Opinie o AIRMAX.PL INTERNET

Chce napisać kilka słów i opinie na temat Airmax Andrzej Czachor,  Best Partner Andrzej Czachor

Aby wszyscy, którzy choćby pomyślą aby skorzystać z ich usług wybili to sobie z głowy. Airmax Andrzej Czachor, Best Partner Andrzej Czachor to spółka zarejestrowana na słupa działa w Polsce całkowicie nielegalnie, aby ukryć przed klientami ten fakt podają w Polsce fałszywe dane rejestrowe.
– podają fałszywy adres ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, Opole  
– podają fałszywy NIP
– podają fałszywy KRS

Działalność jako Airmax Andrzej Czachor, oraz Best Partner Andrzej Czachor  faktycznie prowadzi cała rodzina Czachorów.
Jeżeli zostałeś oszukany przez Airmax Andrzej Czachor, Best Partner Andrzej Czachor który wyłudził od Ciebie pieniądze obiecując działający internet, a sprzedał chiński covidowy wadliwie działający sprzęt to zgłoś sprawę do UOKIK oraz sądu cywilnego o zapłatę poinformuj także policje i prokuraturę.

Jedyny adres z Opola do którego dotarła dziennikarka śledcza Polsatu oraz TVN także okazał się fałszywką.

 W wyniku interwencji oszukanych klientów, Google usunął ich wizytówkę ze swoich map ponieważ ustalił, że adresy którymi się posługują są nie prawdziwe i nigdy nie mieli tam biura.  
W celu przyciągnięcia klientów firma Airmax Andrzej Czachor,  Best Partner Andrzej Czachor stworzyła sieć stron, na których publikują spreparowane materiały o sobie, materiały to komentarze i opinie rzekomych klientów którzy napisali sobie sami. Dla orientacji podam kilka takich stron:

opiniuj24.com
opiniak.com
portal-konsumenta.com
twojeopinie.com
operatorzy.net.pl

Faktyczna działalność Airmax Andrzej Czachor,  Best Partner Andrzej Czachor sprowadza się do zawarcia z klientem umowy w celu pobrania zaliczki za montaż anteny i pobrania zaliczki na niedziałający internet, który pada po jednym dniu i nie dodzwonisz się na infolinie.
Kontakt zawsze urywa się po wpłacie pieniędzy, faktury dalej do Ciebie są wysyłane.
Adwokat bez stałego adresu, a jedynie ze skrzynka pocztową niejaki  Drozd, działalność polega na wysyłaniu wezwań do zapłat, prawdopodobnie rodzina Czachorów,  bo nie ma stałego adresu tylko korzysta ze skrytki do doręczeń…
ADW. DROZD DARIUSZ
ADWOKAT
Telefon: 602 883 940
E-mail: [email protected]
ul. gen. Józefa Dwernickiego 1/1
45-049 Opole

Dalsze próby kontaktu zostają bez odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera, gdy zadzwoni się z innego numeru zostanie się wulgarnie zwyzywanym. W ten sposób oszukuje się osoby które już wcześniej stały się ofiarą oszustwa.
Reporterka śledcza Polsatu, TVN i innych mediów zajęła się sprawą i prześwietliła działalność Airmax Andrzej Czachor, oraz Best Partner Andrzej Czachor w reportażu śledczym.

Bohaterzy reportażu, osoby starsze chcące odzyskać swoje pieniądze zostały dodatkowo okradzione na kilkadziesiąt tysięcy złotych przez Airmax Andrzej Czachor, oraz Best Partner Andrzej Czachor.
 Jakie jeszcze metody stosuja:
– po napisaniu prawdziwego komentarza w internecie jak ciebie oszukali spodziewaj się od nich wezwania do zapłaty na kilkadziesiąt tysięcy złotych, oraz publikacji twoich danych osobowych w całym internecie
– dane osobowe swoich klientów rozrzucają po całym internecie, prowadzą fałszywy rejestr, na który wpisują swoich własnych klientów
– w celu uwiarygodnienia swojego rejestru posługują się w nim logiem legalnie działającego polskiego rejestru, w reportażu pracownik firmy informatycznej  kroki prawne przeciw Airmax Andrzej Czachor, oraz Best Partner Andrzej Czachor za posługiwanie się ich logiem
– wysyłają fv za niedziałające usługi i pozywają Cie o zapłatę
-odesłanie badziewie chińskiego nic nie daje, nie przyjmują wypowiedzenia umowy
– przeciw Airmax Andrzej Czachor, oraz Best Partner Andrzej Czachor toczą się postępowania prokuratorskie
Napisałem obszerniejszą opinię ponieważ, chciałbym wszystkich ostrzec, nie zróbcie takiego błędu jak ja.

