j zwłoki czasowej. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Bogdan

Super kontakt z klientem i odpowiednie podejście do sprawy. Polecam Kancelarię Ultimatum i oceniam wachlarz ich możliwości pod każdym względem pozytywnie.

5,0 rating
22 listopada 2021

Profesjonalnie podejście do każdej sprawy i tym samym zleceniodawcy sprawia, że współpraca z tym biurem to niemalże 100% gwarancja błyskawicznego odzyskania pieniędzy od dłużnika. Korzystałem kilka razy z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum i nigdy się na nich nie zawiodłem. Pozdrawiam gorąco wszystkie osoby szukające sprawdzonej pomocy windykacyjnej.

Leszek

Współpracuję z Kancelarią Ultimatum od wielu lat i uważam, że jest to pod każdym względem profesjonalna firma windykacyjna z innowacyjnym podejściem do egzekwowania należności, która potrafi sobie poradzić z każdym dłużnikiem

5,0 rating
20 listopada 2021

Firma działa bardzo szybko i skutecznie. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Windykacja długów na najwyższym poziomie. Nie ma konieczności wpłacania zaliczki tylko wystarczy przekazać dokumenty związane z długiem, a panowie z tego biura windykacyjnego zweryfikują sprawę za darmo, więc bardziej korzystnych warunków współpracy już nie można sobie wymarzyć. POLECAM

Zygmunt

Zaangażowany zespół prawników z duża wiedza i wieloletnim doświadczeniem, którzy byli bardzo pomocni i skuteczni - dokładnie tak w skrócie opisałbym personel reprezentujący Kancelarię Ultimatum, który zajmował się odzyskaniem moich pieniędzy od firmy z którą współpracowałem

5,0 rating
19 listopada 2021

Skuteczna forma windykacji oparta na jasnych i uczciwych warunkach. Zgłoszoną fakturę udało się rozliczyć bardzo szybko, gdyby w przyszłości znów zaistniała taka konieczność, skorzystam ponownie z pomocy Kancelarii Ultimatum ponieważ doskonale sobie poradzili z wykonaniem powierzonego im zadania.

Stefan

Wystarczyło, że wysłałem Kancelarii Ultimatum nieopłaconą fakturę, a oni zajęli się całą resztą i zanim się zorientowałem pieniądze były wyegzekwowane od dłużnika za co bardzo im dziękuję

5,0 rating
17 listopada 2021

W szybki i bezbolesny sposób odzyskali moje pieniądze, które dłużna była mi jedna z firm mających siedzibę w Krakowie. Cieszę się, że sprawa szybko się rozwiązała i nie trzeba było zgłaszać jej do sądu. Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałem to co mojej i oszczędziłem sobie sporo nerwów nie musząc walczyć z dłużnikiem. Zdecydowanie jest to firma godna polecenia.

Mariusz

Kancelaria Ultimatum współpracuje nawet z firmami jak i osobami prywatnymi czyli jest w stanie każdemu pomóc odzyskać pieniądze, a na efekty ich działań nie trzeba długo czekać

5,0 rating
13 listopada 2021

Świetna robota! Myślałem, że będę musiał spotkać się w sądzie z kontrahentami, którzy zalegają z płatnością. Jednak dzięki Kancelarii Ultimatum nie będzie takowej konieczności. W przeciągu miesiąca odzyskali zaległe pieniądze, które szybko wpłynęły na konto mojej firmy. Wszystko załatwione profesjonalnie jak przystało na fachowców z prawdziwego zdarzenia.

Włodzimierz

Moja sprawa nie była łatwa, ale prawnicy z Kancelarii Ultimatum ze wszystkim sobie poradzili bez problemu i bardzo sprawnie

5,0 rating
10 listopada 2021

Polecam z całego serca. Świetny kontakt, profesjonalna obsługa i przede wszystkim wysoka skuteczność. Wystarczająco długo czekałem na zaległe pieniądze, ale kontrahent nie był skory, żeby uregulować dług. Dzięki pomocy ze stromy Kancelarii Ultimatum odzyskałem pieniądze w ciągu kilku tygodni bez konieczności zgłaszania sprawy do sądu.

Jacek

Otrzymałam wsparcie prawne od Kancelarii Ultimatum w sprawie pokomorniczej i z perspektywy czasu wiem, że lepiej trafić nie mogłam

5,0 rating
28 października 2021

Niepodważalnym atutem tego biura windykacyjnego jest to, że mają własnych prawników na miejscu i nie korzystają z usług pośredników tylko wszystko jest realizowane z siedziby Kancelarii Ultimatum, więc jest o wiele szybciej niż ma to miejsce w wielu innych firmach egzekwujących należności finansowe. Sprawa jaką powierzyłam prawnikom z tego biura był problematyczna, a mimo to KANCELARIA ULTIMATUM poradziła sobie iście perfekcyjnie z realizacją zlecenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy nimi i gdy zajdzie takowa potrzeba to ponownie zlecę im dług do odzyskania.

Kornelia

Dziękuję Kancelarii Ultimatum w imieniu całej naszej firmy za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od firmy transportowej, która nie wywiązała się z umowy i została jej naliczona kara

5,0 rating
26 października 2021

Prawnicy z tego biura windykacyjnego wykazali się doświadczeniem zdobywanym przez wiele lat pracy i sprawnie pomogli naszej firmie odzyskać należność dotyczącą kary umownej od firmy, która miała przetransportować towar i co do czego nawet w połowie nie wywiązali się z ustaleń i deklaracji, przez co mieliśmy ogromne problemy a ktoś musiał za to odpowiedzieć i tym samym rozliczyć się. Dobrze że Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą, bo gdyby nie zaangażowanie z ich strony to nasza firma niemalże na pewno byłaby teraz na skraju bankructwa. Bardzo dziękujemy za szybkie działania i odzyskanie długu. Będziemy Was polecać.

Przemysław

Mają szeroki zakres usług w Kancelarii Ultimatum, dlatego każdy kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika znajdzie w tym biurze windykacyjnym pomoc na jaką zasługuje

5,0 rating
25 października 2021

Bez znaczenia czy jest się przedsiębiorcą czy wykonuje się wolny zawód bądź też pracuje się na etacie to Kancelaria Ultimatum chętnie pomoże w rozwiązaniu problemu gdyż przyjmuje sprawy zarówno od firm jak i od osób prywatnych. Nie ma ograniczeń w tej firmie i na pierwszym miejscu jest zawsze dążenie do wyznaczonego celu w możliwie najkrótszym czasie. Osoby egzekwujące długi w Kancelarii Ultimatum mają przeszło 20 lat doświadczenia, dlatego też wiedzą jak odzyskać każde zobowiązanie finansowe. W moim przypadku zleciłam im 3 długi do odzyskania i przy trzech sprawach spisali się na medal egzekwując 100% zadłużenia + odsetki. Zdecydowanie jest to warta uwagi firma windykacyjna w pozytywnym sensie tego znaczenia. Pozdrawiam.

Karolina

Oprócz tego, że Kancelaria Ultimatum odznacza się wysoką skutecznością w swych działaniach to też dużym i bardzo istotnym ich atutem jest to, że nie trzeba im płacić zaliczek ani innych opłat na start i z tego co się orientuję tylko oni w całym kraju mają taki korzystny model rozliczeniowy

5,0 rating
23 października 2021

Powierzyłem wykonanie dość sporego budynku jednej z firm, ale ładnie tylko przedstawili ofertę i po wpłaceniu im zaliczki opiewającej na kwotę 150 000 zł ślad po nich zaginął rzecz jasna razem z pieniędzmi, których bez Kancelarii Ultimatum bym nigdy nie odzyskał. Właściciel tej pseudo firmy budowlanej twierdził, że firma wpadła w tarapaty i stała się z dnia na dzień niewypłacalna, ale takie gadki nie zrobiły wrażenia na prawnikach reprezentujących Kancelarię Ultimatum i bez najmniejszej zwłoki przeszli do działań windykacyjnych, które nie trwały nawet miesiąca, a cała kwota została odzyskana od dłużnika. Polecam!

Paweł

Firma windykacyjna odznaczająca się bardzo dobrą komunikacją ze swoimi klientami - mogłam liczyć na kontakt mailowy oraz telefoniczny przez 7 dni w tygodniu stąd też chętnie wystawię pozytywną ocenę

5,0 rating
19 października 2021

Współpracę z Kancelarią Ultimatum bardzo pozytywnie oceniam i gdybym miała drugi raz zdecydować się na to jakiej firmie zlecę odzyskanie długu to z całą pewnością ponownie wybrałabym Kancelarię Ultimatum ponieważ uważam, że są najlepsi w całej Polsce. Pomogli mi odzyskać pieniądze z mojego byłego zakładu pracy gdzie za 3 miesiące zalegali mi z wypłata, a na koniec mnie zwolnili i myśleli, że są bezkarni, ale gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą to oddali mi co do złotówki zaległe wynagrodzenie za co bardzo dziękuję prawnikom z tego biura windykacyjnego.

Izabela

W żadnej innej firmie windykacyjnej nie spotkałem się z tak profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta jak właśnie miało to miejsce w Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
26 września 2021

Do każdej powierzonej im sprawy podchodzą z dbałością o najmniejsze szczegóły stąd też wykazują się taką wysoką skutecznością w odzyskiwaniu pieniędzy od dłużników. Mają za sobą wiele lat pracy na rynku windykacyjnym i tym samym długi czas kiedy zdobywali wiedzę jaką teraz mogą wykorzystać do walki z oszustami finansowymi. Oceniam firmę pozytywnie.

Stefan

Miałem okazję kilka razy współpracować z Kancelarią Ultimatum i za każdym razem po skorzystaniu z ich usług byłem w pełni usatysfakcjonowany z efektu ich działań

5,0 rating
24 września 2021

Dzięki Kancelarii Ultimatum bez problemu odzyskałem cztery razy należne mi pieniądze od dłużników stąd z miłą chęcią polecę to biuro windykacyjne nawet wymagającym osobom i gwarantuję, że nikt nie zawiedzie się na ich usługach. Panowie z tej firmy są niezwykle uprzejmi i mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o odzyskiwanie długów.

Tomasz

Całe postępowanie windykacyjne odbyło się bardzo sprawnie i bez problemów po drodze. Minimum formalności i niemalże stu procentowa pewność odzyskania pieniędzy od dłużnika.

5,0 rating
22 września 2021

Firma zna się na rzeczy i uzyskałem pomoc prawną jakiej oczekiwałem. Dług opiewający na kwotę ponad pięćdziesięciu tysięcy złotych został błyskawicznie wyegzekwowany od dłużnika. Od samego początku aż po sam koniec współpracy z Kancelarią Ultimatum wszystko było profesjonalnie wykonywane, dlatego szczerze mogę ich polecić każdej osobie. Pozdrawiam prawników z tego biura, którzy maksymalnie zaangażowali się w sprawę.

Eugeniusz

Bez problemu odzyskali pieniądze o dłużnika i oprócz uzyskania całej kwoty zadłużenia wyegzekwowali również odsetki, więc należy się Kancelarii Ultimatum duży pozytyw

5,0 rating
20 września 2021

Osoby zajmujące się moją sprawą windykacyjną były kompetentne i wykazały się ogromną wiedzą, dzięki czemu odzyskanie pieniędzy było czystą formalnością i kwestią czasu. Mogłem liczyć na porady prawne na każdym etapie współpracy, więc jak by nie patrzyć kompleksowa i w pełni profesjonalnie działająca firma, która obsługuje klientów nie tylko z Warszawy, ale także z wszystkich województw, więc bez problemu każdy może im powierzyć sprawę. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

Jacek

Najlepsza kancelaria windykacyjna w całej Warszawie obsługująca zleceniodawców z każdego miasta w Polsce

5,0 rating
18 września 2021

Miałem okazję już drugi raz skorzystać z ich usług windykacyjnych oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i nie żałuję. Panowie wiedzą jak zabrać się nawet do najtrudniejszej sprawy i od razu przechodzą do działania od chwili podpisania z nimi umowy. Zleciłem im odzyskać 2 długi i z dwoma sprawami poradzili sobie bezbłędnie jak przystało na profesjonalistów z prawdziwego zdarzenia.

Wojciech

Korzystne warunki współpracy - zajęli się moją sprawą na drugi dzień po zgłoszeniu się do ich firmy

5,0 rating
31 sierpnia 2021

Kancelaria Ultimatum specjalnie dla mnie skompletowała całą dokumentację dzięki czemu zostałem odciążony od czasochłonnych czynności. Dział windykacyjny Kancelarii Ultimatum zajął się dosłownie wszystkim od A do Z za co jestem bardzo wdzięczny. Oczywiście dług został w całości odzyskany. Polecam.

Mateusz z Rzeszowa

Kompleksowe świadczenie usług windykacyjnych przez Kancelarię Ultimatum sprawia, że można u nich wszystko załatwić praktycznie od ręki

4,0 rating
29 sierpnia 2021

Zadłużenie rozliczone i to bez najmniejszych problemów, więc jak ktoś ma problem z odzyskaniem długu od firmy lub osoby fizycznej polecam usługi świadczone przez prawników z Kancelarii Ultimatum. Cieszą się świetnymi opiniami zarówno u osób z całego kraju włącznie ze mną. Pozdrawiam osoby zajmujące się moją sprawą.

Adrian

Ogromnym plusem Kancelarii Ultimatum jest to, że są maksymalnie skuteczni i przenigdy nie dadzą za wygraną

5,0 rating
26 sierpnia 2021

Żaden dłużnik z nimi nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. U mnie pokazali na co ich stać i odzyskali bez najmniejszej zwłoki czasowej dwadzieścia tysięcy złotych w niecały miesiąc czasu gdzie połowę czasu trwało sprawdzenie miejsca przebywania dłużnika. Daję ocenę 5/5 i to z dużym plusem za zaangażowanie i chęć pomocy mojej osobie.

Firma handlowa

Kancelaria Ultimatum to solidna firma z jasnymi zasadami współpracy

5,0 rating
25 sierpnia 2021

Dziękuję za wszystko Kancelarii Ultimatum i serdecznie pozdrawiam prawników z tej firmy. Szczerze mówiąc to korzystałem pierwszy raz z usług windykacyjnych i była to dla mnie nowość, ale od kiedy poznałem specjalistów ds. windykacji należności z Kancelarii Ultimatum to odzyskiwanie długów stało się dla mnie na wyciągnięciem ręki. POLECAM

Błażej

Bez rozdrabniania się poradzili sobie w Kancelarii Ultimatum z rozliczeniem dłużnika bardzo sprawnie i nie musiałem długo czekać na zwrot pieniędzy od zadłużonej osoby

5,0 rating
22 sierpnia 2021

Przedstawili dłużnikowi wszystkie argumenty, których było naprawdę dużo i sam stwierdził, że dalsze uchylanie się od rozliczenia ze mną nie ma najmniejszego sensu i zwrócił mi całość zadłużenia w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia działań prawników z Kancelarii Ultimatum. Polecam to biuro windykacyjne ponieważ są najlepsi w całej Polsce i nie ma długu, którego by nie odzyskali.

Albert Poznań

Według mnie i moich znajomych Kancelaria Ultimatum to najlepsze biuro windykacyjne obsługujące sprawy z całego kraju

5,0 rating
19 sierpnia 2021

Miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Ultimatum cztery razy i nigdy nie mogłem narzekać na efektywność ich działań. Zawsze dążyli do celu i udawało się rozliczyć dłużnika szybciej niż wstępnie zakładano. Mogłem liczyć na fachową pomoc prawną, dzięki czemu byłem zawsze o krok przed dłużnikiem. Dziękuję za wszystko Droga Kancelario Ultimatum.

Seweryn z Wrocławia

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum posługują się aktualną wiedzą z zakresu prawa i świetnie wiedzą jak odzyskać dług

5,0 rating
17 sierpnia 2021

Jest to biuro windykacyjne któremu można w 100% zaufać i mieć pewność, że dadzą z siebie wszystko żeby osiągnąć zamierzony cel. Poradzą sobie w każdej sytuacji tak jak i uczynili to w moim przypadku. U mnie odzyskali dług od osoby, która zalegała mi z czynszem za najem mieszkania i nie musiałam długo czekać na efekty ich działań, bo dłużnik oddał co do grosza w przeciągu 3 tygodni od zgłoszenia się do Kancelarii Ultimatum.

Ernest

Bardzo dziękuję panom z Kancelarii Ultimatum za pomoc w odzyskaniu należności finansowej od zadłużonej osoby

4,0 rating
15 sierpnia 2021

Bardzo dużo to dla mnie znaczy, że potraktowali moją sprawę tak bardzo poważnie gdzie inne pseudo kancelarie odsyłały mnie z kwitkiem mówiąc że nie da się wyegzekwować zadłużenia. Tylko Kancelaria Ultimatum podała mi pomocną dłoń i okazała wsparcie prawne jakiego potrzebowałem – zachowaliście się wobec mnie tak uczciwie, że będę Was teraz polecać każdej znajomej mi osobie.

Erwin z Gdańska

Wyróżnia Kancelarię Ultimatum to, że działają długi czas na rynku odzyskiwania długów adekwatnie do innych firm odzyskujących pieniądze, które nie dorastają do pięt prawnikom z Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
14 sierpnia 2021

Bardzo dobrze znam ich możliwości gdyż nasza spółka zleca im regularnie delikwentów, którzy zwlekają z uiszczeniem opłat za produkty, które pobrali z naszego magazynu i na kilkaset dłużników z każdym sobie poradzili jeśli chodzi o odzyskanie należności, a to już samo za siebie mówi czy są godni polecenia.

Ferdynand

Osoby zajmujące się moją sprawą w Kancelarii Ultimatum były bardzo obeznane jeśli chodzi o znajomość literatury prawa windykacyjnego

5,0 rating
11 sierpnia 2021

Jestem w 100% zadowolony z wykonanej usługi. Duży pozytyw należy się dla Kancelarii Ultimatum za to że swoją prowizję ściągają z dłużnika, co pozwala na zminimalizowanie kosztów prowadzenia postępowania windykacyjnego do minimum. Zleceniodawca nic nie musi wpłacać żeby rozpocząć współpracę, a można zawsze liczyć indywidualne podejście do każdej sprawy co sprawia, że działania wykonywane przez to biuro windykacyjne są maksymalnie skuteczne.

Usatysfakcjonowany klient

Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne. Działają szybko, profesjonalnie i najważniejsze - maksymalnie skutecznie o czym mogłem się sam przekonać powierzając im dług do ściągnięcia

5,0 rating
8 sierpnia 2021

Wszystko zostało bardzo sprawnie załatwione jak do gry wkroczyli panowie z Kancelarii Ultimatum. Postępowanie pozytywnie się zakończyło i obyło się bez sądu. Kontakt z tym biurem windykacyjnym był dosłownie perfekcyjny tzn. są dostępni ich prawnicy pod telefonem praktycznie codziennie i odpisują na maile nawet kilka razy w ciągu dnia przez 7 dni w tygodniu. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Bartosz

Doskonały kontakt z Kancelarią Ultimatum na każdym etapie prowadzonego postępowania sprawia, że jest to firma godna pozytywnej rekomendacji

5,0 rating
6 sierpnia 2021

Specjaliści do spraw windykowania należności z tej firmy zawsze dbają o to żeby wyegzekwować dla zleceniodawcy jak najszybciej dług informując cały czas co w danej chwili się dzieje i na jakim etapie jest postępowanie. Mają podejście do klienta w pełni zadowalające. Wszystko fachowo zostało załatwione i bardzo rzeczowo. Gdybym miał jeszcze raz wybierać firmę windykacyjną to z pewnością ponownie decyzja padłaby właśnie na Kancelarię Ultimatum ponieważ są niezastąpieni.

Maksymilian z Kielc

Jak najbardziej chwalę sobie współpracę z osobami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
4 sierpnia 2021

Bardzo dobrze znają się na wykonywanym przez siebie fachu i można to odczuć na każdym kroku. Działają w ekspresowym tempie i potrafią pomóc każdej osobie w odzyskaniu długu bez znaczenia na jego wysokość. U mnie raz odzyskali 18 000 zł i przy drugim razie kiedy z nimi współpracowałem wyegzekwowali od dłużnika ponad trzydzieści tysięcy złotych. Jestem pełen podziwu. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Eryk

Dług na kwotę 45000 złotych odzyskany przez Kancelarię Ultimatum w 1,5 miesiąca

4,0 rating
3 sierpnia 2021

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum do tematu podeszli w sposób fachowy i z dużym zaangażowaniem. Jak się okazało w moim przypadku należało wystosować kilka odpowiednich pism dzięki którym dłużnik wiedział już w jakiej jest sytuacji i dalsza zwłoka w uiszczeniu należności tylko go pogrąży i odsetki będą z dnia na dzień co raz większe. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum to może i do dzisiaj bym nie zobaczył pieniędzy, a tak w 6 tygodni cała kwota wróciła na moje konto bankowe za co bardzo dziękuję.

Fryderyk Kraków

Kompleksowo świadczą usługi windykacyjne począwszy od kompletacji aż po reprezentacje klienta w sądzie

5,0 rating
1 sierpnia 2021

Bez tracenia czasu profesjonalnie sobie poradzili prawnicy z kwestiami formalnymi związanymi z wyegzekwowaniem długu, dzięki czemu sprawa windykacyjna nabrała tempa. Bardzo dziękuję panom z Kancelarii Ultimatum i na pewno jak sytuacja będzie tego wymagała to ponownie skorzystam z ich usług gdyż jestem w 100% usatysfakcjonowany z obsługi.

Bartłomiej

W Kancelarii Ultimatum nie pobrali ode mnie opłat wstępnych, kontakt od samego początku był bardzo dobry - zarówno telefoniczny jak i mailowy i do tego skuteczność działań w 100% mnie satysfakcjonowała, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak polecić to biuro windykacyjne.

5,0 rating
30 czerwca 2021

Wiele lat starań i problemów związanych z odzyskaniem pieniędzy ciągnęło się w nieskończoność, ale natrafiłam na Kancelarię Ultimatum i ku mojemu zaskoczeniu ich prawnicy doprowadzili moją sprawę do szczęśliwego końca w bardzo krótkim czasie. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Daniela

Najlepsza kancelaria windykacyjna w stolicy, która obsługuje interesantów z całej Polski. Polecam z całego serca Kancelarię Ultimatum - bardzo mi pomogli i jestem im ogromnie wdzięczny.

5,0 rating
27 czerwca 2021

Kancelaria Ultimatum bardzo profesjonalnie, szybko i fachowo pomogli mi kwestiach związanych z windykowaniem długu. Jestem w 100% zadowolony i stanowczo polecam wachlarz ich możliwości. Odzyskałem pieniądze szybciej, niż myślałem teraz, dzięki Kancelarii Ultimatum wychodzę na prostą. Oceniam pozytywnie współpracę i polecam firmę.

Feliks

Warunki na których odbywa się współpraca z Kancelarią Ultimatum są w pełni zadowalające. POLECAM !!!

5,0 rating
24 czerwca 2021

Kancelaria Ultimatum pomogła mi w 100% uporać się z problemami i to za połowę stawki, którą konkurencyjna firma proponowała. Dodam tylko, że sprawa nie należała do najłatwiejszych, ale nie zawiodłem się na prawnikach z tego biura windykacyjnego. Polecam wszystkim pragnącym odzyskać to co im się należy!

Stefan

Kancelaria Ultimatum to lider z prawdziwego zdarzenia w świcie windykowania długów - zawsze prezentują wysoki poziom o czym osobiście mogłam się przekonać.

4,0 rating
23 czerwca 2021

Bardzo gorąco polecam jakość świadczonych usług przez Kancelarię Ultimatum – mają w tym biurze windykacyjnym super podejście do klienta i do tego są niezwykle skuteczni w swoich działaniach.

Zuzanna

Kontakt z Kancelarią Ultimatum był świetny podczas współpracy. Z całego serca polecam to biuro windykacyjne jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy związanej z odzyskaniem pieniędzy.

5,0 rating
20 czerwca 2021

Szybka i konkretna pomoc windykacyjna – dokładnie to czego oczekiwałem od samego początku. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, indywidualne podejście do każdej sprawy. Jak dla mnie Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych i jest Numerem Jeden w całym kraju jeśli chodzi o egzekwowanie należności.

Jakub

Kancelaria Ultimatum odzyskała od dwóch moich dłużników w przeciągu kilku miesięcy blisko 50 000 zł za co im jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam ich usługi.

5,0 rating
19 czerwca 2021

Fachowe i indywidualne podejście do wszystkich klientów. Szybko i sprawnie wykonują powierzone im zlecenia, a zaznaczam że moje sprawy nie należały do najłatwiejszych pod wieloma względami, ale Kancelaria Ultimatum sobie poradziła doskonale i to jest dla mnie najważniejsze.

Martyna

Kancelaria Ultimatum to firma windykacyjna godna zaufania! Brak opłaty początkowej, jedynie % od prowizji sprawia, że jest to najkorzystniejszy model rozliczeniowy za wykonaną usługę jaki można spotkać na rynku.

5,0 rating
17 czerwca 2021

Profesjonalizm i ekspresowe działania windykacyjne. Dodam jeszcze, że w Kancelarii Ultimatum można liczyć na bezproblemowy kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy oraz pełne zaangażowanie w sprawy klienta, a także bardzo miłą atmosferę podczas spotkań i rozmów.

Rozalia

Moja sprawa mimo tego, że nie należała do najłatwiejszych to z pomocą Kancelarii Ultimatum została pozytywnie zakończona.

5,0 rating
14 czerwca 2021

Sprawa była poprowadzona przez Kancelaria Ultimatum sprawnie choć w sądzie się przeciągnęło, bo dłużnik się wiele razy odwoływał, ale summa summarum dług został w pełni odzyskany. Wszystkim zajmowali się prawnicy z Kancelarii Ultimatum, dzięki czemu oszczędzili mi nerwów i stresu jaki towarzyszy przy tego typu postępowaniach windykacyjnych. POLECAM

Andrzej

Bardzo profesjonalne biuro windykacyjne. Będę Kancelarię Ultimatum polecać znajomym i każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji do mojej. Ode mają mnie 5/5* za fachowo wykonane zlecenie związane z odzyskaniem pieniążków od dłużnika.

4,0 rating
11 czerwca 2021

Kancelaria Ultimatum pomimo, iż miałam wiele pytań przed przystąpieniem do sprawy odpowiedziała na wszystko. Na wstępie nie pobrali w ogóle ani złotówki ode mnie, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem bo w innej firmie chcieli 2000 zł tys. zł na wstępie, a w Kancelarii Ultimatum 0 zł, więc nie trudno dojść do wniosku, że nic się nie ryzykuje rozpoczynając z nimi współprace.

Hanna

Specjaliście z Kancelarii Ultimatum szybko i fachowo pomogli z odzyskaniem pieniędzy - jestem w 100% zadowolony z okazałej mi pomocy.

5,0 rating
7 czerwca 2021

Są szybcy i skuteczni jeśli chodzi o postepowanie z dłużnikiem. Skorzystałem z ich usług pierwszy raz i nie żałuję, mają ludzkie podejście w Kancelarii Ultimatum, co jest niebywałym atutem w tego typu profesji. Brak dodatkowych kosztów windykacji – wszystko zapłacił dłużnik i to w mgnieniu oka. Polecam

Franciszek

Polecam specjalistów z tego z biura windykacyjnego

5,0 rating
27 maja 2021

Bardzo dobra firma windykacyjna, dzięki której odzyskałam pieniądze. Było ciężko, zwłaszcza że dłużnik ukrywał swoje prawdziwe dochody, ale dla Kancelarii Ultimatum nie ma rzeczy niemożliwych. Poradzili sobie bez najmniejszego problemu z odzyskaniem całej kwoty długu. Pozdrawiam.

Jadwiga

Wszystkim osobom potrzebującym szybkiej i fachowej pomocy windykacyjnej rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum

4,0 rating
25 maja 2021

Kompetentna i bardzo rzetelna firma windykacyjna, która zawsze dąży do celu bez znaczenia na stopień złożoności problemu związanego z odzyskaniem długu. Korzystałem kilka razy z pomocy Kancelarii Ultimatum i jestem bardzo zadowolony.

Henryk

Szybko Kancelaria Ultimatum odzyskała pieniądze od dłużnika za co bardzo dziękuję

5,0 rating
24 maja 2021

Wszystko się udało, dzięki skutecznej pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum, która spisała się doskonale w swojej roli. Odzyskałam duży dług z ich pomocą, dlatego też polecam to biuro windykacyjne każdej osobie, która znalazła się w podobnej sytuacji do mojej.

Iwona

Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum przede wszystkim ze względu na szybkość działania

5,0 rating
23 maja 2021

Obsługa bardzo rzetelna. Kancelaria Ultimatum ma doświadczonych specjalistów, którzy są biegli w znajomości obecnie panujących przepisów prawa windykacyjnego, co sprawia, że odzyskiwanie nawet dużych i problematycznych długów nie stanowi dla nich najmniejszego problemu.

Maciej

Już na pierwszym spotkaniu w Kancelarii Ultimatum doradzili mi co mam robić żeby odzyskać pieniądze wraz z odsetkami stąd też oceniam ich pozytywnie

5,0 rating
20 maja 2021

Bezpłatna weryfikacja wstępna i brak konieczności opłat początkowych. Wszystko załatwione bez nerwów i szarpaniny, dokładnie o taką dyskretną pomoc mi chodziło jaka jest oferowane przez Kancelarię Ultimatum.

Jarosława

Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze od nierzetelnego klienta, który nie chciał rozliczyć się ze mną

5,0 rating
18 maja 2021

Pełen profesjonalizm na każdym etapie windykowania należności. Właśnie o taka pomoc mi chodziło jaka jest oferowana przez Kancelarię Ultimatum. Wszystko wykonane sprawnie i bez zbędnej zwłoki czasowej. Polecam.

Artur

Świetny kontakt i bardzo szybkie efekty działań związanych z egzekwowaniem długu to niepodważalne atuty jakimi może poszczycić się Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
17 maja 2021

Jedyna w swoim rodzaju taka skuteczna firma windykacyjna na terenie całego kraju. Mają doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy od nieuczciwych osób. Kancelaria Ultimatum działa bardzo profesjonalnie co przekłada się na wysoką skuteczność ich poczynań związanych z odzyskaniem pieniędzy.

Karolina

Specjaliście z tego biura windykacyjnego bardzo dobrze znają się na obecnie panującym prawie

5,0 rating
14 maja 2021

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum pomogli mi poradzić sobie z wieloma klientami, którzy nie płacili za towar i mieli nieopłacone faktury przez dłuższy czas. Każdy kontrahent został rozliczony bez najmniejszego problemu za co jestem wdzięczny. Polecam to biuro windykacyjne.

Hubert

Bardzo solidna firma, która odzyskała cały dług opiewający na kwotę 38000 zł

5,0 rating
12 maja 2021

Pod każdym względem warto współpracować z Kancelarią Ultimatum. Doskonały kontakt mailowy i telefoniczny, znakomita organizacja, 20 lat doświadczenia i znajomość patentów na szybsze odzyskanie pieniędzy – dokładnie tak bym w paru słowach opisała to biuro windykacyjne, które bardzo mi pomogło. POLECAM

Ewelina

Polecam

5,0 rating
12 maja 2021

Polecam kancelarię, szybki kontakt, profersjonalne podejście do tematu.

Piotr

Kancelaria Ultimatum sfinalizowała całe postępowanie windykacyjne w niespełna miesiąc

5,0 rating
9 maja 2021

Polecam i to bardzo firmę Kancelaria Ultimatum jeśli chodzi o odzyskiwanie należności. Nie trzeba nic wpłacać, a zajmą się wszystkim, rozliczenie odbywa się tylko pod warunkiem odzyskania długu i jest to znikomy procent od wygranej sprawy. Warto skorzystać z usług tego biura windykacyjnego gdyż są najlepsi na rynku.

Błażej

Kancelaria Ultimatum ma profesjonalne podejście do wykonywanej profesji i świetnie radzi sobie nawet z egzekwowaniem dużych zobowiązań finansowych

4,0 rating
8 maja 2021

Miałam okazję współpracować 3 miesiące temu z Kancelarią Ultimatum i mogę pochwalić ich pracowników za poważne podejście do tematu windykacji a także doskonalą organizację działań windykacyjnych. Zawodowcy na miarę 2021 roku, którzy potrafią rozwiązać każdy problem.

Adriana

Osoby zajmujące się egzekwowaniem długów w Kancelarii Ultimatum działają szybko i profesjonalnie. Można na nich liczyć pod każdym względem.

5,0 rating
5 maja 2021

Korzystałem z pomocy tej firmy windykacyjnej w momencie kiedy chciałem odzyskać pieniądze od nieuczciwego klienta i z czystym sumieniem mogę ocenić maksymalnie pozytywnie Kancelarię Ultimatum. Wiedzą jak zabrać się do tematu i wychodzi im to naprawdę bardzo dobrze. Polecam.

Ferdynand

Jeśli nie chcecie tracić nerwów na rozmowy z klientem to warto skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
2 maja 2021

Jestem w 100% usatysfakcjonowana z przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum działań windykacyjnych, które pozwoliły mi odzyskać cały dług w bardzo krótkim czasie. Mają uczciwe warunki współpracy i każdy kto do nich się zgłasza ma praktycznie wygraną w kieszeni gdyż specjaliści z tego biura odznaczają się ogromnym doświadczeniem w egzekwowaniu należności finansowych.

Izabella

Znakomity kontakt z pracownikami Kancelarii Ultimatum spowodował, że współpraca była czystą przyjemnością i z chęcią polecam to biuro windykacyjne

5,0 rating
27 kwietnia 2021

Rzetelne podejście do zleceniodawców i wysokie kompetencje u osób, które zajmowały się moją sprawą zasługują na słowa uznania. Dług został w całości odzyskany szybciej niż zakładano, a to najlepszy powód dla którego można rzec, że KANCELARIA ULTIMATUM nie ma sobie równych. Bardzo jestem zadowolona z efektów ich pracy i gdy zajdzie takowa potrzeba to ponownie skorzystam z usług w tym biurze windykacyjnym.

Elfryda

Mają mnóstwo sposobów, które pozwalają przyspieszyć proces egzekwowania długów, dlatego uważam że warto zlecić odzyskanie pieniędzy właśnie Kancelarii Ultimatum a nie żadnej innej firmie żeby nie tracić czasu i mieć pewność, że sprawą zajmują się fachowcy z prawdziwego zdarzenia

4,0 rating
25 kwietnia 2021

Załatwili za mnie dosłownie wszystko jeśli chodzi o skompletowanie dokumentów, a jak już mieli wszystko co im było niezbędne do działania to zabrali się do pracy i zanim się zorientowałem to dług stał się przeszłością. Bardzo dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać Państwa kancelarię windykacyjną każdemu kto znajdzie się w takiej samej sytuacji jak ja się znalazłem.

Bogusław

Dzięki Kancelarii Ultimatum nie musiałam się zajmować sprawą tylko oni wszystko pilotowali i robili tak żeby jak najszybciej ściągnąć dług

5,0 rating
23 kwietnia 2021

Osobiście miałam przyjemność korzystać z usług specjalistów reprezentujących Kancelarię Ultimatum, którzy przez cały okres trwania postępowania windykacyjnego służyli mi pomocą. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na to biuro, a nie inne gdyż od początku współpracy czułam się, że powierzyłam sprawę w dobre ręce i nie myliło mnie przeczucie ponieważ pieniądze zostały szybko wyegzekwowane za co jestem bardzo wdzięczna i chętnie będę polecała tą firmę wszystkim osobom, które również walczą z dłużnikami.

Patrycja

Kancelaria Ultimatum sama zlokalizowała dłużnika i poinformowała osobę jakie ma zobowiązanie finansowe wobec mojej osoby

5,0 rating
21 kwietnia 2021

Jest to ⭐ kancelaria windykacyjna ⭐ godna polecenia bez znaczenia na złożoność sprawy gdyż w Kancelarii Ultimatum mają ogromne doświadczenie w wykonywanym przez siebie fachu i i odznaczają się wysoką skutecznością jeśli chodzi o wygrane sprawy z dłużnikami, a to najlepszy wyznacznik efektów ich działań. POLECAM !!!

Witold

Nasza firma współpracuje systematycznie z Kancelarią Ultimatum i bardzo sobie ich chwalimy

5,0 rating
20 kwietnia 2021

Od kiedy zlecamy Kancelarii Ultimatum odzyskanie należności za przeterminowane faktury to nie mamy zaległości finansowych w naszej firmie i możemy się pochwalić stabilną pozycją na rynku, dzięki wsparciu ze strony Ultimatum. Odzyskali dla nas kilkadziesiąt długów na łączną kwotę kilkuset tysięcy złotych i nie było przypadku żeby powiedzieli, że czegoś „nie da się”. Są najlepszymi ekspertami w swojej profesji i zdecydowanie możemy ich polecić nawet wymagającym zleceniodawcom.

Teofila

W Kancelarii Ultimatum nie pobierają opłat na starcie, a to w dzisiejszych czasach jest na wagę złota

5,0 rating
16 kwietnia 2021

Cieszę się, że trafiłem na takie uczciwe i skuteczne biuro windykacyjne. Kancelaria Ultimatum potrafi poradzić sobie nawet z problematycznymi sprawami. Zleciłem im w ciągu ostatnich kilku lat 3 sprawy i przy każdym postępowaniu windykacyjnym jakie prowadzili był sukces. Gdybym wiedział, że istnieje taka firma jak Kancelaria Ultimatum to z całą pewnością już wcześniej korzystałbym z ich wsparcia.

Aleksander

W moim przypadku Kancelaria Ultimatum odzyskała pieniądze w ciągu 5 tygodni co uważam za świetny wynik i szczerze mogę ich polecić

5,0 rating
13 kwietnia 2021

Skuteczność w działaniach to bez wątpienia największy atut Kancelarii Ultimatum, ale też trzeba ich pochwalić za doskonały kontakt ponieważ bez znaczenia na dzień tygodnia zawsze byli do mojej dyspozycji. Ostatnio pomogli mi raz odzyskać 20 tysięcy a także parę lat wstecz wykazali się przy sprawie w której chodziło o ściągnięcie dużo większej kwoty, jedna i druga sprawa rzecz jasna zakończona z wielkim sukcesem. Jest to najlepsze biuro windykacyjne w kraju!

Rita

Korzystałem z wsparcia prawnego w Kancelarii Ultimatum i mogę z całego serca polecić to biuro windyjacyjne

4,0 rating
10 kwietnia 2021

Tam gdzie inne firmy rozkładały ręce i mówiły, że sprawa jest beznadziejna tam Kancelaria Ultimatum nie zastanawiając się ściągała dług nie tracąc czasu na filozofię i gdybanie. Dług 35 tys. zł w 100% odzyskany dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum za co bardzo dziękuję i chciałem powiedzieć, że mam pozytywne wrażenia dotyczące świadczonych usług w tej firmie ściągającej należności.

Michał

Kancelaria Ultimatum nie pobiera opłat początkowych, więc nie stanowiło problemu to żeby iść do nich zweryfikować sprawę nie mając złamanego gorsza w portfelu

5,0 rating
6 kwietnia 2021

Specjaliści z tej firmy windykacyjnej są znani i lubiani w całym kraju, dlatego w pierwszej kolejności udałam się do nich sprawdzić jakie są szanse na odzyskanie długu. Już na pierwszym spotkaniu zobaczyłam światełko w tunelu, a potem było już tylko lepiej. Pomogli mi panowie z Kancelarii Ultimatum odzyskać to co mi się należało i nie musiałam wykładać pieniędzy na wejściu do ich biura tylko rozliczenie było na samym końcu jak już otrzymałam przelew od dłużnika, więc wszystko było dogodnie załatwione. Polecam.

Kunegunda

Panowie z Kancelarii Ultimatum wiedzą co robią i po efektach ich działań widać, że znają się na odzyskiwaniu długów jak nikt inny

5,0 rating
2 kwietnia 2021

Muszę powiedzieć, że Kancelaria Ultimatum nawet w beznadziejnych przypadkach daje z siebie wszystko i ich skuteczność jest praktycznie stu procentowa o czym mogłem osobiście się przekonać. Długo 28500 zł odzyskany w 4 tygodnie, więc uważam, że lepiej i szybciej nie dało się wykonać powierzonego zlecenia. Gorąco pozdrawiam i szczerze polecam Kancelarię Ultimatum.

Włodzimierz

Kancelaria Ultimatum to fachowe podejście do każdej sprawy windykacyjnej, rzetelność a także szybkie rozwiązanie problemu. POLECAM

5,0 rating
24 stycznia 2021

U mnie sprawa windykacyjna została wygrana w bardzo krótkim czasie. Prawników z Kancelarii Ultimatum odznaczał profesjonalizm na każdym etapie postępowania. Szczerze polecam i gdy zajdzie takowa potrzeba to ponownie skorzystam z ich usług ponieważ są najlepsi w kraju jeśli chodzi o egzekwowanie długów.

Kamil

Cieszę się i to bardzo, że miałam możliwość współpracować z takimi profesjonalistami. Wszystko poszło sprawnie za co bardzo dziękuję.

4,0 rating
21 stycznia 2021

Osobiście chciałam podziękować za pomoc w ściągnięciu długów alimentacyjnych co dla mnie nie było proste a dla Panów z Kancelarii Ultimatum po zweryfikowaniu sprawy była to kwestia czasu żeby zmotywować mojego byłego męża do wyrównania zaległych alimentów. Polecam.

Eleonora

Kancelaria Ultimatum jest godną polecenia firmą odzyskującą długi zarówno od firma jak i osób prywatnych

5,0 rating
20 stycznia 2021

Mają w tej firmie bardzo duże doświadczenie dzięki czemu jest wysoka skuteczność w ściąganiu długów. Szczerze nie sądziłam, że moja sprawa tak szybko się rozwiąże i zobaczę pieniądze na swoim koncie. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Stanisława z Wrocławia

Daję z czystym sumieniem maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek między innymi za bardzo dobry kontakt i ekspresowe odzyskanie długu

5,0 rating
16 stycznia 2021

Opinia pozytywna w 100% gdyż współpracuję z Kancelarią Ultimatum od dłuższego czasu i nigdy nie zawiodłam się na nich. Mają fachowe podejście do sprawy i nie pobierają opłat wstępnych, więc zero ryzyka i maksimum zadowolenia.

Laurencja

Kancelaria Ultimatum jest bardzo pomocna i oddana dla klienta co można zauważyć już od pierwszego spotkania

5,0 rating
14 stycznia 2021

Dużym plusem jest to, że nie trzeba robić opłaty wstępnej tylko rozliczenie jest na zasadzie prowizji od wygranej sprawy czyli nie ma w ogóle ryzyka. Kancelaria Ultimatum w moim przypadku bardzo dobrze sobie poradziła przy moich problemach z których myślałam że nie wyjdę, a jednak dzięki ich zaangażowaniu w sprawę wszystko zakończyło się pozytywnie.

Zadowolona z wykonanej usługi Wanda

Kancelarię Ultimatum odznacza duża wiedza z zakresu prawa dzięki czemu nie ma długu, którego by nie odzyskali. Polecam ich prawników maksymalnie jak tylko mogę, bo są najlepsi w swej profesji.

4,0 rating
11 stycznia 2021

W firmie którą prowadzę od wielu lat mój kontrahent nie chciał zapłacić mi dość pokaźnej sumy pieniędzy za wykonane zlecenie co nie był fair z jego strony. Na moje szczęście znalazłem namiar na Kancelarię Ultimatum która szybko i bez zbędnej zwłoki czasowej pomogła mi odzyskać dług w ekspresowym tempie. Wszystko mogłem zdalnie załatwić poprzez maila, kuriera czy też telefonicznie.

Romeo

Już od pierwszego dnia współpracy z Kancelarią Ultimatum moje problemy zostały rozwiązane raz na zawsze

5,0 rating
8 stycznia 2021

Dość pokaźny dług został odzyskany bardzo sprawnie, a to wszystko stało się tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu prawników i działu windykacyjnemu Kancelarii Ultimatum. Przekonałam się na własnej skórze, że są skuteczni i można korzystać z ich usług wiedząc, że sprawą zajmują się profesjonaliście z prawdziwego zdarzenia. Polecam!

Zyta

Od kiedy znajoma poleciła mi Kancelarię Ultimatum to wszystkie moje finansowe problemy zostały rozwiązane

5,0 rating
6 stycznia 2021

Kancelaria Ultimatum podchodzi do każdej sprawy jak przystało na profesjonalistów fachowo dzięki czemu nie trzeba czekać długo na odzyskanie długu. Ja zgłosiłam się do nich w listopadzie 2020, a przed wigilią wpłynęły na moje konto pieniądze, więc nie musiałam czekać na efekty pełnego miesiąca za co jestem wdzięczna i szczerze mogę rekomendować Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom borykającym się z odzyskaniem długu.

Dagmara

Genialna firma windykacyjna, która bardzo angażuje się w pomoc swoim klientom. Wszystko zakończyło się pomyślnie za co należą się gromkie brawa dla prawników z Kancelarii Ultimatum.

4,0 rating
4 stycznia 2021

Szczerze mówiąc miałam dłużnika i co za tym idzie owa osoba zalegał mi pieniądze i to nie małą sumę pieniędzy, ale dla osób reprezentującym biuro KANCELARIA ULTIMATUM nie stanowiło to najmniejszego problemu i dług w całości został odzyskany skutecznie bardzo szybko. Rewelacyjny kontakt w połączeniu z szybkością w działaniach sprawia, że jestem zobligowana do wystawienia pozytywnej opinii za pomoc jaką otrzymałam w tej firmie windykacyjnej.

Przecława

Najlepsza kancelaria windykacyjna pod słońcem

5,0 rating
1 stycznia 2021

Zgłosiłem się 3 stycznia 2021 roku i 14-ego dnia tego samego miesiąca zobaczyłem przelew od dłużnika na swoim koncie wraz z odsetkami – jestem bardzo zadowolony z tak szybkiego i sprawnego działania prawników Kancelarii Ultimatum za co niezmiernie dziękuję i jestem dożywotnio wdzięczny – żałuję tylko, że tak późno się zdecydowałem się powierzyć im swoją sprawę, ale teraz z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę każdej osobie zmagającej się z dłużnikiem, który nie chce rozliczyć się z zobowiązania finansowego.