Dane firmy:
Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c
46-020 Opole
Strona internetowa firmy:
airmax.pl
Telefon do biura: 71 717 05 30

BESTPARTNER ANDRZEJ CZACHOR
Ul. Dunikowskiego 16c
45-631 Opole
[email protected]
pn-pt, godz. 9:00 – 17:00

Współpracuje z nimi również adwokat niejaki:

ADW. DROZD DARIUSZ
ADWOKAT
Telefon: 602 883 940
E-mail: [email protected]
ul. gen. Józefa Dwernickiego 1/1
45-049 Opole

AirMAX internet opinie

AirMAX internet opinie

Intenet

1,0 rating
16 listopada 2023

Jak to jest możliwe, że w tych czasach działają takie firmy??? Przecież, to nie jest szewc który po pijanemu naprawia buty i znają go tylko nieliczni mieszkańcy. Oni mają zawarte na pewno tysiące umów i nikt tych oszustów nie może zamknąć. To skandal!!

Yuliia

Intenet

1,0 rating
16 listopada 2023

Najgorsza obsługa, jaką kiedykolwiek spotkałem.

Yuliia

Przestroga

1,0 rating
19 sierpnia 2023

Dziekuje za ostrzeżenie, w Szprotawie prawie na każdym słupie widnieje ich reklama szybkiego internetu. Dobrze, ze poszukałem opinii na temat tej firmy -krzak.

Ewa

CZACHOR i airmax

1,0 rating
19 sierpnia 2023

Przestępcza rodzinka, nakręcili program o nich jak oszukują ludzi niesamowite ze Ziobro sie za nich nie wziął.

Remac sp.z o.o.

Uwaga złodzieje z Opola!!

1,0 rating
8 kwietnia 2023

Dobrze ze trafiłem na te opinie i nie zamówiłem!!

derg

AirMax internet opinie Andrzej CZACHOR opole

1,0 rating
26 marca 2023

Protestujecie sobie prędkość internetu jest tak słaba ze strony nie idzie wczytać, serwis nie działa tylko przysyłają faktury, poczzytajcir sobie o nich w siecie wszystko sie zgadza. Wypowiadać umowy i zgłaszać do UOKIK i nie płacić.

Thompson

Airmax i Andrzej Czachor to to samo

1,0 rating
8 lutego 2023

Firma znana z przekrętów, poczytajcie, miłej lektory:P

Teodor

Kupa jakich mało

1,0 rating
2 listopada 2022

Best Partner i Airmax to to samo ten sam właściciel, złodziej i oszust Andrzej Czachor z Opola wystawia fv za niedziałający internet.

Gomulka

Opinie o Andzej Czachor Best Partner i Airmax ul. Dunkowskiego , Opole

1,0 rating
28 października 2022

Wyciaganie kasy za niedziałajacy sprzęt!! Poczytajcie o nim, sprawy sadowe na kazdym kroku.
Zgłaszac do UOKIK i nie płacić.

PHU Omega

Oszustwo!

1,0 rating
21 września 2022

Zablokowali moje 5 numerów, kontakt nie istnieje, prędkości po 20kb/s. brak odpowiedzi na maile. Dobrze ze ostatnie 3 miesiące i kończę z nimi. Przed podpisaniem idealnie, a po totalna tragedia.
fake opinie na Google, cena z kosmosu za taki syf, kontakt listowanie jak za czasów po wojnie.
Nawet się nie zastanawiać czy wziąć, nie ma sensu.