Ariel

Bardzo skuteczne biuro windykacyjne potrafiące odzyskać dług od firm i od osób prywatnych

5,0 rating
4 grudnia 2020

Korzystałem z usług Kancelarii Ultimatum raz prywatnie ponieważ pożyczyłem znajomemu pieniądze i rok zbywał mnie nie spłacają ani grosza – dług został ściągnięty w mgnieniu oka przez panów z tego biura windykacyjnego. Drugi raz zleciłem odzyskanie środków od firmy, która nie chciała się rozliczyć z naszym zakładem mięsnym za pobrane wędliny – również bez najmniejszego problemu Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z delikwentem, a to już coś znaczy jak 2 na 2 sprawy miały pozytywny finał. Jak zajdzie potrzeba i znowu będę miał problemy z odzyskaniem pieniędzy na pewno ponownie zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum bo są najlepsi.

Damianek

Odzyskali zaległe zaległe alimenty wraz z odsetkami, więc Kancelaria Ultimatum opinie ma ode mnie w 100% bardzo dobrą

5,0 rating
2 grudnia 2020

Walczyłam z moim byłym partnerem o płacenie alimentów na dwójkę dzieci i nie mogłam doprosić się nawet chęci z jego strony a co dopiero spłacenia zaległych alimentów. Znajoma poleciła mi Kancelarię Ultimatum, która ma bardzo dobre opinie i zdecydowałam się zgłosić do nich. Panowie przeanalizowali dłużnika czyli mojego byłego partnera i stwierdzili, że spróbują bez wnoszenia sprawy do sądu nakłonić go do spłacenia alimentów. Dokładnie tak się stało. Piętnaście dni nie minęło, a sam się zgłosił do mnie z całą kwotą zaległych pieniędzy, oddał mi całą sumą i powiedział tylko, że z tym biurem windykacyjnym prędzej czy później i tak by przegrał po czym wyszedł i od tamtej pory regularnie płaci pieniądze dla dziecka.

Matka dziecka

Dbają o swoich klientów od początku aż po sam koniec w Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
30 listopada 2020

Pierwsze spotkanie z Kancelarią Ultimatum było jedną wielką niewiadomą, ale już po 10 minutach wiedziałam, że lepiej trafić nie mogłam. Nie chcieli za weryfikację sprawy ani złotówki co dało mi znak, że są uczciwi. Powiedzieli jakie są warianty i jak można zmotywować zadłużoną osobę do oddania pieniędzy – zgodziłam się. Niespełna 3 tygodnie od zgłoszenia się do ich biura zadzwonili do mnie i powiedzieli żebym spodziewała się nazajutrz przelewu bo dłużnik wyraził chęć współpracy, co prawda nie chciało mi się w to wierzyć, że ku memu zaskoczeniu rzeczywiści dług został wyegzekwowany i środki finansowe trafiły na moje konto w tak szybkim czasie.

Adrianna pozytywnie zaskoczona

Kancelaria Ultimatum zasługuje tylko i wyłącznie na maksymalnie pozytywne opinie

5,0 rating
27 listopada 2020

Miałam w firmie problem z ściągnięciem należności za towar pobrany przez kontrahentów i nie mogliśmy sobie poradzić na własną rękę. Zleciliśmy sprawę Kancelarii Ultimatum i była to słuszna decyzja gdyż panowie z tego biura nie czekając na oklaski zweryfikowali faktyczny stan prawy i zabrali się do pracy. Wystarczył niespełna miesiąc czasu, a 14/14 odbiorców naszych produktów rozliczyło się z przeterminowanych faktur i jeszcze dopłacili dodatkowo z tytułu naliczonych odsetek za zwłokę czasową. Kancelaria Ultimatum pokazała kto rozdaje karty i własnie o to dokładnie nam chodziło.

Hurtownia Katowice

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to przyjemność w czystej postaci

5,0 rating
25 listopada 2020

Kiedyś myślałam, że odzyskanie długu to nic trudnego aż trafiłam dłużnika, który ukrywał się i twierdził, że jest niewypłacalny, ale Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne to pomyślałam sobie żeby im zlecić ściągnięcie należności i też tak uczyniłam. Biuro ma zespół profesjonalistów i nie stanowiło dla nich problemu żeby odnaleźć faceta i wręczyć mu pismo za pismem nakazując rozliczyć się. Dodatkowo po księgach wieczystych zweryfikowali stan majątkowy owej osoby i okazał się, że wcale nie jest taki biedy jak twierdzi. Jestem bardzo zadowolona z zaangażowania Kancelarii Ultimatum i jak najbardziej mogę im wystawić pozytywną opinię.

Martyna z Drawska

Pełny profesjonalizm ze strony Kancelarii Ultimatum pomógł wygrać z dłużnikiem i odzyskać całe zadłużenie

5,0 rating
19 października 2020

Fachowa i profesjonalna obsługa.Kancelaria Ultimatum jest godna polecenia zarówno firmom jak i osobom prywatnych, które nie mogą sobie poradzić z odzyskaniem należności. Dla Kancelarii Ultimatum nie ma długu którego nie dałoby się odzyskać.

Ernest z Łodzi

Kancelaria windykacyjna Ultimatum jest bardzo skuteczna i ma własne zaplecze prawne

5,0 rating
17 października 2020

Profesjonalnie i skutecznie podchodzi do każdej sprawy związanej z odzyskaniem długu. Dążenie do celu i dbałość o interes klienta to z pewnością największe atuty Kancelarii Ultimatum. Polecam

Kamil z Wrocławia

Dzięki zaangażowaniu ze strony Kancelarii Ultimatum wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie

4,0 rating
16 października 2020

Pomogli mi panowie z biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum odzyskać pieniądze od dłużnika, który twierdził że nie ma dochodu, a w rzeczywistości było zupełnie inaczej. Dzięki Kancelarii Ultimatum poczułem, że czasami warto domagać się sprawiedliwości.

Sergiusz

Kancelaria Ultimatum stanęła na wysokości zadania i odzyskała w 100% dług wraz z odsetkami

5,0 rating
13 października 2020

Moje wrażenia po pomyślnie zakończonej współpracy są jak najbardziej pozytywne. Zlecałem im odzyskanie dwóch długów i każdą sprawę traktują rzeczowo i z doskonałym podejściem do klienta. Pozdrawiam serdecznie.

Mateusz

Nie ma dla Kancelarii Ultimatum sprawy nie do załatwienia

5,0 rating
10 października 2020

Kancelaria Ultimatum stosunkowo szybko i za niewielkie pieniądze odzyskała całą należność od dłużnika. Godna polecenia kancelaria windykacyjna, którą polecam każdemu znajomemu. Usługa została mi udzielona świetnie pieniądze zostały odzyskane.

Adrian

Obsługa biura KANCELARIA ULTIMATUM była bardzo miła i pomocna jednocześnie maksymalnie profesjonalna

5,0 rating
8 października 2020

Jestem bardzo zadowolony z działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum. Jest naprawdę profesjonalna i każdą sprawę wygra z miejsca bez zbędnej zwłoki czasowej. Polecam każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej.

Błażej z Koszalina

W Kancelarii Ultimatum uzyskałem pomoc i wygraliśmy z dłużnikiem

4,0 rating
7 października 2020

Jestem ogromnie wdzięczny tej kancelarii windykacyjnej i pracującym tam przemiłym i pomocnym ludziom za okazałą pomoc prawną i działania windykacyjne. Z miłą chęcią polecam dalej usługi świadczone przez tychże zawodowców.

Zadowolony klient z Konina

Bardzo profesjonalna kancelaria windykacyjna doskonale radząca sobie nawet z problematycznymi dłużnikami

4,0 rating
5 października 2020

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum bardzo sprawnie i konkretnie zajęli się moją sprawą z całkiem dobrym efektem którego nawet się nie spodziewałem. Moja sprawa wydawała się przegrana, jednak dzięki firmie Kancelaria Ultimatum udało się ją wygrać. Bardzo dziękuję i polecam.

Seweryn

Można liczyć na pomoc specjalistów z biura Ultimatum bez znaczenia na jakim etapie jest w chwili obecnej postępowanie a zawsze pomogą

5,0 rating
23 sierpnia 2020

Odnaleźli ukrywającego się dłużnika w tydzień czasu gdzie sam drania nie mogłem od 2 lat znaleźć jak i kilka innych firma windykacyjnych też legło, a Kancelaria Ultimatum po nitce do kłębka poszła aż go znaleźli po czym odzyskali całą kwotę jaką był mi winien dłużnik za co bardzo dziękuję.

Ernest

Najlepsza firma windykacyjna w kraju

5,0 rating
22 sierpnia 2020

Korzystałem w ciągu ostatniej dekady z pomocy kilku biur odzyskujących pieniądze i muszę powiedzieć jednoznacznie, że Kancelaria Ultimatum zawsze najlepiej się spisywała tzn. działają najszybciej i najskuteczniej – mówię to na tle firm z całego kraju a nie tylko Warszawy. Są dla mnie Numerem Jeden w świecie kancelarii windykacyjnych.

Seweryn

Współpraca z Kancelarią Ultimatum przebiegła naprawdę miło i przede wszystkim została sfinalizowana odzyskaniem całego długu

5,0 rating
21 sierpnia 2020

Bardzo skuteczne biuro windykacyjne dysponujące własnym zapleczem prawnym dzięki czemu nie czeka się długo na przejście do kolejnych etapów egzekwowania należności tylko wszystko jest robione w iście ekspresowym tempie. POLECAM

Herbert

Kancelaria Ultimatum odzyskała sprawnie trzydzieści cztery tysiące euro

5,0 rating
20 sierpnia 2020

Mimo tego, że dłużnikiem był zagraniczny kontrahent to nie przestraszyli się panowie z Kancelarii Ultimatum i podjęli się walki. Po miesiącu okazało się, że ciężko to nazwać walką ponieważ nie zdążyli się rozgrzać, a zobowiązanie finansowe zostało rozliczone z naszą firmą powodując likwidacje długu. Wszystko załatwione zostało profesjonalnie i subiektywnie patrząc na sprawę cały proces był przeprowadzony w ekspresowym tempie.

Albert

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Dużo pozytywnych wrażeń.

5,0 rating
19 sierpnia 2020

Jeśli chodzi o moją skromną ocenę to nie znalazłem żadnego minusa przy współpracy z Kancelarią Ultimatum, a z pozytywów to fakt, iż lubią robić niespodzianki takie jak np. szybsze ściągnięcie długu jak było to w moim przypadku – zakładaliśmy, że pieniądze zostaną odzyskane w miesiąc czasu, a stało się to w 3 tygodnie. Cały dług ściągnięty w mgnieniu oka za śmiesznie niski procent od wygranej co uważam za duży plus.

Adrian

Bardzo dobry kontakt to na pewno jeden z większych atutów tego biura windykacyjnego

5,0 rating
18 sierpnia 2020

Kancelaria Ultimatum ma u m nie dużego plusa za to, że umożliwiają kontakt na kilka różnych sposobów i nie trzeba do ich biura fatygować się z wyprzedzeniem tylko można mailowo przesłać dokumenty lub jest możliwość zadzwonienia o różnych porach dnia przez cały tydzień. Polecam firmę.

Mateusz

Pierwsze co kojarzy mi się z Kancelarią Ultimatum to skuteczność i bezkompromisowe dążenie do celu

5,0 rating
17 sierpnia 2020

Po miesiącu pieniądze zostały odzyskane od człowieka który był mi winien piętnaście tysięcy złotych, więc wielki pozytyw i ukłony w stronę Kancelarii Ultimatum się należą jak najbardziej.

Kamil

Jestem zadowolonym klientem

5,0 rating
17 sierpnia 2020

Bardzo, ale to bardzo dziękuję Kancelarii Ultimatum za ściągniecie należności finansowych. Zgłoszenie się do tej firmy okazała się być strzałem w 10-tkę.

Klaudiusz

Pozytywna opinie i gdyby można było dać więcej niż 5 gwiazdek to bym na pewno dał. Spisali się w moim przypadku perfekcyjnie !!!

5,0 rating
16 sierpnia 2020

Prawnicy z tej firmy dużo pracy włożyli żeby cokolwiek zaskoczyło, a jak wszyscy wiedzą branża nie należy do najłatwiejszych, ale poradzili sobie. Dług na kwotę 25 000 zł + odsetki został odzyskany w kilka tygodni.

Olgierd

Bardzo się cieszę się, że w końcu się udało odzyskać dług

5,0 rating
15 sierpnia 2020

Specjaliści windykacyjni z tego biura są bardzo skuteczni ponieważ tam gdzie inne firmy rozkładały ręce i mówiły „nie wiem”, „trudna sprawa”, „nic nie obiecuje” tam Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z odzyskaniem kasy bez żadnej zwłoki czasowej. Polecam

Dawid

Za to co zrobiła dla mnie Kancelaria Ultimatum daje 5 gwiazdek i proszę mi wierzyć, że gdyby można było dać Kancelarii Ultimatum szóstą gwiazdkę to bym ją dała i plusa dostawiła

5,0 rating
30 czerwca 2020

Kancelaria Ultimatum opinie ma bardzo dobre u osób które z nimi współpracowali i to z całego kraju, dlatego postanowiłam ich wypróbować w moim beznadziejnym przypadku i co się okazało nawiązanie współpracy z Kancelarią Ultimatum było strzałem w dziesiątkę gdyż w Kancelarii Ultimatum obowiązują jasne i klarowne zasady zawsze na korzyść klienta wszystko robią i bez ogródek traktują sprawy nawet te trudniejsze stąd jak miałabym jeszcze raz wybrać biuro windykacyjne na pewno ponownie wybrałabym Kancelarię ultimatum ponieważ są niesamowicie skuteczni a także jest bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny z biurem KANCELARIA ULTIMATUM co jest dużym atutem.

Jarosława

Mimo że jestem z poza Warszawy to Kancelaria Ultimatum zajęła się moją sprawą za co jestem wdzięczna i mogę po zakończeniu sprawy wystawić im pozytywną opinię

4,0 rating
29 czerwca 2020

Dzieliła mnie odległość 200 kilometrów od siedziby Kancelarii Ultimatum, ale że polecono mi ich i powiedziano, że są najlepsi to skontaktowałam się z nimi. Kancelaria Ultimatum po kontakcie z mojej strony powiedziała, że nie ma problemu i większość sprawa można zdalnie załatwić i tak było, dlatego mogę rekomenduję Kancelarię Ultimatum tym, którzy cenią sobie dobry kontakt i fachową obsługę już od pierwszego dnia współpracy.

Angelika

Kancelaria Ultimatum opinie z mojej strony w 100% pozytywna i zachęcam do skorzystania z ich usług

5,0 rating
28 czerwca 2020

Sprawa nie była łatwa, ale jak zauważyłam dla Kancelarii Ultimatum nie ma trudnych spraw, więc i też było tak w tym przypadku. Mimo, że nie miałam nawet części dokumentów to Kancelaria Ultimatum wyręczyła mnie we wszystkim i pomogli skompletować całą papierologię w taki sposób, aby mieć dowody dotyczące zalegania z spłacaniem należności przez dłużnika. Jeśli miałabym opisać i ocenić Kancelarię Ultimatum to jestem ich maksymalnie pozytywnie zarekomendować i polecić ich działania wszystkim osobom w takiej sytuacji jak Ja byłam.

Luiza

DŁUG ODZYSKANY i jak najbardziej moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest pozytywna - są moimi mistrzami

5,0 rating
27 czerwca 2020

Bardzo długo borykałam się z ściągnięciem długu na własną rękę i dopiero sprawy nabrały obrotu jak Kancelaria Ultimatum zaczęła mi pomagać – wtedy dłużnik już nie był taki cwany i już wiedział, że na czas nie będzie grał. Krok po kroku udało się Kancelarii Ultimatum podejść zadłużoną osobę do takiego stopnia, że sam próbując walczyć wkopywał się w jeszcze większe bagno. W finale dług został odzyskany dzięki Kancelarii Ultimatum za co im bardzo dziękuję i będę ich polecała każdej napotkanej osobie.

Adrianna

Miałem okazję korzystać z pomocy Kancelarii Ultimatum kilkukrotnie i jestem zadowolony z efektów ich działań

5,0 rating
21 czerwca 2020

Osobiście opierając się na własnych doświadczeniach z tym biurem windykacyjnym stwierdzam, że są najlepsi w swym fachu. Pragnę gorąco podziękować i wyrazić uznanie za pełen profesjonalizm w moim procesie windykacyjnym i za to, że zajęli się zarówno kwestiami formalnymi jak i odnalezieniem ukrywającego się dłużnika bez pobierania zaliczki – rozliczenie odbyło się dopiero po odzyskaniu w całości długu, więc jak najbardziej należy się im 5 gwiazdek.

Irek z Torunia

Pełen profesjonalizm i bez znaczenia na porę dnia czy tygodnia zawsze pracownicy Kancelarii Ultimatum są zwarci i gotowi do pomocy swoim klientom

4,0 rating
20 czerwca 2020

Nie przypuszczałam, że wszystko pójdzie tak sprawnie, ale już teraz wiem, że powierzenie odzyskania długu Kancelarii Ultimatum było to najlepsze wyjście żeby odzyskać pieniądze. Minimum formalności, maksimum efektów. Polecam

Klaudyna

Odzyskane 23 tysiące i to w niespełna miesiąc czasu, więc jak się chce to można a że Kancelaria Ultimatum mocno zaangażowała się w odzyskanie długu to poszło jak po maśle

5,0 rating
19 czerwca 2020

Mój były kontrahent został raz dwa rozliczony przez panów z Kancelarii Ultimatum – mówię tutaj o nieopłaconych fakturach za wykonane usługi dla naszego klienta który nie chciał za nie zapłacić bo sam sobie stwierdził, że nie musi, ale po argumentacji ze strony biura windykacyjnego już nie był taki skory do dyskusji i rozliczył się z faktur w przyspieszonym tempie.

Hubert z Łobza

Genialne podejście do klientów i doświadczenie w kwestiach windykacyjnych godne pozazdroszczenia

5,0 rating
18 czerwca 2020

Gdyby każda firma w naszym kraju tak sprawnie działała jak Kancelaria Ultimatum to by dłużników nie było i mówię to w dosłownym sensie tego znaczenia. U mnie odzyskali dług na kwotę kilkunastu tysięcy złotych z minimalnym udziałem mojej osoby – wszystkim sami się zajęli. Daje z czystym sumieniem najwyższą ocenę.

Marika

Rozliczenie za nieopłacone faktury związane z dostawami produktów

5,0 rating
17 czerwca 2020

Nasza firm dostarczała odbiorcy z którym współpracowaliśmy od dłuższego czasu towar za który zawsze rozliczaliśmy się na bieżąco, ale raz przesunął płatność faktury, drugi raz aż w końcu od lutego przestał płacić za dostawę tylko opłacał same produkty. Nie mogliśmy sami wyegzekwować opłacenia wszystkich faktur i musieliśmy się posilić Kancelarią Ultimatum co okazało się być bardzo dobrą decyzją ponieważ Panowie z tego biura windykacyjnego odzyskali dług w kilkanaście dni z nawiązką w postaci odsetek. Bardzo dziękujemy i będziemy na pewno polecać Kancelarię Ultimatum.

Zakład przetwórstwa rybnego

Rozliczenie najemcy mieszkania przez Kancelarię Ultimatum odbyło się iście perfekcyjnie

5,0 rating
16 czerwca 2020

Osoba wynajmująca ode mnie mieszkanie nie płaciła aż zniknęła – osobiście nie mogłem delikwenta namierzyć, ale jak Kancelaria Ultimatum wkroczył do gry to go odnalazła i na dodatek bardzo sprawnie zmotywowała do rozliczenia się ze mną co niezwłocznie uczynił. Współpracę z tym biurem windykacyjnym oceniam na 5 gwiazdek. Dziękuje za wszystko.

Bolesław z Grudziąca

Znają się na prawie i dysponują własnym zapleczem dzięki czemu wszystko odbywa się dużo szybciej niż w innych firmach

5,0 rating
15 czerwca 2020

Kancelaria Ultimatum kompleksowo zajmuje się swoimi klientami tzn. szuka dłużników, kompletuje dokumentacje, podsiada zespół wykwalifikowanych socjalistów windykacyjnych którzy sporządzają pisma do dłużników a także współpracują z doświadczonymi prawnikami czyniąc ich najlepszą firmą której możemy zlecić odzyskanie długu bez znaczenia na jego wysokość.

Miłosz

Jestem zadowolony z usługi i chętnie będę w przyszłości wspierał się Kancelarią Ultimatum w momentach kiedy nie będę samo sobie radził z odzyskaniem pieniędzy

4,0 rating
14 czerwca 2020

Czasami człowiek uparty brnie w próbę samodzielnego odzyskania długo co nie zawsze jest dobrym pomysłem ponieważ tak jak w moim przypadku sam próbowałem odzyskać pieniądze przez rok i nie udało mi się wyegzekwować złotówki od dłużnika to po zleceniu Kancelarii Ultimatum odzyskania należności nie musiałem czekać nawet 2 tygodni, a dłużnikowi przemówili do rozumu adekwatnym argumentami i sam z siebie poprosił o numer konta do spłaty zobowiązania, więc Kancelaria Ultimatum była jak najbardziej dobrym rozwiązaniem.

Dawid z Trzebieży

Świetne biuro windykacyjne potrafiące sprostać nawet oczekiwaniom wymagających klientów - jestem zadowolony z wykonanej usługi windykacyjnej wykonanej przez Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
13 czerwca 2020

Można powiedzieć, że nie ma dla Kancelarii Ultimatum długu, którego by nie odzyskali. Są obeznani na rynku windykacyjnym i wiedzą jak podejść dłużnika żeby odpowiednimi argumentami nakłonić go do spłacenia należności i wychodzi im to naprawdę super np. u mnie odzyskali 8000 zł w 20 dni gdzie sam nie mogłem ściągnąć kasy przez pół roku. Polecam

Marek

Odzyskane 50 000 zł w miesiąc czasu i obyło się bez sądu czy zbędnych nerwów

5,0 rating
12 czerwca 2020

Panowie z biura Kancelaria Ultimatum wyręczyli mnie we wszystkich kwestiach związanych z odzyskaniem pieniędzy, dlatego zyskałem sporo czasu i uniknąłem zbędnego stresu za co jestem wdzięczny. Pokazali na co ich stać i kto rozdaje karty – dłużnik zaczął mięknąć już po pierwszym kontakcie pracowników Kancelarii Ultimatum, a później już było tylko z górki. Polecam jak najbardziej skorzystać z ich usług.

Firma budowlana

Dzięki Kancelarii Ultimatum sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść i to w bardzo krótkim czasie

5,0 rating
17 kwietnia 2020

Muszę powiedzieć, że gdyby nie pomoc ze strony biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum nie wiem w jakiej sytuacji bym się znalazła. Pomogli mi i na pewno odwdzięczę się im polecając ich każdemu kto szuka fachowej pomocy prawnej z zakresu windykacji należności.