Anonim

Airmax to oszuści - ostrzeżenie dla innych

1,0 rating
14 sierpnia 2022

opinie z 5 gwiazdkami to głownie wypromowane albo zmoderowane
prawdziwe opinie https://www.windykacja-polska.pl/airmax-internet-opinie/
są bardzo negatywne o tym operatorze,
naciągają niby prostym i darmowym startem
koszty ukryte,
umowy i wypowiedzenie tylko listowne, jak za króla ćwieczka
komunikacja poniżej dna, inforlinia arogancja
nie można się ich pozbyć jak lichwiarza
transfer tylko na ulotce wysoki w rzeczywistości 40-60% tego co w umowie ale uwaga w umowie słowo klucz, gwarantują max taki transfer ale nie ma minimum więc są czysci
dramat i stracone zdrowie

Joanna

Airmax internet Czachory

1,0 rating
23 lipca 2022

Natychmiast zgłaszaj ich strony:
https://www.gov.pl/web/baza-wiedzy/phishing–widzisz-zglaszaj.
Tutaj zgłaszać te strony ich trzeba i napisać co się stało w drugiej rubryce zablokują strone jak będzie więcej informacji i osób ja już to zrobiłam.
Oszukała mnie firma Airmax Andrzej Czachor
Chce napisać kilka słów na temat Airmax Andrzej Czachor aby wszyscy, którzy choćby pomyślą aby skorzystać z ich usług wybili to sobie z głowy.
Airmax Andrzej Czachor to spółka zarejestrowana całkowicie nielegalnie, aby ukryć przed klientami ten fakt podają w Polsce fałszywe dane rejestrowe:
– podają fałszywe adresy
– podają fałszywy NIP
– podają fałszywy KRS
Jedyny adres z do którego dotarła dziennikarka śledcza Polsatu, TVN także okazał się fałszywka.
W wyniku interwencji oszukanych klientów, Google usunął ich wizytówkę ze swoich map ponieważ ustalił, że adresy którymi się posługują są nie prawdziwe i nigdy nie mieli tam biura.
W celu przyciągnięcia klientów Airmax Andrzej Czachor Airmax Andrzej Czachor stworzyła sieć stron, na których publikują spreparowane materiały o sobie, materiały to komentarze i opinie rzekomych klientów którzy napisali sobie sami.
Dla orientacji podam kilka takich stron:
-opiniak.com
-portal-konsumenta.com
-twojeopinie.com
-opiniuj24.com
– operatorzy.net
Faktyczna działalność Airmax Andrzej Czachor sprowadza się do zawarcia z klientem umowy w celu pobrania zaliczki za guwniane sprzety z Chin, które później nie działają. Kontakt zawsze urywa się po wpłacie pieniędzy i dostajecie kolejne faktury.
Dalsze próby kontaktu zostają bez odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera, gdy zadzwoni się z innego numeru zostanie się wulgarnie zwyzywanym i zablokowanym.
W ten sposób oszukuje się osoby które już wcześniej stały się ofiarą oszustwa i szukały pomocy w celu odzyskaniu pieniędzy.
Reporterka śledcza TVN zajęła się sprawą i prześwietliła działalność Airmax Andrzej Czachor w reportażu śledczym :
Radzę zapoznać się z tym reportażem, wszystkie materiały tam zgromadzone są prawdziwe i dobrze oddają faktyczny cel działalności Airmax Andrzej Czachor.
Bohaterzy reportażu, osoby starsze chcące odzyskać swoje pieniądze zostały dodatkowo okradzione na kilkadziesiąt tysięcy złotych przez Airmax Andrzej Czachor.
Jakie jeszcze metody stosuja:
– po napisaniu prawdziwego komentarza w internecie jak ciebie oszukali spodziewaj się od nich wezwania do zapłaty na kilkadziesiąt tysięcy złotych, oraz publikacji twoich danych osobowych w całym internecie
– dane osobowe swoich klientów rozrzucają po całym internecie, prowadzą fałszywy rejestr długów, na który wpisują swoich własnych klientów
– w celu uwiarygodnienia swojego rejestru posługują się w nim logiem legalnie działającego polskiego rejestru, w reportażu pracownik legalnego rejestru zapowiedział kroki prawne przeciw Airmax Andrzej Czachor za posługiwanie się ich logiem
– przeciw Airmax Andrzej Czachor toczą się postępowania prokuratorskie, jest także mowa o tym w reportażu
Napisałem obszerniejszą opinię ponieważ, chciałbym wszystkich ostrzec, nie zróbcie takiego błędu jak ja.
>>>