Monika

Nie sadziłem, że sprawy tak się potoczą...

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Myślałem, że mój dług jest nie do odzyskania, ale nie miałem nic do stracenia i jak zobaczyłem, że w Kancelarii Ultimatum nie trzeba wpłacać zaliczek to zdecydowałem się zlecić im ściągnięcie długu – efekt ich działania przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Bez wahania zwrócę się do nich ponownie jak będę miał w przyszłości problem z dłużnikiem. Miałem okazję współpracować z tą kancelarią przy trudnej sprawie i jak teraz się udało to uważam że z każdą inną sprawą sobie poradzą bez sekundy zawahania się.

Anzelm

Uratowali mnie już kilka razy z trudnej sytuacji ponieważ działam w takiej branży gdzie nie trudno o firmę która nie płaci na czas, ale mając u swego boku Kancelarię Ultimatum żaden dłużnik nie jest mi straszny

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Polecam ze względu na profesjonalizm i konsekwentne podchodzenie do powierzonych im zadań. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego zaangażowania z ich strony, ale już 7 lub 8 razy korzystałem z ich usług i za każdym razem pokazują na co ich stać z tej dobrej strony. Na pewno będę dalej z Kancelarią Ultimatum kontynuował współpracę.

Arkadiusz

Skuteczni prawnicy i jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Według mnie najlepszą kancelarią windykacyjną w całej Polsce jest właśnie Kancelaria Ultimatum ponieważ są niezastąpieni jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy i to bez znaczenia czy od firmy czy od osoby prywatnej. Polecam

Jowita

Nie musiałam się dużo angażować w sprawę ponieważ praktycznie wszystko za mnie robiła Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Kancelaria Ultimatum podjęła się poprowadzenia windykacji i ostatecznie odzyskałam utracone pieniądze w 100% w +/- 5 tygodni, więc duży plus dla nich za błyskawiczne działanie. Zajmują się sprawami pozornie niemożliwymi do rozwiązania, ale jak widać na moim przykładnie nie ma dla nich spraw której by nie zakończyli z pozytywnym dla klienta finałem.

Kwiryna

Wszystkie problemy zostały zażegnane od kiedy Kancelaria Ultimatum zajęła się moją sprawą

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Została wykonana szczegółowa analiza sprawy windykacyjnej przez Kancelarię Ultimatum po której otrzymałam ocenę szansy na wygraną w sądzie – całe postępowanie potoczyło się pomyślnie za co jestem wdzięczna Panom z tego biura. Pozdrawiam serdecznie.

Karina

Windykatorzy pomogli mi dojść do porozumienia z dłużnikiem za co jestem bardzo wdzięczni

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Nie sądziłem, że ktoś skutecznie mi pomoże, a tu miłe zaskoczenie – dogadaliśmy się z dłużnikiem i w ciągu 2 tygodni oddał mi całe zobowiązanie gdzie sam próbowałem z nim dogadać się to nawet nie chciał ze mną wcześniej rozmawiać. Trzeba podkreślić że mają ludzkie i indywidualne podejście do problemu w Kancelarii Ultimatum co sprawia, że nieszablonowo podchodzą do każdej sprawy jaką się im powierza.

Albrecht

Kancelaria Ultimatum cechuje się pełnym profesjonalizmem i dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Podejście do mojego problemu było indywidualne i bardzo zaangażowali się przy mojej sprawie prawnicy z Kancelarii Ultimatum. Obsługa prawna maksymalnie profesjonalna, kultura na wysokim poziomie i rzetelne podejście do tematu sprawia, że w moich oczach jest to najlepsze biuro windykacyjne w całej Polsce obsługujące klientów z każdego województwa.

Hawier

Korzystałem z usług Kancelarii Ultimatum i jestem bardzo zadowolony

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Pracownicy Kancelarii Ultimatum przyjęli zajęli się moją sprawą od początku do końca maksymalnie profesjonalnie, dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić nawet osobom, które mają duże wymagania względem poziomu świadczonych usług z zakresu windykowania należności. Kancelaria Ultimatum nie pobiera opłat wstępnych i to jest ewenement na skalę kraju, że są jeszcze takie firmy z tak uczciwym podejściem do tego co robią.

Gerard

Najlepsi specjaliści od ściągania długów w całym kraju

4,0 rating
16 kwietnia 2020

Polecam z całym przekonaniem biuro Kancelaria Ultimatum gdyż korzystałam z ich usługi już 3 razy i nie było żadnych problemów z wygraniem sprawy. Za każdym razem doskonale wiedzieli co i jak zrobić żeby skutecznie odzyskać pieniądze. Polecam

Lubomira

Windykatorzy z Kancelarii Ultimatum spełnili moje oczekiwania w 100%

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Bardzo dziękuję osobom z biura ULTIMATUM za szybkie i skuteczne działania mające na celu odzyskanie pieniędzy, których nie mogłem wyegzekwować od osoby która zalegała mi z uregulowaniem zobowiązań finansowych. Dużym plusem jest to, że Kancelaria Ultimatum na bieżąco o wszystkim informuje co pozwala spać spokojniej wiedząc, że profesjonaliści zajmują się moimi finansami.

Fryderyk

Jak Kancelaria Ultimatum przejęła pałeczkę i zajęła się odzyskaniem długu wszelkie problemy zostały rozwiązane gdzie wcześniejsze firmy windykacyjne rozkładały ręce i grały tylko na czas

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Zwracając się do Kancelarii marzyłem tylko o zakończeniu tej sprawy chociaż w jakimkolwiek stopniu, a oni jak wgryźli się w tema i sprawdzili dłużnika to zanim się zorientowałem cały dług był u mnie na koncie i to wszystko za znikomy procent dla Kancelarii Ultimatum. Krótko mówiąc żadnych problemów, szybko działają i jest z nimi świetny kontakt praktycznie przez 7 dni w tygodniu.

Ignacy

W końcu zakończyłem sprawę z moją byłą żoną, ciągnęło się to w nieskończoność jak próbowałem działać na własną rękę i dopiero sprawy zaczęły posuwać się do przodu jak zdecydowałem się zająć się sprawą prawnikom z Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
16 kwietnia 2020

Polecam wszystkim bardzo serdecznie Kancelarię Ultimatum gdyż obsługa jest niezwykle miła i co ważniejsze są bardzo skuteczni – świetni fachowcy którzy wiedzą jak zabrać się do odzyskania każdej należności finansowej. U mnie sami doszli do wszystkiego tylko im dałem dokumenty związane z długiem i dalej już nie trzeba było im nic tłumaczyć tylko sami wysyłali raporty z przeprowadzonych prac.

Cyryl

Polecam każdemu Kancelarię Ultimatum na podstawie współpracy z ich biurem od przeszło 8 lat

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Dzięki tej kancelarii wiele razy zostałam uratowana z podbramkowej sytuacji gdy w firmie przytrafiał się kontrahent który zalegał z uregulowaniem należności za towar – w takich sytuacjach Kancelaria Ultimatum już dobrze wie co zrobić z takim delikwentem i przechodzą do działania. Mogę zagwarantować, że w firmie Ultimatum jest miła obsługa i co najważniejsze – wiedzą jak się zabrać do nawet najtrudniejszych spraw. POLECAM W 100%

Dobrocha

Jestem wdzięczna Kancelarii Ultimatum za odzyskanie 2 długów

5,0 rating
16 kwietnia 2020

Sama nie jestem mocno zorientowana w polskim prawie, ale dzięki Kancelarii Ultimatum wszystko zrozumiałam co było związane z egzekwowaniem długów przy sprawach takich jak miałam z moim dłużnikiem. Pieniądze szybko odzyskane i najważniejsze, że co do złotówki plus wraz z odsetkami wywalczyli Panowie reprezentujący Kancelarię Ultimatum.

Halka

Pracownicy z KANCELARII ULTIMATUM sami sobie znaleźli dane dłużnika po samym peselu, bo tak się drań ukrył, że nawet adresy pozmieniał i na własną rękę bym go w życiu nie odnalazała

5,0 rating
4 stycznia 2020

Dobrze, że zleciłam w biurze KANCELARIA ULTIMATUM osobę, która była mi winna pieniądze gdyż bez ich pomocy mogłabym do końca życia szukać dłużnika a i tak bym go nie odnalazła, więc wielki pozytyw jeśli chodzi o moje doświadczenia z ich firmą windykacyjną.

Barbara

Polecam firmę KANCELARIA ULTIMATUM ponieważ już drugiego dłużnika im zgłosiłam i drugi raz odzyskali pieniążki w bardzo szybkim czasie

4,0 rating
4 stycznia 2020

KANCELARIA ULTIMATUM ma profesjonalne podejście przy egzekwowaniu długów a fachowa pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy sprawie, że można w pełni zaufać ich metodom działania, które są niebywale skuteczne.

Adela

W biurze KANCELARIA ULTIMATUM nie ma opłat wstępnych jak u innych gdzie potrafią na sam start skasować po 10 tys. zł natomiast w Ultimatum płaci się tylko za efekt

5,0 rating
4 stycznia 2020

Sprawy prowadzone przez KANCELARIĘ ULTIMATUM zawsze są bardzo dobrze zakończone, a pieniądze wracają w bardzo szybkim czasie. Polecam właśnie ich biuro gdyż jest z nimi świetny kontakt i mają spore zaplecze prawne.

Emilian

KANCELARIO ULTIMATUM ogromnie dziękuję za współpracę i pomoc prawną na etapie sądowym - jak będzie takowa potrzeba na pewno wrócę do Was!

5,0 rating
4 stycznia 2020

Prawnicy z KANCELARII ULTIMATUM to najlepsi windykatorzy, którzy znają się na swym fachu jak nikt inny. Dług w pełni odzyskany w zaledwie kilka tygodni od zgłoszenia dłużnika.

Patrycja

KANCELARIA ULTIMATUM podchodzi bardzo dobrze do swoich klientów i to się ceni w tej branży

4,0 rating
4 stycznia 2020

Zatrudniają uczciwych prawników z kulturalnym podejściem do interesantów co ma pozytywny wpływ na płynność w egzekwowaniu należności finansowych. Osobiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak im się udało ściągnąć pieniądze. POLECAM

Erna

Oprócz samego długu KANCELARIA ULTIMATUM wyegzekwowała odsetki za 6 miesięcy zwłoki w terminowy spłacaniu zobowiązań za co bardzo dziękuję

5,0 rating
8 grudnia 2019

Nie trzeba KANCELARII ULTIMATUM płacić zaliczki tylko po zakończeniu sprawy „odpala się” im parę procent od wywalczonej kwoty, a gdy nie da się wywalczyć długu to nic nie biorą ani złotówki, więc już bardziej uczciwej firmy nie można sobie wymarzyć. POLECAM i POZDRAWIAM

Wisław

Panowie z biura KANCELARIA ULTIMATUM pomogli mi bardzo szybko znaleźć dłużnika i wyegzekwować od niego całe 25000 zł długu ponieważ nie spieszyło mu się z rozliczeniem za usługi z których korzystał w naszej firmie

5,0 rating
8 grudnia 2019

Osobiście uważam, że KANCELARIA ULTIMATUM to sprawdzone biuro windykacyjne, które poradzi sobie z każdym dłużnikiem zarówno takim kombinatorem jakich można wielokrotnie spotkać w tej branży jak i zawodowym oszustem finansowym.

Augustyn

Możemy w KANCELARII ULTIMATUM spotkać specjalistów od najtrudniejszych spraw związanych ze ściąganiem pieniędzy i tak było właśnie w moim przypadku

5,0 rating
8 grudnia 2019

Działania przeprowadzane przez firmę KANCELARIA ULTIMATUM uważam za bardzo skuteczne – na pewno cenią się bardzo uczciwie ponieważ stawki mają niewygórowane i każdego na nich stać. JESTEM ZADOWOLONA Z WSPÓŁPRACY !!!

Jowita

W KANCELARII ULTIMATUM mają wzorowo zorganizowany system weryfikacji spraw co pozwala na efektywne analizowanie każdej sprawy i klient już na starcie wie na czym stoi

5,0 rating
8 grudnia 2019

Kompleksowo zajmują się pomocą prawną w biurze KANCELARIA ULTIMATUM włącznie z odnajdywaniem dłużnika co uznaję za swoistego rodzaju atut ponieważ jest to istotne w tej branży.

Anna

Dobrze mi znana KANCELARIA ULTIMATUM pomogła mi już nie raz i nie dwa wyjść na prostą odzyskując należności od dłużnika

5,0 rating
8 grudnia 2019

Polecam w 100% KANCELARIĘ ULTIMATUM i na pewno jak znowu nasz kontrahent nie będzie płacił na czas to ponownie skorzystam z usług tejże firmy windykacyjnej. POZDRAWIAM Z CAŁEGO SERCA 🙂

Bohdana

Zespół windykacyjny KANCELARIA ULTIMATUM podchodzą bardzo fachowo do każdego zlecenia jakie im się powierzy za co mają u mnie dużego plusa

5,0 rating
8 grudnia 2019

KANCELARIA ULTIMATUM bez zbędnej zwłoki czasowej odzyskała dług z wyegzekwowaniem dodatkowych pieniędzy jako odsetki związane z tym, że dłużnik spóźnił się z terminowym uregulowaniem należności.

Sabina

Działają niesłychanie szybko i co ważniejsze - efektywnie!!! KANCELARIA ULTIMATUM TO LIDER NA RYNKU WINDYKACYJNYM

5,0 rating
8 grudnia 2019

Jak bym miał opisać w paru słowach poczynania biura KANCELARIA ULTIMATUM to na pewno działają konkretnie bez zbędnego marnowania czasu klienta co przekłada się na szybkość w ściągnięciu kasy od dłużnika. POLECAM JAKO STAŁA KLIENTKA

Dagmara

Dział windykacji z KANCELARII ULTIMATUM zawsze wykazuje się niesłychanie wszechstronną wiedzą prawną z zakresu odzyskiwania należności finansowych

5,0 rating
8 grudnia 2019

KANCELARIA ULTIMATUM ma profesjonalne podejście do kwestii związanych z odzyskiwaniem pieniędzy wykorzystując nowoczesne techniki z zakresu praw współczesnego, aby przyspieszyć proces windykacyjny.

Henryka

Prawnicy z biura KANCELARIA ULTIMATUM znają się na swoim zawodzie niepodważalnie najlepiej z wszystkich firm z jakimi dotychczas współpracowałam

5,0 rating
8 grudnia 2019

Panowie reprezentujący firmę KANCELARIA ULTIMATUM już wielokrotnie udowodnili, że są niezastąpieni i można im przekazywać zarówno mniejsze sprawy na kilka tysięcy jak i skomplikowane długi przy których trzeba mieć doświadczenie.

Dobromiła

KANCELARIA ULTIMATUM to sprawdzona firma windykacyjna na którą zawsze można liczyć

5,0 rating
8 grudnia 2019

Nawet z najtrudniejszymi sprawami KANCELARIA ULTIMATUM radzi sobie genialnie i przeważnie finalizuje całe postępowanie szybciej niż przewidują wstępne założenia. POLECAM W IMIENIU CAŁEJ FIRMY

Sławosz

Jesteem pod wrażeniem jak peerfekcyjnie roozkłada na łopatki dłuuużników Kancelaria Ultimatum

4,0 rating
28 października 2019

Korzystaliiśmy z ich usług i potwieerdzamy, że super działają. 35 tysięcy złotych jesteśmyyy do przzodu dzieki ichh ingerencji.

Abraham

Polecam

5,0 rating
28 października 2019

Współpraca od ponad 5 lat w zakresie pomocy prawnej oraz zleceń windykacyjnych układa się nam iście wzorowo.

Feliks

Trafiłiam z polecenia i jesstem wdzięęczna osobie poolecającej

4,0 rating
28 października 2019

Mega profesjonalne i rzeetelne podejście doo sprawy!!!!!!!!!!! Szczeerze polecam kancelarię Ultimatum !!!!!!!!!

Leontyna

Zangażowani w prowadzooną dla mnie sprawę - 100% zaaadoowoloenia

5,0 rating
28 października 2019

Profesjjonalizm to iich drugie iimię. Dziękuje za pomooc kancelario Ultimatum!!!!!!!!!!!

Władysław

W skaali porównawwczej na własnychh doświaadczeniach odnośnie działań z innymi kancelariami współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam baardzo dobrze adekwanie doo innych biur winndykacynych

4,0 rating
28 października 2019

Barddzo skuteczniie odzyskują dłuugi bez znaczenia na iich wielkość – mieliśmyy małą kwootę, a tak samo potraktowali jak milonnowy dług.

Rafał

Polecam w 100% kancelarie Ultimatum

5,0 rating
28 października 2019

Z pewnoością do Niej wrócimy poniewaaż prawnicy z Ultimatum to zawodowcy. 14000 dłuugu odzysskali w 4 tygodnie.

Biuro księgowe

Po beeezpłatnych konsultacjiach sam mogłem zdeecydować czy chcę podjąć współpracę - poodjąłem i nieeeee żałuję!

4,0 rating
28 października 2019

Kancelaria Ultimatum pomoogła szybko i skutecznie rozwiązała problem z nikczeemnych dłu użnikiem. Znajja się na rzeczyyy.

Piotr

Polecam No szoook! aż jestem zdziiwiony jak sprawnie sobbie poradziili odzyskaać kasę

5,0 rating
28 października 2019

Znaawcy literatuury prawwa. Ocenniam ich na baaardzo dooobdy z PLUSEM 🙂

Cyprian

Dzwoniiłam do ich dziiału obsługi klientta w kancelarii Ultimatum i dostaałam informaciję, że dodatkoowo należy mii się zwrrot prowizji i obciążą tym dłużniika!

4,0 rating
28 października 2019

Rzetellne doradztwo zee strony kancelarii Ultimatum pomoglło szybko sfinalizzować sprawę. WIEEELKIE POZYTYYYW !!!!!!!!!

Telimena

Polecaam gdyż szybbko odzyskali dłlug 22 450 zł

5,0 rating
28 października 2019

Nie pobiierają pieniędzy przed zweryfikkowaniem sprawy – dopiero po wywalczeniu długu. POLECAM

Augusta

Opinie Kancelaria Ultimatum ma bardzo dobre ponieważ są długo w branży windykacyjnej

5,0 rating
22 września 2019

Nie mają sobie równych w branży windykacyjnej. Żadnych wstępnych opłat. Wszystko jasno i klarownie przedstawione – w tym także warunki współpracy. Opinia pozytywna.

Benedykta

Nasza opinia na temat firmy Kancelaria Ultimatum jest pozytywna

5,0 rating
21 września 2019

Jeśli zależy Wam na ściągnięciu Waszego długu bez zbędnego marnowania czasu to koniecznie się z nimi w tej sprawie skontaktujcie – będziecie zadowoleni.

Firma transportowa

Jestem zadowolony z współpracy z biurem Kancelaria Ultimatum - wielki pozytyw dla nich i jak najbardziej wzorowa opinia

5,0 rating
20 września 2019

Daję pięć gwiazdek bo nie mam im nic do zarzucenia, a nawet 5 gwiazdek z dużym plusem za zaangażowanie. Pracowali wzorowo nad odzyskaniem moich pieniędzy.

Damian

Moja opinia na temat kancelarii Ultimatum jest pozytywna

5,0 rating
19 września 2019

Mają w kancelarii Ultimatum profesjonalne podejście do klientów, co dla mnie bardzo się liczy. Nie wzięli ani 1 złotówki za rozpoczęcie procedury windykacyjnej.

Aksel

Dobra opinia na temat kancelarii Ultimatum

5,0 rating
18 września 2019

Kiedy zrezygnowana przyszłam do kancelarii Ultimatum i poprosiłam o odzyskanie moich pieniędzy od pracodawcy czułam, że w sumie nie ma szans na powodzenie, a tu miła niespodzianka ponieważ odzyskali szybko całą kwotę.

Bogumiła

Pozytywny finał sprawy stąd pozytywna opinia o kancelarii Ultimatum

5,0 rating
17 września 2019

Jeśli chodzi o mnie to moja opinia na temat kancelarii Ultimatum jest w 100% pozytywna za wszystko co dla mnie zrobili. Rekomenduję ich usługi każdej osobie lub firmie, która chce się wesprzeć pomocą takich fachowców.

Aleksy

Nie myślałem że odzyskanie moich pieniędzy może się okazać takie łatwe

5,0 rating
16 września 2019

Kancelaria Ultimatum opinie ma bardzo dobre zarówno w kraju jak i całej Europie, bo znają się na rzeczy i nie marnują czasu tylko działają szybko i efektywnie.

Bruno

Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre ponieważ to istni specjaliści windykacyjni na których zawsze można liczyć

5,0 rating
15 września 2019

W kancelarii Ultimatum odpowiadają dosłownie na wszystkie pytania i mają niezwykle indywidualne podejście do klienta. W moim przypadku zachowali się bardzo profesjonalnie.

Innocenty

Kancelaria Ultimatum opinia na 5 gwiazdek

5,0 rating
14 września 2019

Bardzo pomocna firma z kancelarii Ultimatum i działają wykorzystując szeroko pojętą wiedzą z zakresu prawa. Widać, że działają w swoim zawodzie ponad dekadę.

Malina

Kancelaria Ultimatum pomogła mi już 3 razy z super efektem

5,0 rating
13 września 2019

Mogę dać pozytywną opinię i w pełni polecić kancelarię Ultimatum wszystkim osobą szukającym pomocy w windykacji środków finansowych.

Rajmund

Niedawno zgłoszony dłużnik a kasa już na konto wróciła

5,0 rating
25 sierpnia 2019

Dzięki kancelarii Ultimatum nie muszę się martwić o finanse gdyż wszem i wobec odzyskali cały dług i to w niespełna 3 tygodnie gdzie inne firmy godoły o 3 miesiącach. MEGGGA JESTEM WDZIĘCZNYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cecyl

Jak dla mnie meeeeega udana firma w której pracują właściwi ludzie stworzeni do usług jakie świadczą

5,0 rating
25 sierpnia 2019

Trzeba przyznać, że KANCELARIA ULTIMATUM opinie ma pozytywne nie dlatego że długo działa w branży, ale są nadwyraz uczciwi, wydajni, efektywni i mają podejście do każdego dłużnika a samego w sobie poszkodowanego klienta potrafią uspokoić i dać nadzieję na lepsze jutro. P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Celestyn

Parrtnerr biznesowy z kancelariiii Ultimatum jakiego morzna szukać ze swiecąa w ręku

5,0 rating
24 sierpnia 2019

Duuuży plus taki że nie chcieli zaliczki za rospoczęcie pracy, a średnio z kasą stałem i to zdecydowało o dalszejjj współpracy. Rozliczenie odbyło się na koniec końcóf jak odebrali środki finansowe tzn. przemówili do rozumu dłuznika że nie ma szans.

Wisław

Dokłanie 72029 zł odzyskali w niespełna pół roku

5,0 rating
24 sierpnia 2019

Sprawa trafiła do sądu i było groźnie ale dla kancelarii ULTIMATUM nie stanowiło to żadnego porblemu. Okiełznali dłużnika na dobre i teraz nie ważne czy chce czy nie chce tylko sąd mu nakazał spłacić……. a jak to zrobi to już nie mójjj interesss.

Jagoda

Firma na megaśnie wysokim poziomie prawnym

5,0 rating
24 sierpnia 2019

Potrafią zdziałać cuda…….. nie miałem praktycznie dokumentów jedynie punkt zaczepienia, a KANCELARIA ULTIMATUM powiedziała jasno i wyraźnie żebym się niczym nie martwił 🙂 i tak się stałooo……. myślałem że dla uspokojenia tak sobie gadali a tu nagle dzwonią że dłużnik pyta się o numer konta do spłaty zadłużenia. Dzięęęęękuję!!!!!!!!!!!!

Sławomir

Polecam i daję panom z biura Kancelaria Ultimatum 5 gwiazdek

5,0 rating
23 sierpnia 2019

Warunki jakie mi zaproponowali w Ultimatum były lepsze niż najlepsze, a na dodatek nie ma u nich opłaty wstępnej, zaliczek – jak zwał tak zwał po prostu nie płaci się na początku nic tylko jak wygrają sprawę, jak nie uda się to nic nie biorą.

Wyzdrowiał

Wyciągnęli od dłusznika 25 tysiaków

5,0 rating
23 sierpnia 2019

Żem ja myślała że po kasie którą pożyczyłam znajoemnu dobrze że papier miałem na wszystko bo bez tego ani rusz…. Zgłosiłam sprawę do kancelarii Ultimatum, a oni już dalej pociągnęli organizacyjnie te wszystkie prawne kruczki powiodując że dłużnik nie miał szans i oddał pieniądze bardzo szybko.

Natalia

Kancelaria Windykacyjna Ultimatum na Wysokim Poziomie Ściąga NALEŻNOŚCI!!!!!!!!!! Odzyskują kase niemalże w ułamku sekundy 🙂

5,0 rating
23 sierpnia 2019

Miszczowie prawa i windykwowania kąbinatoróf którzy nie chcą oddawać pieniądzy które wcześniej porzyczyli. Genialnie patenty na nawet najbardziej przechytrzałych cfaniaków.

Romeo

Szybko ściągają długi bez większego zanczzzenia jaka kwota to radzą sobie

5,0 rating
22 sierpnia 2019

Naprawdę miałam do czynienia już z nie jedną kancelarią windykacyjną i Ultimatum okazała się The Best – okiełznali dłużnika i w białych rękawiczkach bez szarpania się przemówli dłużnikowi do rozumu aż zaczą się prosić sam z własnej woli o konto mówią „pse pani pse pani ja nie chciałem zeby tak wysło” ale już było za późno i oprócz długu musiał odsetki zapłacić. Oddał co do grosza.

Anatola

Ściągnięte od mojego niedoszłego wspólasa przez kancelarię Ultimatum 18 tysiaków

5,0 rating
22 sierpnia 2019

Mieliśmy biznes kręcić z ziomeczkiem, wyłożyłem kupę kasy a tu nagle zapadł się oszust pod ziemię, zgłosiłem to co się stało do kancelarii Ultimatum i oni go odnaleźli i odzyskali dokładnie 18328 złociesze jakie mi był krewny. SUPER

Walenty

Miałam zaszczyt korzystać z usług dobrze znanych radów prawnych którzy urzędują biurze które nosi nazwę Kancelaria Ultimatum i powiem szczerze że to był szczał w dziesiątkę

5,0 rating
22 sierpnia 2019

Bardzo kulturalna drużyna windykatorów któreaa potrafi zdziałać cuda wywalczając należności swym klientą – nie ważne czy ktoś wam wisi 3 tys czy 30 tys czy nawet 300 tysiaków to zawsze służy kancelaria Ultimatum pomocną dłonią.

Albina

Szybko sprawdzili bezpłatnie majątek mojego nieszczesnego dłużnika i to nie dosłownie jego tylko drążyli temat szukając po rodzinie czy czegoś nie ukrył i był to słuszny troppppp

5,0 rating
21 sierpnia 2019

Nieezwykle kompetentni specjaliści odzyskujący długi w bardzo szybkim temmpie którzy jak nikt inny w branży znają się na swoim zawodzie. Skuteczność wysoka!!!!!!!!!!!!!!!!

Fortunata

Super ludzie, sprawnie odzyskują długi bez szarpania się z dłużnikeim

5,0 rating
21 sierpnia 2019

Wyciągnęli od oszusta finansowego 28028 złotych których mi się nie udało odzyskać w pojedynkę na własną rękę bez fachowej pomocy takich znawców którzy mają zaplecze prawników i windykatorów z prawdziwego zdarzenia. Jestem bardzo uszczesliwiona że ich wybrałam.

Amanda

There are no initial fees like others, even after 10,000 PLN for the case of drowning my friend by some company from Wroclaw.

4,0 rating
21 sierpnia 2019

They found the debtor’s data themselves in a peel, because he hid it so that he even changed the addresses. When he received the letter, he was shocked that they tracked him down.

Jonathan

Kancelaria Ultimatum robi wszystko kilkuetapowo aby było jak najszybciej, jak najskuteczniej i rzecz jasna żeby obyło się bez zbędnych nerów

5,0 rating
20 sierpnia 2019

Mają niesamowitych prawników, a także ich komornik potrafi zdziałać cuda, dlatego krótko zwięźle i na temat powiem, że dla kancelarii Ultimatum nie ma rzeczy niemożliwych!!!!!!!!!!!! Są geniuszami ds. odzyskiwania nierozliczonych płatności.

Ludwik

Polecam gdyż trzeba przyznać że odwalają kawał dobrej roboty wykonując szeroki zakres usług

5,0 rating
20 sierpnia 2019

Bez oporu można ich o wszystko pytać, udzielają również długichchh i wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie od klienta, porad udzielą często gęsto bezpłatnie 🙂

Fabia

Nie było przy odzyskiwaniu długu niespodzianek ani przed ani po - przy załatwianiu spraw windykacyjnych wszystko w jak najlepszym porządeczku odbywało się

5,0 rating
20 sierpnia 2019

Kancelaria Ultimatum opnie ma zacne bo wypracowali sobie markę w czasie 20 lat działania na rynku nie tylko warszawszkim czy krajowym ale odzyskiwali kase z praktycznie wszystkich krajów w całej Europie. Mi pomogli szybko i bezproblemowo!!!!!!!!!!

Abigail

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE W MOIM MNIEMANIU MA WZOROWĄ ZA TO CO DLA MNIE ZROBILI POWINNAM ICH NA RĘKACH NOSIĆ

5,0 rating
19 sierpnia 2019

ODZYSKALI DŁUG I JESZCZE 50% KOSZTÓW SĄDOWYCH WYWALCZYLI ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ I OBIECUJĘ ŻE TYLKO Z ICH USŁUG BĘDĘ KORZYSTAŁA, BO SĄ NAJLEPSI I KOMPLEKSOWO WSZYSTKIM ZAJMUJĄ SIĘ, A NIE ŻE W JEDNYM MIEJSCU PRAWNIK, W DRUGIM WINDYKATOR, W TRZECIM KOMORNIK, W CZWARTYM SPRAWDZANIE KSIĄG WIECZYSTYCH. DZIAŁAJĄ W CAŁYM KRAJU BO SAMA JESTEM SPOZA WARSZAWY I NIE BYŁO PROBLEMU W ZAŁATWIENIU WSZYSKTIEGO.

Amelia

Co prawda musiałam czekać miesiąc na odzyskanie długu, ale było warto, bo za mnie znaleźli dłużnika i jeszcze wyegzekwowali odseteczki hahahahha

5,0 rating
19 sierpnia 2019

Dłużnik popłakał mi się jak dzwonił prosząc o numer konta!!!!!!!!! i dobrze draniowi takkkkk!!!!!!!! bo oddaje się to co się pożycza. Dzięki kancelarii Ultimatum wróciłam na prostą drogę na życiowym zakręcie do którego dłużnik mnie doprowadził. Dziękuję bardzo panom.

Antonia

Odzyskane 10 tysięcy w bardzo krótkim czasie, a dokładnie ściągnęli dług w 5 tygodni

5,0 rating
19 sierpnia 2019

Skuteczne biuro windykacyjne!!!!!!! Kancelaria Ultimatum jeździ do dłużnika, załatwia wszelakie sprawy w sądzie, kompletuje dokumenty, szuka i co ważniejsze – znajduje dłużnika jak należy do typu tych ukrywających się tak jak było u mojego delikwenta, jak nie mogą czegoś zweryfikować u takiego oszusta finansowego to sprawdzają po KW czy też innymi źródłami docierają do prawdy. Fenomenalnie mi się z nimi współpracowało.

Dymitriusz

Super współpraca z kancelarią Ultimatum przebiegła bez zgrzytów

5,0 rating
30 czerwca 2019

Wspomniana Kancelaria Ultimatum wyciągnęła cały dług od zadłużonej osoby i nasza firma remontowa znów może się rozwijać bez problemów.

Leontyna

The Ultimatum office helps everyone in need

5,0 rating
29 czerwca 2019

I did not have money for a lawyer, and all other debt collection companies wanted a lot to deal with the case and I just could not afford it, but I found a company called Ultimatum, which without the advance dealt with the case and finally pulled the debt from the debtor.

Andrew

W kancelarii Ultimatum dali radę z naprawdę problematycznym kontrahentem

5,0 rating
29 czerwca 2019

Bez obaw można pisać do kancelarii Ultimatum, nie ma żadnych dodatkowych opłat – zweryfikują dłużnika i pomogą każdemu w odzyskaniu długu.

Feliks

Trzeba przyznać, że w kancelarii Ultimatum pracują wyłącznie profesjonaliści

5,0 rating
28 czerwca 2019

Bardzo umiejętnie wykonują powierzone im zlecenia kancelaria wierzytelności ULTIMATUM i pisze to jako usatysfakcjonowana osoba korzystająca już kilka razy z usług.

Faustyna

Everything is positive

5,0 rating
28 czerwca 2019

Debt recovered without the slightest problem. A trustworthy company that can understand the other person.

Abigail

The Ultimatum law firm was the only one to cope with the debtor

5,0 rating
27 czerwca 2019

Our company benefited from the services of the Ultimatum Debt Collection Office twice and there were never any problems, just the opposite – they always dealt with all matters in a few weeks.

Brian

Nie ma co myśleć czy warto współpracować z kancelarią Ultimatum tylko najlepiej zadzwonić, a oni indywidualnie podejdą do każdej osoby

5,0 rating
27 czerwca 2019

W pełni sprawny kontakt i umiejętne działanie, a wzorowe kompetencje to tylko nieliczne atuty kancelarii ULTIMATUM, a takim osobom jak ja więcej do szczęścia nie potrzeba przy wyborze odpowiedniego biura windykacyjnego. POLECAM

Iwa

Efficiency is the domain The Ultimatum law firm has positive on customers from all over the country

5,0 rating
26 czerwca 2019

Extremely effective and professional office recovering debts from companies and individuals. Quick help of a debt collection expert in every area of ​​domestic and foreign law. I must admit that the service is helpful and also nice. I highly recommend this office if someone wants to get their money back quickly and confidently.

Brenda

Wywalczony dług tylko i wyłącznie dzięki ekspresowym działaniom firmy ULTIMATUM z W-wy

5,0 rating
26 czerwca 2019

Tylko i wyłącznie dzięki Kancelarii Ultimatum nie było potrzeby osobistego kontaktowania się z mym pseudo przyjacielem, który ode mnie „gwizdnął” środki finansowe na rzekomy biznes, a jak wyszło można sobie to wyobrazić…

Stanisława

Opinia od wieloletniego klienta

5,0 rating
25 czerwca 2019

Kiedy korzystałem z usług biura windykacyjnego Ultimatum w ogóle nie miałem potrzeby pilotować sprawy jaką im wysłałam do przeprowadzenia, która była powiązana z ogromną sumą pieniędzy. Kancelaria Ultimatum pomogła bez zbędnego ględzenia jak to w innych firmach było. Jestem w 100% usatysfakcjonowany.

Jacek

A very good debt collection office. Ultimatum is the best debt collection company in the capital

5,0 rating
25 czerwca 2019

We have just started cooperation, have been dealing with my debtor for three weeks, they have not received a down payment, they have always been in good contact, both by phone and by e-mail. I recommend and I wish you good luck in getting your money back.

Carla

Dłużnik był w Grecji, ale i tak Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z oszustem

4,0 rating
24 czerwca 2019

Została przesłana mailowo kolejna sprawa windykacyjna, bo wcześniejsze postępowanie zakończyło się sukcesem. Egzekwują długi w błyskawicznym tempie bez patrzenia na stopień skomplikowania – po prostu znają się na oferowanych usługach czyli na ściąganiu długów.

Weronika

Wzorowa obsługa klienta panuje w firmie Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
24 czerwca 2019

Sami znaleźli dłużnika w niecałe 3 tygodnie, co uważam za swoistego rodzaju sukces w mym biznesie stąd mam o kancelarii Ultimatum pozytywne zdanie i nie zamierzam go zmieniać. Pozdrawiam i jak będzie potrzeba na pewno zgłoszę się do Was!!!

Gizela

Doskonała współpraca z firmą ULTIMATUM obsługującą potrzebujące osoby W CAŁYM KRAJU

5,0 rating
23 czerwca 2019

Jako wierny klient kancelarii Ultimatum od przeszło 10 lat bez ogródek rekomenduję usługi owej firmy ściągającej długi od osób z całej Polski, a nawet i poza krają Panowie radzą sobie świetnie, więc trzeba powiedzieć jednoznacznie, że odzyskują długi w ekspresowym tempie.

Roman

Sprawdzona firma windykacyjna, której wręcz boją się dłużnicy

5,0 rating
23 czerwca 2019

Pieniądze odzyskane od dłużnika w 45 dni gdzie wcześniejsze biuro windykacyjne walczyło z zadłużoną osobą bez efektu i już nie dawaliśmy rady, ręce opadały, a ULTIMATUM potraktowało naszą sprawę windykacyjną priorytetowo i dług cały odzyskany wraz z zaległymi odsetkami w niecałe 50 dni.

Firma budowlana

Profesjonalizm i słowność to główne cechy kancelarii Ultimatum

5,0 rating
22 czerwca 2019

W końcu, dzięki firmie o nazwie KANCELARIA ULTIMATUM pieniądze trafiły do nas na konto – ściągnęli cały dług w 3 miesiące (to krótko adekwatnie do tego co proponowały inne firmy) i teraz możemy spać spokojnie.

Felicjan

Biuro windykacyjne Ultimatum opinie ma wzorowe u krajowych klientów jak i zagranicznych

5,0 rating
21 czerwca 2019

Kancelaria ULTIMATUM nie bierze pieniędzy na początku współpracy ani za weryfikacje sprawy ani za analizę długu, można pewnie stwierdzić, że są liderami na rynku windykacji.

Konstancja

Usatysfakcjonowana klientka z Norwegii

5,0 rating
20 czerwca 2019

Biuro windykacyjne Ultimatum to partner biznesowy z prawdziwego zdarzenia, zawodowcy na miarę XXI wieku – w Kancelarii Ultimatum zawsze prezentujący wysoki poziom działań windykacyjnych. Warunki finansowe i organizacyjne na których odbywa się odzyskiwanie długu są również satysfakcjonujące.

Emilia

Biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM wygrała wszystkie sprawy, dzięki partnerskiej współpracy z naszą firmą DZIĘKUJEMY

5,0 rating
19 czerwca 2019

Korzystamy z ich usług dłuższy czas i musimy powiedzieć, że są o niebo lepsi w szukaniu dłużnika oraz ściąganiu długu niż konkurencja i do tego ich cennik jest najkorzystniejszy w całym kraju z tego co się orientowaliśmy.

Dobrocha

Eksperci finansowi w Kancelaria Ultimatum pomogą w każdym temacie związanym z długiem jak i samym w sobie dłużnikiem

5,0 rating
19 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum uświadamia poszkodowane osoby (oszukanych przez dłużników), przedstawia najkorzystniejsze warianty uzyskania zaległych środków finansowych (długu). Dbają tak samo o starych jak i nowych kontrahentów za co ode mnie dostają 5 gwiazdek i to z plusem.

Otylia

W ekspresowym tempie wyegzekwowanie długu od zadłużonej osoby

5,0 rating
18 czerwca 2019

Bez wpłaty startowej zajęli się moją sprawą – Kancelaria Ultimatum ma naprawdę wzorową reputację o czym świadczą pozytywne opinie od klientów z całego kraju.

Zbysław

Osobiście muszę powiedzieć, że u mnie nie było z nimi problemów dosłownie ani jednego

5,0 rating
17 czerwca 2019

Parę miesięcy temu potrzebowałam tylko poradę i nie wzięli kompletnie nic, bez problemu powiedzieli jak rozwiązać problem i finalnie odzyskałam, dzięki nim dług.

Żaklina

Oczywiście, że korzystałem i to 3 razy i daje kancelarii Ultimatum 5 gwiazdek!!!!!!!!!!!!

4,0 rating
16 czerwca 2019

Pomogli mi w odnalezieniu dłużnika, który ukrywał się w Czechach unikając płacenia zobowiązań finansowych. Pieniądze w 5 miesięcy odzyskała kancelaria Ultimatum. Wielkie dzięki Panowie!!!!!!!!!!!

Agenor

Zadowolona z działań jakie przeprowadziła Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
15 czerwca 2019

Konkretnie męczyłam się z dłużnikiem od ponad trzech lat i już nie miałam sił, ale przyjaciółka poleciła mi Kancelarię Ultimatum – zaryzykowałam, skorzystałam i załatwili całą papierologię z wywalczeniem długu, więc ogromny plus dla nich, a w finale pieniądze miałam na koncie po 4 miesiącach.

Gryzelda

Znają się na prawie jak mało kto i to na skalę krajową, a nie mówię tylko o Warszawie

5,0 rating
14 czerwca 2019

W moim przypadku uporali się z dłużnikiem w niespełna dwa miesiące. Brak opłaty w „wpisowej” zachęcił mnie i było warto. Polecam!!!!!!!!!!

Faustyna

Polecam w 100% kancelarię Ultimatum

5,0 rating
13 czerwca 2019

Wszystko przebiegło zgodnie z planem – pieniądze odzyskane w bardzo szybkim czasie za co jestem bardzo wdzięczna ponieważ już pogodziłam się z klęską. Pozdrawiam i polecam niedowiarkom.

Lucyna

Koniec kłopotów z dłużnikiem dzięki firmie windykacyjnej Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
12 czerwca 2019

Bardzo mi pomogliście za co jestem bardzo wdzięczny. W Kancelarii Ultimatum obowiązuje zasada bezpłatnej weryfikacji sprawy. Świetna windykacja w całej Polsce jak i na terenie Europy. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

Emanuel

Korzystne warunki pod kątem finansowym w Ultimatum

5,0 rating
11 czerwca 2019

Muszę powiedzieć jednoznacznie, że na tle konkurencji Kancelaria Ultimatum działa dużo szybciej i skuteczne też stąd ma pozytywne opinie, co świadczy o ich profesjonalizmie. Weryfikują sprawy za darmo co w efekcie pozwala zaoszczędzić pieniądze i nie trzeba na start wykładać kasy. Polecam

Hugo

Pozytywna opinia o Kancelarii Ultimatum - 3 razy korzystałem z ich usług

5,0 rating
10 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum ma bardzo atrakcyjne warunki finansowania. Osobiście stwierdzam, że można korzystać – sprawdzona i przetestowana na wylot przeze mnie firma działająca na terenie całego kraju. Są naprawdę pomocni w kwestiach długów tych większych jak i mniejszych.

Mirosław

Ciekawe pomysły mają w kancelarii Ultimatum i autorskie rozwiązania przyspieszające ściąganie długów, ale ważne że skuteczne

5,0 rating
9 czerwca 2019

Osobiście wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z kancelarią Ultimatum. Sprawa windykacyjna załatwiona w 2,5 miesiąca i z tego co pamiętam załatwiali za nas wszelakie dokumenty, a na koniec pobrali niewielki procent od (kwoty) wygranej sprawy.

Arabela

W Kancelarii Ultimatum nigdy nie pobierają zaliczek ani opłat wstępnych

5,0 rating
30 marca 2019

Dzięki pomocy kancelarii Ultimatum poradziłam sobie w sprawie ściągnięcia zobowiązań finansowychu z naszego nieszczęsnego dłużnika. Polecam

Eulalia

Kancelaria Ultimatum działa ze swoimi usługami nie tylko w Warszawie, ale również i na terenie całego kraju

5,0 rating
29 marca 2019

Innowacyjne pomysły z zakresu windykacji i doświadczenie w branży może gwarantować szybkie odzyskanie pieniędzy.

Demetriusz

Osobiście polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim osobom i firmom

5,0 rating
28 marca 2019

Potwierdzam, że fachowa obsługa prawna w kancelarii Ultimatum sprosta wymaganiom najbardziej wymagających klientów bez znaczenia na wielkość sprawy windykacyjnej. Super działają!

Dominik

Genialne relacje z klientami ma Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
27 marca 2019

Chcąc powiedzieć zwięźle i na temat to Kancelaria Ultimatum posiada mnogo dobrych opinii gdyż zawsze wywiązuje się z powierzonego im zadania, a często robi to nawet przed czasem.

Aleksy

Najwybitniejsi agenci windykacyjni w stolicy pracują właśnie w kancelarii Ultimatum

5,0 rating
26 marca 2019

Nasza spółka korzystała z usług prawnych Kancelarii Ultimatum, namierzyła dłużnika, przesłali mu pisma i w trzech postępowaniach owe biuro windykacyjne dało radę egzekwując zaległe pieniądze na moje konto, więc ogromny plus dla nich.

Nestor

Wszystko ok jeśli chodzi o biuro Ultimatum

5,0 rating
25 marca 2019

Można bez chwili namysłu korzystać z usług kancelarii Ultimatum ponieważ są prawdziwymi specjalistami windykacyjnymi.

Rozalia

Bardzo pozytywna recenzja o Kancelarii Ultimatum z Warszawy ode mnie

5,0 rating
24 marca 2019

Korzystałam 3 razy z ich biura Ultimatum i do kompleksowej oferty usług w tejże firmie windykacyjnej na pewno musimy zaliczyć monitoring należności bez którego by nie można było tak sprawnie działać jak obecnie.

Narcyza

Kancelaria Ultimatum opinie od zagranicznych klientów

5,0 rating
23 marca 2019

Wspomniana na tej stronie Kancelaria prawna Ultimatum o profilu windykacyjnym obsługuje firmy i klientów indywidualnych na terenie całego kraju – obsługują sprawy w różnorakich językach, po prostu są zawodowcami.

Maryna

Poważna firma windykacyjna mająca świetne opinie i rekomendacje od firm i osób prywatnych

5,0 rating
22 marca 2019

Od razi można zauważyć że każdy kto pracuje w kancelarii Ultimatum ma studia prawnicze i systematycznie uzupełniają swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach związanych z tematyką windykacji, bo by nie mieli takiej wysokiej skuteczności.