PHU Instal

Internet

1,0 rating
6 lipca 2022

pobieranie danych znacznie poniżej limitu

Lesław

firma scam

1,0 rating
29 czerwca 2022

Usługi dramat (okolice Wrocławia). Internet na okresie próbnym działał bez większych zarzutów, po podpisaniu umowy pojawiła się trzydniowa awaria podczas której nie dostałem żadnej reakcji ani odpowiedzi. Umowa wypowiedziana w ramach konsumenckiego czternastodniowego prawa do odstąpienia od umowy. Od dwóch tygodni nie dostałem żadnego potwierdzenia oraz zwrotu (430 zł) za sprzęt, który dostałem do testów.
Pozytywy: brak
Negatywy:
– dodatkowe, ukryte opłaty w umowie (niezawarte w ofercie na stronie internetowej)
– brak technicznej reakcji na awarię
– brak odpowiedzi na awarię
– internet 30mb download / 10 mb upload, podczas gdy zakupiony pakiet był na 150 mb / 12 mb. Antena po mojej stronie ustawiona idealnie (2km do nadajnika, sygnał -58 dBi)
– brak zwrotu pieniędzy za zakupiony na okres testowy sprzęt

Tomasz

ona

1,0 rating
2 stycznia 2022

że to istnieje woogle https://www.windykacja-polska.pl/acadp_listings/best-partner-andrzej-czachor/

julian

Airmax bezprzewodowy - bardzo kiepsko działa

1,0 rating
29 grudnia 2021

Nie polecam

Aleks

Fatalna firma

1,0 rating
22 czerwca 2021

Witam miałem mieć okazję internet z tej firmy ale jak zobaczyłem opinie i że zasięg nie łapie to go zwróciłem a ta firma miała problem z oddaniem kwoty to zadzwoniłem do prawnika powiedziałem niemu o tej sytuacji to po jakiś 5 minutach dzwonili że pieniądze przelali na konto. Serdecznie nie polecam.

Najgorsze scierwo

Airmax bezprzewodowy

1,0 rating
20 czerwca 2021

Notorycznie jestem wyłączany i nieznane powodu. Nie ma z kim rozmawiać. Umowa to jest wzór przestępczej działalności.

Mak

Airmax internet

1,0 rating
28 maja 2021

Wpłaciłam 430 zł, otrzymałam po kilkunastu dniach sprzęt do zamontowania, okres próbny ok ale później to porażka wpłaciłam 52 zł za 2tyg i nie działa internet, sądziłam że po podpisaniu umowy będzie dobrze
Litości wpłaciłam 87 zł za miesiąc i nie działa!!!
W piątek ok 16-tej NIKT NIE REAGUJE na moje telefony i żadnej reakcji, sobota niedziela nieczynne więc?? jestem bez internetu i nie mogę pracować
Sądzę że to naciągacze,
Wypowiadam tę umowę bo nawet nie sądzę żeby czytali
Uwaga Uwaga Uwaga na tę firmę
—–1

Ktoś

FH Opolmax

1,0 rating
23 kwietnia 2021

Okres próbny, ok, później katastrofa, brak sieci, nie idzie się dodzwonić i blokowanie mojego numeru przez Pana a na infolinii – ale to znana praktyka tych kartoflanych łbów z airmax. Umowa oczywiscie wypowiedziana za niezgodność i sprawa zgłoszona do UOKIK.

Seweryn

Kaucja 430zł na rzecz testowania internetu

1,0 rating
30 marca 2021

Dzień dobry. Wyłudzili kaucję zwrotną w kwocie 430 zł, na rzecz sprawdzenia, czy internet działa. Okres testu 2 tygodnie. Po tygodniu już wiedziałem, że te 3MB/s, za ponad 100 zł to śmiech i szybciutko spakowałem i odesłałem sprzęt. Napisałem do nich, że czekam na zwrot kaucji. Na sprzęt nie wystawiono żadnego paragonu, pokwitowania, nic. Do dziś, nie otrzymałem żadnych pieniędzy a mój telefon, firma unika jak ognia. Sprawę zgłaszam, natomiast niech to będzie przestroga dla innych, aby omijać to szerokim łukiem.

Damian

Internet

1,0 rating
7 lutego 2021

Dobrze ze zobaczyłem te prtawdziwe opinie – podejrzana sprawa podpisujesz umowe z Airmax a przychodzi fv na Best Partner Czachor – to on sprzedaje pod tą sama nazwą ten nie działajacy badziew!!!!
Ludzie natychmiast wypoiwadać umowy nic nie działa, inetrnet to jakaś kpina.
Zgłaszać do Rzecznika!

Klient

Airmax opinia - chyb już gorzej być nie może

1,0 rating
11 października 2020

Tego czegoś nie nawet nie powinno się nazywać firmą Airmax tylko mafią i bandytami.

Martyna

Danuta

1,0 rating
11 października 2020

Jak to jest możliwe, że w tych czasach działają takie firmy??? Przecież, to nie jest szewc który po pijanemu naprawia buty i znają go tylko nieliczni mieszkańcy. Oni mają zawarte na pewno tysiące umów i nikt tych oszustów nie może zamknąć. To skandal!!

Danuta

Szukam osób oszukanych przez Airmax

1,0 rating
28 września 2020

Dzień dobry. Bardzo proszę o kontakt osoby, które zostały oszukane przez firmę Air max w jakikolwiek sposób. Ja w dniu dzisiejszym dostałam informację o wszczęciu postępowania komorniczego, w powiązaniu z wnioskiem o zapłatę z 2014 r., który został wydany na jakiejś rozprawie, o której również nie miałam pojęcia (oczywiście odwołuję się od tego – składam wniosek do sądu w tej sprawie, ale chętnie nawiązałabym kontakt z osobami, które są w podobnej sytuacji). W okolicach 2011 roku miałam podpisaną z nimi umowę na dostawę internetu, nie wywiązywali się z prędkości, która była ok tylko podczas okresu próbnego. W związku z czym przy końcu umowy wysłałam wypowiedzenie, a wygląda na to, że oni tego wypowiedzenia nie uznali i naliczali mi dalej opłaty. Efekt na dzień dzisiejszy, z opłatami komorniczymi, ok 3tys. zł. Jak zbierze się więcej osób może będzie łatwiej coś z tymi oszustami zrobić. Proszę osoby zainteresowane o kontakt tel. 503 338 007 (może być sms).

Basia

To naciągacz z Opola - interent nie działa!!!!!!!!

1,0 rating
19 września 2020

Tylko faktury wysyła, a filmu nie da się obejrzec ani wejśc na stronę!! Tak jak opisane w sieci – smi sobie pisze komentarze, policja i prokuratura go poszukują.

Grzegorz Pytel

Dramat jeśli chodzi o prędkość internetu u operatora airmax opole

1,0 rating
17 września 2020

Zamówiłem internet airmax głównie do grania i można już teraz powiedzieć że wtopiłem kasę na cały okres umowy jaką podpisałem z tą firmą i mogę to stwierdzić już po miesiącu że nie ma szans na poprawę. Nie da się grać online to jeden minus ale po zakończeniu okresu testowego nawet na facebooka nie ma co wchodzić bo laguje.

Airmax.pl niezadowolony klient

Negatywna opinia o firmie airmax internet

2,0 rating
15 września 2020

Miało być tak pięknie i cudownie jak mnie zapewniano podczas podpisywania umowy a dzień po zakończeniu okresu testowego internet tak zwolnił że graniczy z cudem sprawdzenie pogody na onecie już nie mówię o oglądaniu filmów bo co można zobaczyć przy jednym kilobicie prędkości. DNO !!!

Paweł

W miejscowości Dzierżoniów internet airmax.pl tragicznie działa

1,0 rating
13 września 2020

Bardzo ciężki kontakt z obsługą firmy powoduje to że internet nie działa w airmax a na dodatek nikt nie chce mi pomóc w naprawie jego. Dzwoniłem kilka dni pod rząd do obsługi i najpierw obiecywali, potem zganiali na wirusa a teraz każdy numer z którego zadzwonie do airmax.pl to mnie odrzuca. Nie polecam.

Kacper internet airmax Dzierżoniów

Mieszkam w mieście Świdnica i odradzam internet airmax

1,0 rating
10 września 2020

Internet airmax to jedno wielkie nieporozumienie… nawet mesendżer nie działa facebookowy a o filmach online to można już zapomnieć w Świdnicy. Próbowałem polubownie rozwiązać umowę bo nie pokrywa się z faktycznym stanem rzeczy ale oni idą w zaparte i kazali mi spadać na drzewo. Poszedłem do prawnika i już jest szykowane pismo sądowe żeby odciąć się od tej nieszczęsnej firmy.