Ernestyna

Kancelaria Ultimatum przeprowadza wywiad gospodarczy, więc to ogromny plus

1,0 rating
21 marca 2019

W kancelarii Ultimatum nie działają w ciemno tylko w pierwszej kolejności przeprowadzają wywiad gospodarczy po którym sytuacja materialna danej osoby staje się bardziej przejrzysta niż dotychczas. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baltazar

Zadowolona firma kosmetyczna

4,0 rating
20 marca 2019

Muszę powiedzieć, że przeprowadzenie egzekucji komorniczej ku boku kancelarii Ultimatum to zaszczyt sam w sobie i sama przyjemność z nimi współpracować. Polecam ich usługi i bardzo polecam innym.

Filomena

Sprawdzony windykator na miarę XXI wieku - pewna firma windykacyjna z dobrymi opiniami wśród klientów z całego kraju

5,0 rating
19 marca 2019

Nasza opinia jest oczywiście pozytywna gdyż pomogli nam w dwóch postępowaniach windykacyjnych z którymi sam sobie nie mogłem poradzić, a oni raz dwa namierzyli dłużnika i bez ogródek ściągnęli z niego dług.

Seweryn

Super firma windykacyjna nie ma to tamto Kancelaria Ultimatum jest bezkonkurencyjna 🙂

5,0 rating
18 marca 2019

Kancelaria Ultimatum ma znakomitych negocjatorów windykacyjnych na którym można zawsze polegać i mieć pewność, że robią wszystko co w ich mocy!

Adelajda

W Kancelarii Ultimatum nigdy nie ma żadnych problemów

5,0 rating
17 marca 2019

Oczywiście, że to dłużnik jest w poważnych tarapatach gdy do gry wchodzi Kancelaria Ultimatum. Polecam ich usługi i mogę potwierdzić skuteczność jaką się odznaczają.

Zdzisława

Znakomicie sobie radzi Kancelaria Ultimatum w kwestiach związanych z ustaleniem majątku - są niezastąpieni w każdym calu

5,0 rating
16 marca 2019

Oprócz dobrze znanych wszystkim osobom usług windykacyjnych są w stanie ustalić majątek danej firmy w ekspresowym tempie i za to lubię takie profesjonalne firmy !!!

Dezyderiusz

Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum i tylko wyłączeni z ich usług powinno się korzystać jak mamy dług do odebrania

5,0 rating
15 marca 2019

Chcesz ekspresowo odzyskać środki finansowe? Nie posiadasz pieniędzy na wpłatę wstępną? Idealnym rozwiązaniem jest właśnie Kancelaria Ultimatum ponieważ jest to firmą stworzona dla Ciebie! Szybko i skutecznie, korzystam regularnie z ich usług.

Cieszymir

Kancelaria Ultimatum bierze także starsze sprawy windykacyjne

5,0 rating
14 marca 2019

Bardzo pozytywna opinia o Kancelarii Ultimatum za skomplikowane sprawy związane ze starymi długami – korzystałem aż siedem razy z usług tejże firmy i nigdy nie zawiodłem się.

Czesław

Opinia o kancelarii ULTIMATUM pozytywna !!!!!!!!!!!

5,0 rating
13 marca 2019

Zawsze pomogą kiedy sprawa jest przedsądowa, sądowa lub komornicza czy też po bezskutecznej egzekucji stąd moja rekomendacja – naprawdę warto wybrać właśnie kancelarię Ultimatum do walki z dłużnikami nawet tymi sprytnymi.

Władysław

Szerze powiem, że jest bez znaczenia wiek długu w kancelarii Ultimatum gdyż pomagają wszystkim

5,0 rating
12 marca 2019

Fachowa, rzetelna i jedyna w swoim rodzaju windykacja krajowa, a także zagraniczna świadczona na każdym etapie postępowania windykacyjnego. Sprawdzona firma przez nas i wiele innych firm. Polecamy 🙂

Ludwika

Polecam kancelarię Ultimatum za pomoc

5,0 rating
11 marca 2019

Nie pobierają zaliczek i opłat wstępnych. Bardzo pomocni Panowie tam pracują na których można liczyć. Super firma!

Olaf

Super podejście do klientów ma Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
10 marca 2019

Panowie z Ultimatum wiedzą o czym mówią, dlatego korzystałam z ich usług już aż osiem razy i jak będzie trzeba to i dziewiąty raz skorzystam ponieważ są godnymi partnerami biznesowymi.

Agnieszka

Wyłącznie skuteczni profesjonaliści pracują w firmie Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
9 marca 2019

Ściągnęli z mojego dłużnika już przeszło 35 tysięcy złotych czyli cały dług za co jestem bardzo wdzięczna.

Marzena

Kancelaria Ultimatum zajmuje się windykacją krajową jak i zagraniczną - bardzo skuteczna firma

5,0 rating
8 marca 2019

Nie ma znaczenia skąd jest zadłużona osoba – bądźmy pewnie, że Kancelaria Ultimatum zweryfikuje jego zadłużenie i pomoże w wyegzekwowaniu długu bez zwłoki czasowej.

Stefania

Nie musimy mieć pieniędzy na start żeby iść Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
7 marca 2019

Kancelaria Ultimatum bezpłatnie analizuje sprawy windykacyjne u klientów z całego kraju, a nawet tych zagranicznym gagatków.

Mirabella

Pozytywna opinia o firmie Ultimatum, dłużnicy od razy uciekają jak słyszą słowo ULTIMATUM

5,0 rating
6 marca 2019

Kancelaria Ultimatum to biuro windykacyjne jedyne w swoim rodzaju – nie pobierają zaliczek, a efektywność w działaniach mają niemalże 100% 🙂

Czcisław

Skuteczna KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE najlepsze ponieważ nie ma drugiej tak skutecznej firmy odzyskującej długi

5,0 rating
5 marca 2019

Znają się na windykacji w tej całej Kancelarii Ultimatum gdyż w moim przypadku nie zdążyłam wszystkich papierów zanieść, a oni mieli już gotowe rozwiązania mające na celu ściągnięcie pieniędzy od dłużnika.

Cezaria

W 100% rekomenduję usługi firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
4 marca 2019

Osobiście jak powierzałem sprawę windykacyjną kancelarii Ultimatum bałem się, ale miejcie pewność, że i te działania doprowadzą do pozytywnego zakończenia walki z dłużnikiem. Odzyskali u mnie ponad 25 tys. zł. więc co jak co, ale znają się na swym fachu jak mało która firma.

Agenor

Sprawdzona przeze mnie wielokrotnie firma na miarę Europejskiego poziomu

5,0 rating
3 marca 2019

W kancelarii Ultimatum doskonale wiedzą co zrobić żeby przyspieszyć ściągnięcie długu od zadłużonej firmy, a na dodatek nie pobierają opłat wstępnych przed rozpoczęciem dziań mających na celu odzyskanie długu.

Filip

Obsługują również sądowe postępowanie windykacyjne w kancelarii Ultimatum

5,0 rating
2 marca 2019

W kancelarii Ultimatum za darmo doradzili co mam zrobić w sprawie dłużnika, wysłałem pisma jak radzili i osoba zadłużona została tak zmotywowana, że sam facet spłacił nierozliczone zobowiązania finansowe. Polecam kancelarię Ultimatum!

Balbin

Jeśli chodzi o firmę Kancelaria Ultimatum to nie ma konieczności wpłacać zaliczek

5,0 rating
1 marca 2019

Całkowicie za darmo analizują i weryfikują sprawy windykacyjne bez znaczenia na wielkość kwoty. SOLIDNA FIRMA i PROFESJONALNI EKSPERCI WINDYKACYJNI PRACUJĄ W ULTIMATUM.

Dionizy

Jak dla mnie Kancelaria Ultimatum dostaje pięć gwiazdek

3,0 rating
13 stycznia 2019

Rzeczowe i zawsze indywidualne podejście do klienta i sprawy windykacyjnej. Kontakt zawsze szybki i sprawny z Kancelarią Ultimatum. Pieniądze zostały odzyskane prawie w całości, bo zgodziliśmy się rozłożyć dłużnikowi na raty dług, prowizja dla kancelarii nie była wcale duża. Polecam

Marek

W naszej firmie Kancelaria Ultimatum opinie ma tylko od strony pozytywnej gdyż nigdy się na nich nie zawiedliśmy, a pieniędzy sporo odzyskali i odzyskują 🙂

4,0 rating
12 stycznia 2019

Omawiana na tej stronie Kancelaria jest Kancelarią bardzo profesjonalną, szybko świadczącą usługi i fachowo pomagają!!! Jestem zadowolona i polecam ich usługi z całego serca ponieważ mi pomogli odzyskać 15 tys. euro. Znają się na „robicie” widać, że jest to profesjonalna kancelaria windykacyjna Ultimatum gdzie rzetelna obsługa i indywidualne, zarazem profesjonalne zajęcie się klientem to standard, który i tak cały czas jest poodnoszony. Pomoc fachowa w każdej dziedzinie prawa. Polecam i dziękuję

Florentyna

Renomowana Kancelaria Ultimatum opinie ma 5/5 ponieważ wszystko co tylko mogli załatwili w moim imieniu za mnie - konkretna firma windykacyjna XXI wieku z której korzystałem 3 razy

5,0 rating
9 stycznia 2019

Mogę każdej osobie polecić firmę Kancelaria Ultimatum opinie mają zacne i powód rekomendacji jest prosty – oni nam pomogli wiele racji już w beznadziejnych sytuacjach gdzie inne firmy mówiły, że się nie da, a Kancelaria Ultimatum dawała zawsze radę, a korzystamy systematycznie z ich usług od 5 lub 5 lat, więc wiemy co mówimy. Nie trzeba obawiać się o nic znając firmę windykacyjną Ultimatum gdyż oni załatwiają za nas wszystko tzn. kompletują papiery i reprezentują nas przed sąd, a także rzecz jasna na początku próbują bez sądu walczyć z dłużnikiem, ale każdy wie jakie ma myślenie firma, która robi dług… Bywa i tak, że załatwiają za nas dosłowne wszystko tylko trzeba upoważnienie napisać, sprecyzować co chcemy upoważnić, kogo żeby formalnie było dopięte na ostatni guzik. Trzeba też być świadomym, że firm windykacyjnych jak Kancelaria Ultimatum nie przybywa za to dłużników robi się od groma, którzy są istnymi społecznymi pasożytami, którym nie zawsze pomoc przyniesie zamierzony rezultat. Polecam

Maksymilian

Biuro Kancelaria Ultimatum opinie tylko od prawdziwych osób i firm, które korzystały z usług tegoż biura ds. zadłużonych osób

5,0 rating
18 grudnia 2018

Szybko działają panowie z biura windykacji należności, którzy potrafią bez zająknięcia się znaleźć dłużnika i zmotywować go do opłacenia tego co powinien wcześniej zapłacić doliczając takiemu oszustowi dodatkowe odsetki karne na widok których największemu dłużnikowi nie było by do śmiechu. Prezentowana Kancelaria Ultimatum opinie ma zadowalające gdyż potrafi zająć się interesami klienta, który odwdzięczy się i nie trzeba będzie na to długo czekać. Polecam!!!

Andrzej

Genialne porady prawne z zakresu windykacji

5,0 rating
6 grudnia 2018

Można zawsze na Was liczyć! Nawet nie wiedziałam wcześniej, że istnieją takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które bezgranicznie chcą pomóc drugiemu człowiekowi i to jeszcze z możliwością bezpłatnej weryfikacji sprawy. Pomogliście mi najlepiej jak to było możliwe! Wrócę na pewno 🙂

Maja90320932

Kancelaria Ultimatum obsługuje firmy, spółki, przedsiębiorstwa większego kalibru i tak samo obsługują osoby prywatne chcące załatwić indywidualną sprawę

5,0 rating
13 listopada 2018

Kiedyś poznałem Kancelarię Ultimatum jak nie miałem firmy i sprawdzili się. Stety niestety po 7 czy 8 latach jako już przedsiębiorca spotkałem na swojej ścieżce zawodowej oszusta finansowego, który dosłownie chciał wyssać pieniądze z mojej firmy do zera, ale dobrze, że znałem już z wcześniejszych lat Ultimatum to zgłosiłem im takiego Pana, któremu się nudzi, a oni przetłumaczyli mu do rozumu, że albo oddaje pieniądze albo sprawa pójdzie do sądu i 100% przegra. Oddał po tygodniu. Dziękuję i polecam!!!

Tymon

Międzynarodowa sprawa

5,0 rating
13 listopada 2018

Nasze biuro korzysta z usług firmy Ultimatum od wielu lat i zarówno radzą sobie świetnie przy krajowych postępowaniach jak i przy zagranicznych delikwentach, którzy mają milion innych ważniejszych wydatków niż uregulowanie długu.

Miłosz

Skuteczni

5,0 rating
13 listopada 2018

Skutecznie odzyskali wszystkie nasze należności od firm, którym nie spieszyło się z uregulowaniem kwestii finansowych. Dotarli do wszystkich i ściągnęli wszystko!!!!! POLECAM

Harbeo

Najlepsi przy sprawach alimentacyjnych

5,0 rating
13 listopada 2018

Ściągnęli z ojca dziecka wszystkie pieniądze, a 3 lata uciekał od zapłacenia choćby 1-ej złotówki. Co dziecko winne… Dziękuję ULTIMATUM, że nie poddaliście się na samym początku jak inni. Jak będę potrzebowała jeszcze wsparcia z waszej strony na pewno wrócę.

Wiktoria

Bardzo profesjonalne biuro windykacyjne

4,0 rating
13 listopada 2018

Kancelaria Ultimatum opinie ma wybitnie pozytywne gdyż działa w swym fachu od 10 lat i oprócz znajomości prawa zna rynek i wiem jak myślą dłużnicy. Działają idealnie tylko szkoda że tylko 1 biura w kraju, ale za to można zdalnie się komunikować, co uważam za podstawę w tych czasach.

Maksymilian

KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
13 listopada 2018

Daje 5/5 ocenę za pozytywnie zakończone postępowanie w sprawie dłużnika jakiego Wam podałam. Dziękuję 🙂

Klaudia

Pozytywna opinia

5,0 rating
13 listopada 2018

Sprawą zajęli się w maju 2018, a pieniądze pod koniec sierpnia były już u mnie w całości na koncie.

Bartosz

Niezastąpieni przy sprawach windykacyjnych

5,0 rating
13 listopada 2018

Niezastąpiony partner w biznesie, który potrafi efektywnie wpłynąć na kontrahenta i zmotywować do regularnego płacenia za towar lub usługę. Oszuści nie mają szans z taką kancelarią windykacyjną jak Ultimatum. Pozdrowienia dla Pana Marcina i Pana Rafała.

Nikodem

Sprawdzona kancelaria wierzytelności o dobrych opiniach

5,0 rating
13 listopada 2018

Jestem wdzięczna za to że pomagacie online, bo ja z małej miejscowości nie miałabym szans na odzyskanie długu. Bardzo mi pomogliście. Dziękuje to chyba zbyt mało, ale ja naprawdę jestem wdzięczna za pomoc.

Anita

Cieszę się, że poznałam Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
13 listopada 2018

Kiedyś wstydziłam się zwracać z takim problemem do obcych, to krępujące było ale dziś cieszę się że zaufałam, a Wy odzyskaliście z wielką klasą moje ciężko zarobione pieniądze.

Łucja

Kancelaria Ultimatum opinie

5,0 rating
13 listopada 2018

Dziękuje za pomoc w odzyskaniu długu mimo że na starcie nie miałam kasy na zapłacenie dla Was za usługę. Odzyskaliście dług i z tej kwoty rozliczyłam się. To wspaniałe rozwiązanie.

Iza21098

Odzyskali dług, ale trwało to długo

3,0 rating
13 listopada 2018

Może i odzyskanie długu nie trwało długo, ale za to sporo czasu im zajęło dotarcie do dłużnika, który ukrywał się na innym kontynencie. No ale suma summarum udało się wyciągnąć całą kasę. Dodam tylko, że nigdy nie chcą żadnych zadatków na rozpoczęcie działań – jak się uda to dopiero procentowo rozlicza się z nimi. Teraz żaden oszust nie ma szans z takimi zawodowcami. Pozdrawiam Pana Marcina Protazińskiego oraz jego biznesowego partnera Pana Rafała Jarockiego.

Bożena

Pomoc przy sprawie rozwodowej

5,0 rating
13 listopada 2018

Udało się odzyskać pieniądze, które prawnie były mi przysądzone, a mąż po złości i z pazerności nie chciał oddać pieniędzy. Męczyłam się z tym oszustem 3 lata, aż musiałam użyć radykalnych rozwiązań i poprosiłam Kancelarię Ultimatum o pomoc. Mąż już nie cwaniakował, pieniądze w ratach oddał i odczepił się na dobre. Panowie dziękuję za trud jaki włożyliście w moją sprawę rozwodową. Pozdrawiam

Halina

Są doskonali do ds. opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych i podobnych przedsięwzięć

5,0 rating
13 listopada 2018

Już teraz żadna sprawa związana z polisolokatą nie będzie mi straszna od kiedy poznałem firmę Ultimatum z Warszawy.

Leon

Wszystko ok

5,0 rating
13 listopada 2018

Można korzystać ponieważ korzystałem z usług windykacyjnych jakie świadczą i są naprawdę genialni.

Igor

Wdzięczna klientka

5,0 rating
13 listopada 2018

Chciałabym bardzo mocno podziękować za pomoc w odzyskaniu długu od telefonii komórkowej. Mam 75 lat i na pewno sama z tym nie poradziłabym sobie. Przeszłam przez ten proces dzięki Wam bezboleśnie. Pozdrawiam

Jadwiga

Najlepsze biuro windykacyjne na świecie

5,0 rating
13 listopada 2018

Nasza firma regularnie korzysta z biura windykacyjnego Ultimatum i nie mamy żadnych uwag. Polecamy

Zakład ślusarski

Polecam Kancelarię Ultimatum do spraw windykacyjnych w kwestiach z wiązanych z zapisami niedozwolonymi

5,0 rating
13 listopada 2018

Bez zaliczki z dużym zaufaniem do klienta podchodzi owa kancelaria wierzytelności, co miało na pewno duży wpływ przy wyborze właśnie tego a nie innego biura windykacyjnego. Świetne relacje z klientem i profesjonalna obsługa o każdej porze.

Wiktor

Usługi na wysokim poziomie tylko nie ma gdzie zaparkować

4,0 rating
13 listopada 2018

Jestem zadowolony z usług jakie świadczy ta kancelaria tylko brakowało wolnych miejsc na parkingu. Teraz wszystko załatwiam mailowo i nie muszę szukać miejsca do zaparkowania. Super szybko działają.

Stanisław

Pozdrawiam

5,0 rating
13 listopada 2018

Dziękuję za pomoc za odzyskanie długu od bliskiej mi osoby. Dla mnie to była bardzo trudna sytuacja, a Wy zrobiliście to dla mnie bezboleśnie i profesjonalnie.

Róża87912

Sprawa przedawniona

5,0 rating
13 listopada 2018

Wykonali sumiennie usługę mającą na celu windykowanie należności za sprawę przedawnioną o której już mało kto pamiętał, ale liczy się że były dokumenty i pieniądze udało się wyegzekwować. Można im dokumenty na maila wysłać do weryfikacji.

Marcel

Polecam Ultimatum - korzystałem 3 razy

5,0 rating
13 listopada 2018

Zleciłem im sprawy pokomornicze i nie dość że nie chcieli nic kasy na start to załatwili całą kasę z odsetkami. Dobrze, że jeszcze istnieją takie firmy bo najpierw robią, a potem dopiero jak dobrze wykonały usługę to dopiero rozlicza się, a nie na starcie wziąć pieniądze i potem ściemniać że czekamy na decyzje przez rok. Świetnie się spisali się za każdym razem!!! oby tak dalej 🙂

Michał

Bezproblemowe biuro ściągania nalezności

5,0 rating
13 listopada 2018

Kancelaria ściągająca długi pomaga nawet w beznadziejnych sytuacjach. Inni mówili jakieś chore sumy lub że się nie da, a Ultimatum bez marnowania czasu postanowiło spróbować sił przy mojej sprawie i z wielkim sukcesem udało się wyciągnąć 100% długu. Polecam

Adam

Szybko i fachowo

5,0 rating
13 listopada 2018

U mnie załatwili ściągnięcie długu w miesiąc czasu. Kancelaria nie pobiera opłat wstępnych. Dziękuję i pozdrawiam

Kacper

Profesjonalne biuro windykacji należności

5,0 rating
13 listopada 2018

Kancelaria windykacyjna Ultimatum to porządna firma świadcząca usługi nie tylko w Warszawie, ale także w całym kraju.

Wojciech

Zadowolona firma

5,0 rating
11 listopada 2018

Wysłałem do Ultimatum maila i po tygodniu zleciłem im odzyskanie wierzytelność od felernego dłużnika. Od razu firma podjęła działania i pieniądze zaczęły spływać już pod 2 tygodniach.

Robatoek

U mnie zawsze KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE będzie miała znakomite za to co dla mnie uczynili

5,0 rating
11 listopada 2018

Zajęli się sprawą jak nikt inny, zupełnie bez złotówki zaliczek. Uczciwi i bardzo skuteczni potrafią podać pomocną dłoń każdemu człowiekowi, który jest w potrzebie. Cud malina firma jakich nie ma więcej w kraju. SSSSSSSSuuuuuuuppppeer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomasz

Znakomite relacje między naszymi firmami są od ponad 7 lat

5,0 rating
11 listopada 2018

Z Kancelarią wierzytelności Ultimatum nasza firma współprace nawiązała za pośrednictwem Windykacja-Polska.pl – był to idealny wyznacznik jakości. Przesłana została sprawa na dłużnika, który nie chciał regularnie spłacać zobowiązań finansowych. W toku windykacji Kancelaria Ultimatum bardzo szybko odzyskała dla mnie wszystkie pieniądze, które ten oszust mi „wisiał” za co jestem wdzięczny i w pełni rekomenduję tą firmę za profesjonalizm i fachowe podejście do tematu windykacji.

Helena z Ryków

Coś dla alimenciarzy

5,0 rating
11 listopada 2018

Najgorsze są długi od alimenciarzy ale Wy i z takim problemem poradziliście sobie i co najważniejsze za usługę zapłaciłam po świetnie wykonanej pracy, dziękuje za wszystko 🙂

Teresa49812

Koleżanka od siedmiu boleści

4,0 rating
11 listopada 2018

Pożyczyłam koleżance 10 000 zł niby na leczenie, miała oddać za miesiąc ale wyjechała za granice, a z nią moje pieniądze. Wasi profesjonaliści i z takim problemem poradzili sobie szybko i sprawnie ,brawo ,brawo ,brawo !!!

Jadzia2139

W oczekiwaniu na pieniądze

5,0 rating
11 listopada 2018

Na szczęście już wpłaciłem pieniądze i pozostało mi tylko czekać na owocny finał sprawy. Czy da się przyspieszyć działania tej kancelarii windykacyjnej? np. mógłbym skompletować w międzyczasie dokumentacje, orientuje się ktoś?????????????????