Klient Świdnica airmax internet

Żałuję że zdecydowałem się na internet airmax ponieważ w lokalizacji takiej jak Strzelce Opolskie działanie ich łącza jest nie do przyjęcia

1,0 rating
7 września 2020

WOW nie wiedziałem że podpisując umowę z airmax internet dostanę w gratisie darmowe przeniesienie się w czasie o jakieś 20 lat bo taki internet miałem na modemie w 2000 roku jak teraz mam… żenada. Stanowczo odradzam firmę jak ktoś nie chce marnować czasu i denerwować się.

Strzelce Opolskie airmax.pl

W miejscowości Kalisz internet airmax to jakieś nieporozumienie

2,0 rating
5 września 2020

Nie ładują się filmy na youtube ani poczty nie mogę pobrać tak wolny internet jest z airmaxa !!! Dałem się wrobić i już żałuję że podpisałem umowy bo to byłą jedna wielka ściema. Zrobili mnie jak dziecko…

Tani internet Kalisz airmax

Dla airmax internet opole daję jedną gwiazdkę z minusem

1,0 rating
2 września 2020

Obecywali złote góry jeśli chodzi o prędkość neta a tak naprawdę w ogóle nie działa internet w airmax. Podziałał na początku trochę to fakt, ale jak skończył się okres żeby wypróbować ich możliwości to prędkość łącza spadła do 100-200 kb/s co nie pozwala na normalne użytkowanie internetu, więc daję 1 gwiazdkę i żałuję że nie ma opcji żeby dać 0 gwiazdek.

Klient airmax internet

Airmax opole internet Czachor Andrzej

1,0 rating
1 sierpnia 2020

Nie mogę zrozumieć, jak oni mogą jeszcze funkcjonować, gdzie jest prokuratura, gdzie jest policja? Gdzie jest Giodo? Gdzie jest uokik? Tylko rzecznik stanął w obronie oszukanych i okradzionych klientów i zrobił w miarę rzetelny program o nich. Cała działalność ich sprowadza się do wyłudzania pieniędzy.
Chamscy w obyciu, publikują po internecie fałszywe informacje o swoich usługach Ukrywają się, podają fałszywe adresy, firma zerejstrowana na jakiegoś Czachora , obsolutnie bez żadnego majątku, na słupa. Wzywam z tego miejsca organy ścigania aby zrobiły porządek z Andrzejem Czachor który sprzedaje antenki z koronawirusem.
100% nie legalny biznes.
Od wielu lat podają fałszywe adresy niedawno podawali na stronie, że ma siedzibę Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole – to ściema tam nikogo nie ma!!!!!!!!

Janina

Airmax- ta firma to ściema!!

1,0 rating
5 czerwca 2020

Jestem klientem airmaxa niejako z przymusu, nie bylo tu gdzie mieszkam alternatywy (chyba, ze orange w kablu na szalonym poziome 10mb). Niestety jest to internet radiowy, zamowiony w sierpniu 2019, pierwsze miesiace dzialal ok, nie bylo jakis zastrzezen, speedtestow nie robilismy bo nie bylo potrzeby. Od konca marca nie da sie korzystac z internetu. Place niemal 150 zl za internet 150mb a na speedtestach jest 2mb, czasem 6, w nocy 30. Wydzwanianie na numer podany na stronie i zglaszanie awarii daje tyle co nic. Tak zgloszenie przyjete, technik sprawdzi. I tak od ponad 2 miesiecy. Rachuneczki za to przychodza zawsze na czas. Teraz dodatkowo od 2 tygodni nie mozna sie nawet dodzwonic do nich na glowny numer, wiec jak dzis internet od rana nie dziala wcale to nawet nie mozna zglosic- okazuje sie ze moj numer zostal po prostu zablokowany, z innego normalnie sie mozna dodzwonic. To juz jest jawne robienie z klientow idiotow! Oficjalna reklamacje olali, rzekomo trafila do spamu… ale jak chcialam zamowic internet i pisalam na tego samego maila to udalo sie odczytac i baaaa nawet odpisac. Bo tak maila, a wyslalam ich juz kilka jak nie kilkanascie, zostaja bez echa. Rozwazam zgloszenie sprawy do odpowiedniego urzedu bo mam dosc. Nie polecam, jesli ktos ma jakis wybor to niech wybierze cos innego :/ Niestety na te strone trafilam dopiero teraz, wczesniej sprawdzajac opinie o airmax trafilam tylko na te swietne