Radek

Już nigdy nie wezmę telefonu na abonament

4,0 rating
11 listopada 2018

Dług telefonii komórkowej za nieprawidłowo naliczony rachunek męczył mnie długo, zaufałam Wam ale nie ukrywam ze byliście ostatnią deską ratunku. Moje zaskoczenie było ogromne gdy okazało się ze szybko odzyskaliście dług. Precz z oszustami telekomunikacyjnymi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leonora

Zadowolona w 101%

3,0 rating
11 listopada 2018

Zawsze byłam uparta i myślałam ze wyegzekwowanie długu od byłego męża, który okazał się oszustem to pryszcz i nic trudnego. Borykałam się sama 5 lat i przez przypadek trafiłam na Kancelarię Ultimatum. Pomogliście i co najważniejsze szybko i sprawnie. Jesteście profesjonalistami z krwi i kości. Rekomenduję Wasze działania wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilona

Chętnie przetestuje ich usługi

2,0 rating
11 listopada 2018

Co muszę mieć żeby zgłosić się do nich tzn. jakie dokumenty? Zadowoleni jesteście z usług jakie świadczą na terenie mazowieckim?

Norbert

Firma?

5,0 rating
11 listopada 2018

Przecież to nie zwykła firma tylko Kancelaria pomagająca osobom, które zostały pokrzywdzone i oszukane przez oszustów i krętaczy, którzy umieją tylko brać a oddawać już nie. Trafiłem na tą firmę przez przypadek, a może bardziej z przymusu i nie żałuje sekundy jaką poświeciłem na rozmowy z Panem Marcinem i Rafałem o metodach w jaki sposób można odzyskać mój dług nie szarpiąc nerwów i nie naciągając budżetu. Ultimatum rządzi w Polsce!!!!!!!!!!

Robest

Jak można się do nich zgłosić?

3,0 rating
11 listopada 2018

Pracują oni jutro????????? Dzwoniłem dzisiaj może przez to że święto ale nie odbierali. Kiedy pracują? tzn. od kiedy? od poniedziałku czy od wtorku?

Jurek

Są spoko i działają zawsze zgodnie z literaturą prawa

5,0 rating
11 listopada 2018

W naszym przypadku współpracę w kwestii odzyskiwania należności z Kancelarią Ultimatum nawiązałem za pośrednictwem strony windykacja-polska.pl na której znaleźć można opinie o firmach windykacyjnych. Całość długu w 100% odzyskali i zakończone postępowanie pozytywnie. W 100% zadowolony z usługi i mogę z ręką na sercu polecić firmę ULTIMATUM. Tyle w temacie. Pozdro mordeczki!!!!!!!!!!!!!!!

Waldemar

Piszcie gołączbeczki na mejla

2,0 rating
11 listopada 2018

Proszę tych którzy z nimi współpracowali proszeni są o maila na adres [email protected] bo chciałabym wsię czegoś więcę o nich dowiedzięć. Dzięki wielkie moje robaczki kochane.

Mariola

Współpraca na wysokim poziomie

5,0 rating
11 listopada 2018

Witam wszystkich. Też należę do zadowolonych Klientów, zgłosiłam się do nich to Pan z Ultimatum poinformował mnie że wystawi mi fakturę ale nie przed pozytywnym finałem sprawy – nie chciał ani złotówki zaliczki. Z chęcią skorzystam jeszcze raz z takowych usług windykacyjnych jakie prowadzi ta kancelaria wierzytelności.

Krystyna

Kancelaria Ultimatum opinie ma zacne ja przystało na profesjonalistów - odzyskują długi w mgnieniu oka

5,0 rating
11 listopada 2018

Sprawa trafiła do Sądu i w niespełna 3 miesiące pieniążki trafiły z powrotem do mnie na konto bankowe. Z całego serca dziękuję.

Basia

Szybko reagują na pisma

5,0 rating
11 listopada 2018

A ja słyszałam o nich dużo dobrego i do nich wczoraj wysłałam dokumenty, bo chciałam odzyskać swoje pieniądze od dłużnika ile mam czekać na odpowiedź? Wydają się być najsensowniejszym rozwiązaniem na rynku windykacji.

Marianna

Wszystko w porządeczku z nimi można korzystać i ich usług

5,0 rating
11 listopada 2018

W kwietniu 2016 roku wpłaciłam na 3 rozprawy, prosiłam o podanie sygnatury akt załatwili wszystko od ręki i jestem naprawdę super uszczęśliwiona. Znają się na Sądzie i postępowaniach jakie tam mają miejsce. U nas pół roku odzyskiwali 200 000 zł, ale dali radę.

Zakład kamieniarski

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
11 listopada 2018

Dzięki odzyskanej przez was całości kwoty mogłam zainwestować w leczenie dziecka, jesteście bardzo pomocni za co jestem bardzo wdzięczna. Żaden oszust teraz nie stanie mi na drodze jak znam Was, dlatego jak będę potrzebowała waszej pomocy będę dzwoniła.

Bożena

Uwolnieni od problemów finansowych

5,0 rating
11 listopada 2018

Walczyłam z dłużnikiem 10 lat, a wy po 7 miesiącach odzyskaliście pieniądze i to z odsetkami, dziękuje ja i mój syn. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum nigdy byśmy sobie nie poradzili z problemem odzyskania długu od oszusta. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług i mogę śmiało polecić Waszą firmę każdej osobie bez znaczenia na zasobność portfela.

Zosia

Odzyskanie pieniędzy trwało 1,5 tygodnia dłużej niż zadeklarowali

1,0 rating
11 listopada 2018

Spóźnili się – zamiast 3 tygodni odzyskiwali dług miesiąc czasu tj. 4,5 tygodnia przez to nie pojechałam na wycieczkę. W rekompensacie podarowali mi koszty prowadzenia postępowania, ale dla mnie i tak to nie ma znaczenia jak przepadł mi taki wyjazd egzotyczny 🙁 Co ja biedna mogłam zrobić jak nie miałam nawet złotówki to jak ja bym tam na wyjeździe żyła……. no normalnie tragedia i rozpacz…… dobrze że chociaż odzyskali dług w całości 🙂

Lukrecja

Jestem szczęśliwa, dzięki firmie Ultimatum

5,0 rating
11 listopada 2018

Pomogliście kiedy już straciłam nadzieje, dziękuje! Oszust popamięta Was na długo. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum pieniądze nigdy by do mnie nie wróciły. Wiem, że nie należała ta sprawa do najprostszych, ale wspólnymi siłami, dużą dawką determinacji poradziliśmy sobie z wszystkimi formalnościami. Pozdrawiam i jak będzie (oby nie) taka potrzeba na pewno wrócę do Was, gdyż jestem pewna że nikt tak nie załatwi oszustów jak Kancelaria Ultimatum !!!!!

Klaudia

Opinie klientów o Kancelaria Wierzytelności Ultimatum Warszawa

4,0 rating
11 listopada 2018

Kontakt do Kancelarii Ultimatum dostałam od znajomego, który z nimi współpracuje od dłuższego czasu i ma o nich świetne zdanie. Miałam problem z nieterminowymi firmami. Na 5 przekazanych spraw 4 zostały w całości odzyskane, a jedna jest w trakcie, ale jest to bardzo trudny dłużnik z komornikami na czele. W pełni jestem usatysfakcjonowana z efektów pracy i polecam za skuteczność, mogliby mieć więcej biur w kraju, ale można mailowo wszystko załatwić jak ktoś nie potrzebuje porozmawiać w cztery oczy.

Sandra

Złota 59, 00-120 Warszawa

5,0 rating
11 listopada 2018

Dostałam waszą wizytówkę od koleżanki i był to najlepszy prezent od życia, dziękuje bardzo. Swoją drogą ładnie załatwiliście tego oszusta, który udawał że nie wie czy musiał oddawać pieniądze… Elegancko i brawurowo mnie obsłużyliście.

Ewelina

Zadowolona

5,0 rating
11 listopada 2018

Szkoda że tak mało ludzi wie o WAS, bo waszą wizytówkę powinien każdy człowiek dostać na 18 urodziny 🙂 Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów!

Jola

Oszuści nie mają z tą kancelarią wierzytelności najmniejszych szans

5,0 rating
11 listopada 2018

W Niemczech mam spółkę zajmującą się sprzątaniem, dzięki tej stronie nawiązałam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Miałem problem ze spółkami, które nie uregulowały kwestii finansowych za nasze usługi. Po przekazaniu dokumentów do tego biura windykacyjnego odzyskali moje pieniądze, za co dziękuję firmie ULTIMATUM. Dziękuję i jesteśmy jak by co w kontakcie.

Adrian

Wszystko przebiegło pomyślnie

5,0 rating
11 listopada 2018

Życie można zacząć od początku po tym jak odzyskaliście moje pieniądze od byłego męża, a wiem że nie było to łatwe. Dziękuję za trud jaki włożyliście, aby uwolnić mnie od tego oszusta i pomyśleć, że zrobiliście to bez konieczności płacenia na starcie za cokolwiek.

Kaja

Kancelaria wierzytelności - oddłużanie kompleksowe

5,0 rating
11 listopada 2018

Jestem bardzo mile zaskoczona szybkością z jaką działacie, a było to ekspresowe działanie. Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie ma wzorową ponieważ wywiązali się z powierzonego im zadania szybciej niż zadeklarowali na początku. Pieniądze wróciły.

Jagoda

Super współpraca

5,0 rating
11 listopada 2018

Dziękuję to za mało ,pomogliście odzyskać moje pieniądze które źle zainwestowałam bo w biznes z byłą przyjaciółką a ta po prostu chciała zawładnąć moje pieniądze.

Biznesmenka

Pomagają bez zaliczek

1,0 rating
11 listopada 2018

Korzystałem i muszę się podzielić z Wami tym, że jest to chyba jedyna taka Kancelaria wierzytelności, co nie bierze kasy za zajęcie się sprawą. U mnie było tak, że poszedłem powiedziałem jak wygląda sprawa i oni zaproponowali mi że bez żadnej zaliczki spróbują się sprawą zająć. Dałem pełnomocnictwa, nic nie płaciłem i myślałem że nic z tego nie będzie, ale nie miałem nic do stracenia i zaryzykowałem. Dzisiaj jestem happy ponieważ odzyskali całe zadłużenie wraz z odsetkami. Polecam wszystkim niezdecydowanym – są idealnym batem na oszustów!!!

Marek

Szkoda że nie mają biura Kołobrzegu, ale mailowo i korespondencyjnie można się komunikować - tak u mnie odzyskali pieniądze!

4,0 rating
11 listopada 2018

Jesteście profesjonalistami i znacie się na windykacji długów jak mało kto, ogromnie dziękuje za pomoc w odzyskaniu długu od pracodawcy za granicą. Wiem, że nie było łatwo, ale daliście radę za co ogromnie wam dziękuję i oczywiście opinie Kancelaria Ultimatum dla mnie ma jak najlepszą.

Wandexo

Kancelaria Ultimatum idealną firmą na oszustów finansowych

5,0 rating
11 listopada 2018

Dziękuje za to ze pomogliście mi odzyskać dług od nieuczciwego Biura Podróży. Po 5 latach samotnej walki poddałam się ale przez przypadek trafiłam na Was i po 3 miesiącach kasa z odsetkami była na moim koncie.

Maja

Chwalę ich za to co dla mnie zrobiła Kancelaria Ultimatim

5,0 rating
11 listopada 2018

Rekomenduję usługi firmy Ultimatum reprezentowaną przez Pana Rafała Jarockiego i Pana Marcina Protazińskiego. Kancelaria jest rzetelna i skuteczna w odzyskiwaniu należności od nieuczciwych kontrahentów. Mojej firmie pomogła odzyskać zaległe należności i nadal korzystam z ich usług. Pozdrawiam Ultimatum o moich byłych oszustów, którzy szybciutko spłacili długi za swe błędy 🙂

Piotrek

Znam i mogę śmiało polecić

5,0 rating
11 listopada 2018

Kancelaria Ultimatum opinie ma nie najgorsze gdyż rzeczywiście i sumiennie pomaga osobom prywatnym i firmom w uporaniu się z oszustami, którzy zwlekają z uregulowaniem opłat za podstawowe usługi czy produkty jak np. opłaty abonamentowe, nieterminowe spłaty pożyczek bankowych i milion innych rzeczy, które są zawsze na drugim miejscu do opłacenia.

Monika

Rekomenduję to biuro windykacyjne aczkolwiek mogliby szybciej działać bo u mnie ponad miesiąc ściągali dług

4,0 rating
11 listopada 2018

W moim przypadku sam chciałem na własną rękę odzyskać dług i ciągnęło się to 2 lata bez większego skutku. Znalazłem w internecie wizytówkę firmy o nazwie Kancelaria Ultimatum, która swoją kreatywnością obdarzyła moją sprawę i nie mogę narzekać na ich działania z tym że zajęło im to 5 tygodni, mówili że 3 tygodnie szukanie dłużnika zajęło, wiec dostają ode mnie 4 gwiazdki dla motywacji.

Klemens

Polecam za odzyskanie pieniędzy od oszusta, który nie chciał oddać środków finansowych za utarg z biznesu

1,0 rating
11 listopada 2018

Historia zaczęła się niewinnie tzn. już w 2000 roku poznałem Łukasza z którym wpadliśmy na pomysł wspólnego otworzenia zajazdu. Na początku było dobrze, a nawet bardzo dobrze bo pieniądze były z racji tego, że był to zajad umiejscowiony przy ruchliwej drodze no, ale nic nie trwa wiecznie. Łukasz żył na coraz wyższym poziomie, aż zaczął oszukiwać mnie z utargiem, ale było wszystko w dokumentach ok tylko przelewy za małe robił, aż się ulotnił. Zgłosiłem się do przyjaciela, który bez namysłu powiedział, że Kancelaria Ultimatum ściga właśnie takich to gagatów i rzeczywiście Pan Rafał Jarocki namierzył mojego wspólnika i odzyskali dług w całości, który wrócił do mnie na konto. Dziękuję bardzo!!!

Michał

Kancelaria Ultimatum Polsat

5,0 rating
21 października 2018

Usłyszałam o tej firmie z telewizji Polsat, ale też znajomy korzystał i mówił, że są bardzo solidni i skuteczni, więc nie miałem nic do stracenia bo oni nie pobierają zaliczek i udałem się do ich biura windykacyjnego. Ogólna ocena 5/5 ponieważ mają atrakcyjną cenowo ofertę i szybko odzyskują długi od oszustów.

Paweł

Opinia Kancelaria Ultimatum

5,0 rating
21 października 2018

Dziękuje, dziękuje i raz jeszcze dziękuje, jesteście wielcy, beznadziejna sprawę załatwiliście naprawdę w expresowym tempie. Widać, że znacie się na swym fachu 🙂

Klientka prywatna

Bat na dłużników

5,0 rating
21 października 2018

Mówią ze pieniądze szczęścia nie dają, mi dały ponieważ oprócz moich pieniędzy firma ta pomogła mi odzyskać wiarę w sprawiedliwość. Ultimatum to bat na oszustów jakich mało – super organizacja.

Poldek

Kancelaria Ultimatum Opinie

5,0 rating
21 października 2018

To nie tylko pomoc w odzyskaniu ciężko zarobionej kasy ale i ogromna pomoc psychologiczna.

Weronika

Zadowolona Klienta z Warszawy

5,0 rating
21 października 2018

Odzyskałam pieniądze, a już nie wierzyłam w to, warto zaufać Kancelarii Ultimatum, warto poprosić, dziękuję za wszystko!

Uszczęśliwiona klientka

Odzyskane pieniądze od wspólniczki

5,0 rating
21 października 2018

Wspólniczka biznesowa odchodząc od spółki zostawiła mnie z ogromnym długiem, bo zamiast opłat robiła wpłaty na prywatne konto. Myślałam że to beznadziejny przypadek, ale ta wyjątkowa firma poradziła sobie z tym. Współpraca na 6 z + 🙂

Wanda

Odzyskane pieniądze od byłej przyjaciółki

5,0 rating
21 października 2018

Polecam ta wyjątkową firmę która pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy od byłej przyjaciółki .Gdy spisaliśmy umowę pożyczając jej na auto 10 000 zł czułam się bezpieczna. Ale ona wyjechała zagranice i nie miała ochoty na zwrot. Jednak pokonałam wstyd i zgłosiłam się do tej genialnej firmy. Na zwrot czekałam rok, ale wypłacono mi i żyje spokojnie.

Olga

Wszystko załatwione na perfekt

5,0 rating
21 października 2018

Moja historia pewnie nie jest wyjątkowa, niby nieduża kwota, ale zadłużenie firmy u której wykupiłam abonament, a po paru miesiącach „zwinęli się” bardzo mnie męczyła. Dziś jestem szczęśliwa, bo nie wolno oszukiwać nikogo, rozwijajcie się i pomagajcie potrzebującym. Super sprawna komunikacja.

Kasia

Dług za wycieczkę

5,0 rating
21 października 2018

Szybkość i profesjonalność jest genialna. Odzyskałam pieniądze, które wpłaciłam na wycieczkę, a nigdy do niej nie doszło. Stokrotnie dziękuje, pomagajcie dalej ludziom bo warto. Polecam

Turystka

Allegrowy oszust

5,0 rating
21 października 2018

Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od nieuczciwego allegrowicza. Odesłałam uszkodzony produkt, a Pan nawet nie miał ochoty oddać mi równowartości produktu. Ja ciężko pracowałam, aby zarobić na ten aparat fotograficzny, a Pan chciał mnie oszukać, niestety nie udało mu się. Dziękuję Ultimatum

Klient prywatny

Wszystko pozytywnie

5,0 rating
21 października 2018

Ostatnio przesłana oferta Kancelarii Ultimatum jest bardzo interesująca. Korzystałam 3 razy i muszę powiedzieć, że jeżeli chodzi o podejście do sprawy windykacyjnej oraz sposobu jej rozwiązania, a także koszta z tym związane są nie do zastąpienia.

Lukrecja

Tępią oszustów finansowych

5,0 rating
21 października 2018

Pracowników firmy Ultimatum mogę polecić za szybkie załatwienie sprawy i fachowe podejście do klienta, a także obszerną wiedzę z zakresu oferowanych usług jak np. prawo, windykacja. Moją sprawę bardzo ładnie załatwili.

Krzysiu

Świetna współpraca od 5 lat

5,0 rating
21 października 2018

Nasze firmy współpracują między sobą od ponad 5 lat i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nie mamy zaległych nieopłaconych fv, a płatności odbywają się na bieżąco.

Karol

Naprawdę dobre biuro odzyskujące pieniądze

5,0 rating
21 października 2018

W moim przypadku od samego początku rozmowy przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Z konsultacji prawnych przeprowadzonych z firmą ULTIMATUM wywnioskowałem, że mają bardzo fachowe podejście do klienta i znają się na swojej profesji za co otrzymują ode mnie 5 gwiazdek.

Hurtownia zoologiczna

Pozytywna opinia od wiernego klienta

5,0 rating
21 października 2018

Moja sprawa windykacyjna jest na bardzo dobrej drodze. Firma Ultimatum bardzo profesjonalnie podeszła do zaoferowanego jej zlecenia za co bardzo dziękuję. Dłużnik już się kontaktował i chce sam oddać pieniądze.

Zygmunt

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE

5,0 rating
21 października 2018

Niezwykle przyjemnie i przejrzyście przedstawiono postępowanie sprawy i harmonogram prac. A polecam za zorganizowany tryb pracy i za to, że POTRAFIĄ odzyskać pieniądze, a nie marnują tylko czas jak inne konkurencyjne firmy..

Janek

Dziękuję Panowie!

5,0 rating
21 października 2018

Pomysłowe dochodzenie praw poszkodowanych osób, a w dodatku kreatywnie i odpowiednio zadawane pytania, które nie zostały bez odpowiedzi za co duży plus i świadczy to o tym, że znają się na swojej pracy – sprawa wygrana, więc polecam ich na maxa.

Dagmara

Współpraca z Kancelarią Ultimatum odbyła się profesjonalnie

5,0 rating
21 października 2018

Osobiście bardzo polecam za profesjonalizm, efektywność, szybkość działania, przejrzystość oferty, koszty usług no i przede wszystkim to że „nie owijanie w bawełnę”. Dłużnicy z tym biurem windykacyjnym wiedzą doskonale, że nie mają żadnych szans.

Heniek

Usługi na wysokim poziomie

5,0 rating
21 października 2018

Jestem zadowolony z usług jakie świadczy Kancelaria Ultimatum. Na pewno skorzystam drugi raz o ile będzie taka potrzeba.

Radca prawny

Kancelaria Ultimatum Opinie

5,0 rating
21 października 2018

Firma ULTIMATUM to solidna i fachowa kancelaria windykacyjna, konkretna – osobiści uważam, że super przedstawiająca swoja ofertę z co otrzymują ode mnie kolejnego plusa.

Hubert

Można korzystać i usług firmy Ultimatum

5,0 rating
21 października 2018

Wszystko w jak najlepszym porządku, dług został odzyskany w pół roku, ale w 100%. Nie płaciłam żadnych zaliczek czy innych początkowych opłat. Polecam

Monika

100% satysfakcji z usług

5,0 rating
21 października 2018

Oszuści nie mają z Ultimatum żadnych szans. Są naprawdę The Best w tym co robią i nie ma drugiej takiej firmy w całym kraju.

Gabi

Jak najbardziej POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

5,0 rating
21 października 2018

… za szybkie i profesjonalne działania windykacyjne oraz za fachowe załatwienie sprawy z dłużnikiem, który finalnie okazał się znanym policji oszustem.

Martyna

Rozmowa między naszymi firmami zawsze odbywa się bez zastrzeżeń. Szybki i rzeczowy kontakt.

5,0 rating
21 października 2018

Jak dzwoniłam do biura Ultimatum to rozmowa była telefoniczna, więc nie było konieczności wychodzenia z domu. Usłyszałam od tego biura windykacyjnego ofertę, opisałam sytuację i zadałam dużo pytań, na które na całe szczęście otrzymałam konkretne odpowiedzi..

Zadowolona klientka

Będąc w biurze Ultimatum rozmowa przebiegała w przyjaznej i komfortowej dla mnie atmosferze

5,0 rating
21 października 2018

Jak chciałam się dowiedzieć czegoś więcej to oferta została mi przedstawiona telefonicznie co spowodowało zainteresowanie z mojej strony, wysłałam dokumenty (bez zaliczki czy też opłat wstępnych) i odzyskali całą kwotę, co prawda było to około 3 miesiące, ale dali w pełni radę.

Piotrek

Widziałam ich w telewizji Polsat i po przetestowaniu ich na własnej skórze muszę przyznać, że są bardzo skuteczni

5,0 rating
21 października 2018

Idealna firma windykacyjna do tępienia oszustów finansowych, którzy mają długi u osób prywatnych i biznesowych. Kancelaria Ultimatum jest ok.

Zykfryd

Kancelaria Ultimatum OPINIE

5,0 rating
21 października 2018

Niezwykle rzeczowo i szybko, bez zbędnego gadania, w moim przypadku miałem urlop, a nie uprzedziłem i firma odezwała się ponownie po jakimś czasie i poprosiła o przesłanie dokumentów. Cieszę się że nie zapomnieli o mnie gdyż dalej bym miał nie odzyskany dług, a tak pieniądze od tego oszusta trafiły do mnie na konto.

Tomek

Kancelaria Ultimatum oszuści finansowi

5,0 rating
21 października 2018

Sądzę, że szybkość działania, a także fachowe przejęcie sprawy było decydujące przy wyborze firmy Ultimatum, która perfekcyjnie tępi oszustów finansowych. Polecam to biuro windykacyjne 🙂

Maja

Firma windykacyjna, która przede wszystkim pomaga potrzebującym

5,0 rating
17 października 2018

Znana i lubiana Kancelaria windykacyjna Ultimatum cieszy się świetną renomą wśród klientów biznesowych i prywatnym, którym pomogli odzyskać łącznie ponad kilka milionów złotych na przełomie 15 lat. Nie wiem czy udało się Wam zobaczyć program w polsacie na którym jednoznacznie możemy dostrzec i jednoznacznie potwierdzić że nikomu nie podarują. Konkretny pozytyw!

Leopold

Partner biznesowy niezbędny przy operacjach windykacyjnych

5,0 rating
16 października 2018

Mieliśmy jednego takiego kontrahenta (o którym długo nie zapomnimy), który „zapominał” płacić za towar, płacił w ratach, opóźnienia były i na sam koniec nabrał na masę towaru i zniknął. Dobrze, że Kancelaria Ultimatum ściągnęła z niego cały dług co do złotówki i teraz nasz firmowy oszust i naciągacz ten znany wszystkim dłużnik został puszczony w skarpetkach i już na pewno nigdy nikogo nie okantuje.

Bolesław

Warto mieć taką firmę windykacyjną po swojej stronie

5,0 rating
15 października 2018

Są najlepsi do ścigania każdego oszusta bez znaczenia gdzie się ukrywa to Kancelaria Ultimatum wytropi jego osobę i ściągnie z niego wszystkie zaległe pieniądze. U nas w firmie pilnują wszystkich przeterminowanych płatności i nie możemy narzekać.

Mirexoon

Windykacja najlepsza w kraju

5,0 rating
14 października 2018

Pomagają każdej osobie w potrzebie i na dodatek nie pobierają zaliczek za zajęcie się naszą sprawą. Wszystko mają zorganizowane i cały proces odzyskiwania długu przebiega w przyspieszonym tempie. Polecam wszystkim

Heniek

Powrót do normalności

5,0 rating
13 października 2018

Długi z zaległych poborów od byłych pracodawców nie dawały mi wrócić do normalności. Zwróciłam się do firmy Ultimatum i odzyskali całość bez mojego udziału, a ja już nie chciałam patrzeć na ludzi którzy zniszczyli moje życie. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Trzeba zdawać sobie sprawę, że oszuści nie mają szans z tymi specjalistami windykacyjnymi.

Zofia

Pomoc bez wstępnej wpłaty

5,0 rating
13 października 2018

Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy od byłej żony. Wzięliśmy razem kredyt, ale po rozwodzie nie chciała spłacać swojej połowy. Z pomocą przyszła Kancelaria Ultimatum, teraz mogę już spać spokojnie. Pełen profesjonalizm.

Zenon

Odzyskanie długu od osoby prywatnej

5,0 rating
13 października 2018

Nie wierzyłam, że kiedykolwiek odzyskam pieniądze pożyczone przyjacielowi, bo ten wyjechał i ślad po nim zaginął. Nadszedł czas kiedy bardzo potrzebowałam tej kasy na leczenie córki. Zwróciłam się do ULTIMATUM i kasa była na moim koncie w ciągu 4 miesięcy, godni polecenia.

Wdzieczna

Ocena pomocy w odzyskaniu pieniędzy od ojca dziecka

5,0 rating
12 października 2018

Dzięki tej firmie odzyskałam zaległe alimenty od ojca dziecka, który ich praktycznie nie płacił, a miałam z tym problem od 5 lat i gdyby nie Kancelaria Ultimatum byłabym w fatalnej sytuacji finansowej. Można powiedzieć, że mój były mąż oszukał mnie, a Ultimatum to właśnie taki swoistego rodzaju bat na dłużników, którego boją się jak diabeł wody święconej.

Grazi

Odzyskane pieniądze

5,0 rating
12 października 2018

Wpadłem w tarapaty finansowe ponieważ spółka z którą współpracowała nasza firma zbankrutowała i zostaliśmy na lodzie, ale z pomocną dłonią wyszła do nasz Kancelaria Ultimatum i pomogła nam wyjść z problemów. Polecam!

Stanisław

Bardzo dobrzy specjaliści windykacyjni

5,0 rating
11 października 2018

Widać już po ich pierwszych ruchach, że znają się na rzeczy. U nas np. odzyskanie całego długu przez Kancelarię Ultimatum trwało 5 miesięcy, ale słyszałem że czasami sprawy są zamykane w 3 miesiące jeśli mowa o postępowaniach na drodze sądowej. Polecam i pozdrawiam 🙂

Andrzej

Świetna agencja windykacyjna, która odzyskała moje pieniądze

5,0 rating
10 października 2018

Kompleksowo obsługują firmy i osoby prywatne stąd mają duże doświadczenie w odzyskiwaniu długów od osób indywidualnych bądź kontrahentów w rozmaitych przedsiębiorstwach. Borykałem się z pójściem do ich biura, więc wysłałem wszystkie dokumenty na ul. Złota 59, 00-120 Warszawa po czym przeanalizowali moją sytuację i dostałem odpowiedź oznajmiającą o pozytywnym rozpatrzeniu postępowania. Bezpłatnie wszystko oczywiście. Polecam

Elektryk

Polecam

5,0 rating
17 sierpnia 2018

Firma godna zaufania.

Robert

Pozytywna opinia

5,0 rating
13 sierpnia 2018

Oferują w Ultimatum pomoc na jasnych zasadach działania o czym świadczą bardzo dobre opinie klientów z całego kraju.

HENRYK

Szybko i skutecznie

5,0 rating
14 lipca 2018

Bez ukrytych kosztów i zaliczki. Polecam

NATANIEL

UWAGA To SCIEMA nie internet!

1,0 rating
29 czerwca 2018

Firma kogucik, brak obsługi klienta Po 17 i w weekendy i każde możliwe wolne, brak wsparcia technicznego wiec jeżeli maja wolne tak jak teraz prawie trzy tygodnie a ty masz problem z i regentem to czekaj trzy tygodnie aż ktoś ze have naprawić usterkę a no i nie licz na zwrot kasy za brak serwisu, drogi i słaby szczególnie jak już podpiszesz umowę na stałe to zwalnia na maxa a w umówię same gwiazdki itd.

PPHU Madlewski

Załatwiają w 100% wszystko za klienta

5,0 rating
26 czerwca 2018

U mnie było tak że byłem ze swoja sprawa u innej firmy windykacyjnej, wiec mam porównanie i Kancelaria Ultimatum naprawdę ma dużą przewagę.

MAREK

Opinia o Ultimatum jak najbardziej pozytywna

5,0 rating
18 maja 2018

Dużym ich plusem jest Przede wszystkim to że nie pobierają żadnych opłat wstępnych za zajęcie się dłużnikiem.

STEFAN

Unikalny tok myślenia pozwala osiągnąć więcej

5,0 rating
9 maja 2018

Po dwóch tygodniach sprawa już była w sądzie, a po 3 miesiącach pieniądze były w całości zwrócone na moje konto.

ALEX

Mają wgląd w wiele miejsc gdzie ja nie miałem

5,0 rating
14 kwietnia 2018

Firma Ultimatum sprawdziła majątek dłużnika i okazało się że znaleźli działkę, którą przepisał dłużnik na żonę. Polecam

JÓZEF

Załatwili nakaz na dłużnika w szybkim czasie

5,0 rating
4 kwietnia 2018

Dobrze że na nich trafiłem bo męczyłem się z dłużnikiem a jak wkroczyło do działania Ultimatum to po miesiącu miałem nakaz na dłużnika i później już poszło z górki. Pozdrawiam całe biuro 🙂

KAZIMIERZ

Zabezpieczenie majątku niemalże natychmiast

5,0 rating
29 marca 2018

W Ultimatum zabezpieczają majątek dłużnika od razu jak uzyskają stosowne dokumenty.

GUSTAW

opinia o kancelaria ultimatum

5,0 rating
12 marca 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Marek

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
11 marca 2018

Znakomite wyczucie rynku windykacyjnego i znajomość prawa na wysokim poziomie.

GRACJAN

Wszystkie ich usługi wypróbowałem i do żadnej nie mam zastrzeżeń

5,0 rating
23 lutego 2018

Ultimatum świadczy kompleksowe usługi z zakresu windykacji, których jest naprawdę sporo.

RYSZARD

Elegancka firma na wysokim poziomie

5,0 rating
11 lutego 2018

Wszystko zajęło może jakieś 4 miesiące ale dług w całości spłacony.

KONSTANTY

Opinia Klienta Kancelaria Ultimatum zajmującej się windykacją długów

5,0 rating
22 stycznia 2018

Dłużnik rozliczony co do złotówki i to mi się podoba, że działają a nie tylko grają na czas jak inne firmy.

ANDRZEJ

Polecam w 100% usługi Kancelarii Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
2 stycznia 2018

Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy Ultimatum.

ALEKS

Szybko załatwiają dłużników w Ultimatum

5,0 rating
2 grudnia 2017

Dziękuję Wam za pomoc przy długu z obligacji, który odzyskaliście raptem w 20 dni – sam w ogóle nie dawałem rady ogarnąć tematu.

ARKADIUSZ

Kancelaria Ultimatum pozytywna opinia

5,0 rating
3 listopada 2017

Zostałem oszukany przez znajomego na sprzedaży działki, po prostu pożyczył pieniądze i ślad po nim zaginął, ale Ultimatum już w 2 tygodnie go namierzyło, a potem nie było najmniejszych problemów z odzyskaniem należności finansowych.

DORIAN

Zostałem oszukany przez znajomą

5,0 rating
6 października 2017

Mimo tego że nie mam pieniędzy to pożyczyłem znajomej 1000 zł, podpisała się na „umowie” i w ogóle nie chciała ani jednej złotówki oddać, Ultimatum przemówiło jej do rozumu i kobieta nie dość że oddała tego tysiaka to jeszcze odsetki musiała zapłacić.

LEONARD

opinie o kancelaria ultimatum

5,0 rating
26 września 2017

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Jacek

Pomagają a nie tylko gadają

5,0 rating
8 września 2017

Byłam u 3 prawników, nie miałam umowy, każdy rozkładał ręce, a Kancelaria Ultimatum zgodziła się pomóc mi i to na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

BRAJAN

Kancelaria Ultimatum opinie o ich działaniach windykacyjnych

5,0 rating
11 sierpnia 2017

W firmie windykacyjnej Ultimatum przyjęli tą według prawnika beznadziejną sprawę i przeprowadzili cały proces jako umowę ustną bez żadnych dowodów gdzie inni nawet nie dawali szansy na wygraną to oni wygrali bez zająknięcia się.

TEODOR

Polecam Panów z firmy Ultimatum

5,0 rating
13 lipca 2017

Znają się na windykacji i nie ma to tamto, po prostu weryfikują sprawę, przedstawiają najkorzystniejsze wyjście z sytuacji i dążą do celu. Polecam

ALEXANDER

Polecam firmę windykacyjną Ultimatum

5,0 rating
18 czerwca 2017

Wszystko z nimi jak najbardziej okej.

JULIUSZ

Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna

5,0 rating
18 maja 2017

Mój dłużnik odwołał się po moich pismach ale dzięki Ultimatum w sądzie nie wiem jak ale przegrał i musiał mi oddać pieniądze.

JACEK

Opinia pozytywna

5,0 rating
21 kwietnia 2017

Spisali się na 5 gwiazdek z dużym plusem. Dziękuję za zrozumienie i wytrwałość przy mojej sprawie – wiem że nie było lekko, ale daliście radę!

JEREMI

Polecam, osobiście korzystałem

5,0 rating
26 marca 2017

Bez zaliczki sprawdzili czy jest sens walczyć z dłużnikiem, okazało się że dług do odzyskania to złożyli w moim imieniu multum dokumentów do sądu i przyniosło to super efekt. Polecam

JĘDRZEJ

Polecam Kancelarię Ultimatum - odzyskany dług

5,0 rating
28 lutego 2017

W tym tygodniu licytują dom dłużnikowi, sprawiedliwości stało się zadość.

REMIGIUSZ

Świetna firma windykacyjna

5,0 rating
30 stycznia 2017

Ciągnie się to już 4 miesiące, ale pragnę podziękować Kancelarii Ultimatum za pomoc jaką mnie obdarowała.

FELIKS

Opinia pozytywna o Ultimatum

5,0 rating
1 grudnia 2016

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum pozytywna w 100% 🙂

ALBERT

Wszystko załatwione przez Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
4 listopada 2016

Opinia o Kancelarii Ultimatum pozytywna ponieważ sami skompletowali wszystkie dokumenty i wysłali w moim imieniu tam gdzie trzeba co przyspieszyło działania windykacyjne.

NORBERT

Prawnicy na wysokim poziomie

5,0 rating
7 października 2016

Spłaciłam pożyczkę za sąsiada i mnie olał przy spłacie nie oddając ani złotówki, ale Ultimatum zajęła się sprawą niezwłocznie bez opłat przy weryfikacji sprawy.

KORDIAN

Fachowcy windykacyjni

5,0 rating
9 września 2016

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum przyjęli sprawę windykacyjną bez opłat wstępnych i doprowadzili do finału (pieniądze już wróciły na konto), dlatego moja opinia o tej firmie jest bardzo pozytywna 🙂

SEWERYN

Pozytywna

5,0 rating
11 sierpnia 2016

Dzięki Wam moja trzecia sprawa zakończyła się sukcesem – moja opinia jak najbardziej pozytywna o Ultimatum.

SAMUEL

Polecam

5,0 rating
14 lipca 2016

Dziękuję WAM z całego serca Kancelario Ultimatum za poświęcenie przy mojej sprawie, dlatego otrzymujecie ocenę 5 gwazdek.

OLIVER

Firma z polecenia

5,0 rating
18 czerwca 2016

Ponad 5 lat starań i problemów związanych z odzyskaniem długu ciągnęło się w nieskończoność, ale natrafiłem na Kancelarię Ultimatum, która zniwelowała moje problemy finansowe niemalże do zera.

LUDWIK

Bez zaliczki i opłat wstępnych.

5,0 rating
21 maja 2016

Bezpłatnie analizują sprawę windykacyjną i jeżeli są wszystkie dokumenty to załatwią najszybciej na rynku windykacyjnym wszystkie postępowania.

FLORIAN

Polecam serdecznie firmę Ultimatum

5,0 rating
22 kwietnia 2016

Działają na terenie całego kraju, więc duży atut w stosunku do konkurencyjnych firm. Polecam ich!

CYPRIAN

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest szczerze pozytywna

5,0 rating
25 marca 2016

Ku mojemu zaskoczeniu Panowie z Kancelarii Ultimatum doprowadzili moją sprawę do satysfakcjonującego finału w bardzo krótkim czasie, dlatego opinia jak najbardziej na plus.

WŁADYSŁAW

Super firma, super ludzie tam pracują

5,0 rating
29 lutego 2016

Wszystko załatwili za mnie włącznie z dłużnikiem, który musi teraz spłacać w ratach zobowiązania finansowe.

DARIUSZ

Są naprawdę skuteczni

5,0 rating
3 stycznia 2016

Nie mają sobie równych w całym kraju. Polecam i pozdrawiam

JEREMIASZ

Perfekcyjnie załatwiony dłużnik

5,0 rating
29 grudnia 2015

Osoba nie specjalnie paląca się do oddania mi pieniędzy dzięki interwencji biura windykacyjnego ULTIMATUM zaczął szybciutko regulować należności finansowe.

Właściciel firmy

Zadowolony klient z Olsztyna

5,0 rating
26 listopada 2015

Miałem problem z dłużnikami do momentu kiedy poznałem firmę Ultimatum, która wyprostowała moją sytuację finansową. Dziękuję

LUCJAN

Polecam Kancelarię Ultimatum

5,0 rating
22 października 2015

Zajęli się moją sprawą w tym samym dniu kiedy zgłosiłem się do ich biura i muszę powiedzieć że są bardzo zorganizowani – nic nie wzięli ode mnie za analizę sprawy.

MAXIMILIAN

Dziękuję! Naprawdę polecam kancelarię Ultimatum 🙂

5,0 rating
19 września 2015

Pomogli mi przy dwóch sprawach za co bardzo dziękuję!

MARIUSZ

Polecam firmę Ultimatum

5,0 rating
17 sierpnia 2015

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna za to że nie wzięli zaliczki (za darmo zabrali się do pracy), a dług odzyskali jak bym im nie wiadomo ile na starcie zapłacił, po wszystkim wzięli znikomy % od sprawy.

MAURYCY

Pozytywna opinia i firmie Ultimatum od klienta z Torunia

5,0 rating
14 lipca 2015

Dziękuję bardzo za wygraną sprawę w tak szybkim czasie. Jestem pełen podziwu dla Was!

BENIAMIN

Sprawa windykacyjna przeciwko mojej byłej żonie

5,0 rating
13 czerwca 2015

Ze sprawami rodzinnymi jeśli chodzi o windykację radzą sobie lepiej niż komornicy czy inni pseudo profesjonaliści.

SZCZEPAN

Są nie do zastąpienia

5,0 rating
11 maja 2015

Pozytywne opinie o Kancelarii Ultimatum świadczą nie tylko o ich skuteczności, ale również o zaufaniu szerokiego grona osób.

ALEKSY

Są bardzo przyjacielscy w stosunku do klienta

5,0 rating
10 kwietnia 2015

Potrafią w Ultimatum zrozumieć niemalże każdy problem ich klientów, a to coś więcej niż zwykła usługa.

FRYDERYK

Sprawa stety niestety rozwodowa

5,0 rating
6 marca 2015

Kancelaria Ultimatum dostaje ode mnie opinie pozytywną z 5 gwiazdkami za to że pomogła mi uporać się ze sprawą rozwodową i majątkiem z nią związanym.

ARON

Rozumieją prawo jak mało kto

5,0 rating
4 lutego 2015

Prawnicy w Kancelarii Ultimatum to gracze naprawdę z wyższej półki, ale mają atrakcyjne warunki finansowania więc są to tacy profesjonaliści na każdą kieszeń.

TYTUS

Polecam

5,0 rating
2 stycznia 2015

Odzyskali dług w niespełna 4 tygodnie 🙂

Hurtownia

Nie miałem z nimi problemów

5,0 rating
31 grudnia 2014

Załatwiali za mnie wszystko i nawet dług odzyskany z odsetkami, więc moja opinia o firmie Ultimatum z warszawy pozytywna.

Firma ubezpieczeniowa

Zgłosiłem w Ultimatum problem i załatwili go niemalże od ręki

5,0 rating
30 listopada 2014

Chodziło spłatę kredytów przez wspólnika, ale unikał mnie, zero kontaktu aż musiałem zgłosić to do firmy windykacyjnej.

OLGIERD

Są fachowcami jakich mało, dlatego opinia pozytywna

5,0 rating
29 października 2014

Dosłownie wszystko odzyskane stąd moja opinia o kancelarii Ultimatum jak najbardziej pozytywna 🙂

MAKS

Znają się na prawie lepiej niż najlepiej

5,0 rating
28 września 2014

Osobiście jestem zadowolonym klientem firmy Ultimatum od ponad 2 lat, prowadzą mi sprawy przeciwko 3-em dłużnikom prywatnym i jednej sp. z o.o. jak dotąd nie mam zastrzeżeń.

ROMAN

Opinia o firmie windykacyjnej pozytywna w 100%

5,0 rating
25 sierpnia 2014

Znam tą firmę od przeszło 5 czy 6 lat, odzyskali dużo pieniędzy, są sprawdzeni.

Zakład produkcyjny

Szybko ogarniają temat windykacyjny

5,0 rating
22 lipca 2014

Co prawda minęło dopiero 7 tygodni od rozpoczęcia współpracy z Ultimatum, ale jak do tej pory odzyskali 70% należności finansowych.

EDWARD

Moja opinia o Ultimatum jest bardzo pozytywna

5,0 rating
18 czerwca 2014

Dziękuję za ściągnięcie z dłużnika moich pieniędzy, sama nie mogłam sobie poradzić przez pół roku, a Wy mi ogarnęliście temat w 2 miesiące.

Paulina

Sprawa w toku

5,0 rating
8 maja 2014

Ultimatum już działa i zaczęły jakieś pierwsze należności wpływać, więc z górki już będzie.

ZBIGNIEW

Końcówka postępowania

5,0 rating
2 kwietnia 2014

U mnie sprawa jest na etapie egzekucji komorniczej, jest dobrze 🙂

SŁAWOMIR

Zajmują się w Ultimatum kompleksowo dlatego mają dużo dobrych opinii

5,0 rating
15 marca 2014

Cały majątek dłużników poszukali bezpłatnie bez żadnej zaliczki, a to już o nich dobrze świadczy.

SYLWESTER

Bezproblemowi

5,0 rating
13 lutego 2014

Ogarnęli temat windykacji w naszej firmy i cały czas czuwają nad obecnymi transakcjami z naszymi kontrahentami.

OKTAWIAN

W Ultimatum mają sprawdzonych komorników - sprawdzone info na własnej skórze 🙂

5,0 rating
11 stycznia 2014

Pomogli mi w ściągnięciu długu z kilku firm i jednej osoby i muszę przyznać, że znają się na rzeczy.

OLIWER

Opinie o Kancelarii Ultimatum z Warszawy

5,0 rating
27 grudnia 2013

Korzystałem 5 razy i wszystkie opinie o każdej sprawię mogę napisać pozytywne ponieważ każdą wygrali z bardzo dobrym skutkiem.

MAX

Wiedzą co w trawie piszczy już od pierwszego zobaczenia dokumentacji

5,0 rating
25 listopada 2013

Osobiście biorąc pod uwagę dotychczasowe moje doświadczenia z konkurencyjnymi firmami windykacyjnymi to powiem, iż jest Kancelaria Ultimatum naprawdę dobrze podchodzi do tematu windykowania.

KASJAN

Podsumowanie

4.6
4,6 rating
4.6 out of 5 stars (based on 664 reviews)
Znakomite opinie82%
Bardzo dobre9%
Zadowalające4%
Mizerne3%
Słabe2%

Kategoria: Windykacja
Adres: Warszawa

Dział obsługi Klienta
605 448 944

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 0:00-0:00
Wtorek: 0:00-0:00
Środa: 0:00-0:00
Czwartek: 0:00-0:00
Piątek: 0:00-0:00
Sobota: 0:00-0:00
Niedziela: Zamknięte

605 448 944

www.KancelariaUltimatum.pl

Rejestr dłużników: aktualna lista

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 15284 votes
Brand Name
Kancelaria Ultimatum ⭐
Product Name
Kancelaria Ultimatum Opinie ⭐