Kaludia

Gorzej być nie moze

1,0 rating
18 kwietnia 2020

Internet po okresie próbnym nie działa!!!!! Brak infolinii, kasa wywalona w błoto, poczytajcie sioebie o Czachorze- mnóstwo oszukanych.

Bartek Zawilo KUHP

Unikac- usługa nie działa

1,0 rating
8 kwietnia 2020

Niestety nie polecam. Walczę z nimi od 2 miesięcy o łącze. Dział techniczny problemu nie widzi (zakrywając się tym że połączenie od nich do mnie jest bez wad). Mój problem to brak prędkości do zagranicznych serwerów (amazon, github, dropbox, play.pl – tez). Łącze to 100/10 speed test po Polsce pokazuje 50Mb co jest git, do Niemiec już 20Mbps a dalej już zależy US to 0.5 do 3Mbps DL zależnie od dnia (i pory), ale nie zależnie od testowanego serwera – Nie powiem zdarzało się lepiej (w okolicy 20Mbps). Dodam że połączenie do wierzy z anteną airmax jest bardzo dobre – sygnał na poziomie 55-60dbi, jakościowo w okolicach 95-97%. Łącze działało poprawnie w okresie testowym, i działało akceptowalnie przez 2 tygodnie po miesiącu od podpisania umowy, po za tymi przedziałami non stop problemy. Obsługa – zależy na kogo się trafi, jedni sugerują że człowiek jest idiotą i że problemu nie ma. Inni sa zdziwieni i próbuja pomóc. Dodzwoniłem się do gościa z którym otwierałem strone play.pl – u niego 10sekund, u mnie 50. Wysyłam screenshoty, wysłałem film nagrany z pulpitu robiąc różne testy, prosiłem o kontakt z możliwością udostępnienia zdalnego pulpitu, składałem reklamacje – nic nie daje skutku, odpowiedź cały czas ta sama – Problemu nie ma. Nikt jednak niestety nawet nie próbował się ze mną kontaktować.

Figuro

To sciema nie internet

1,0 rating
4 kwietnia 2020

Nie polecam. Wszystko ładnie śmiga na okresie testowym dopóki nie podpisze się 2-letniej umowy, wtedy magicznie ze stabilnego 60 Mbit/s (umowa podpisana na „do 96 Mbit/s”) robi się 7 Mbit/s przy niezmienionych parametrach odbioru. Firma nie odpowiada na maile, zgłoszenia telefoniczne są olewane.

Siemianowice

Oszustwo???

1,0 rating
29 marca 2020

Kilka wskazówek jak się bronić przed tymi ludźmi. Jak już byłeś naiwny i wpłaciłeś im jakieś pieniądze i podpisałeś jakiekolwiek dokumenty to pamiętaj że: Zawsze mozesz wypowiedzic, bo nic ni działa. Ta firma to nie jest żaden dostarczyciel internetu tylko firma krzak na słupa zarejestrowana na Czachora Andrzeja Publikują w internecie fałszywe opinie na swoj temat wpisują tam jacy to ludzie sa zadowoleni z tego internetu. Te umowy z airmax.pl proszę zanosić na Policję. Iinformować GIODO podając jako przykład stronę http://www.kancelariaultimatum.pl/rejestr,dluznikow/airmax,czachor,andrzej-1966.xhtml zobaczcie ile oszukanych osób tylko na tej jednej liście a list jest więcej. Umowy zawierają zapisy abuzywne i są w świetle prawa nie ważne, proszę je kierować do prokuratury i do UOKIK Czachor w Polsce podaje fałszywe adresy, teraz np. podają że są w Opolu wystarczy zadzwonić i zapytać, nigdy o nich tam nie słyszeli W kontaktach z Policją i Urzędami dobrze informować o śledczym reportażu TVN o nich, Prokuratury prowadzą sprawy przeciwko nim, warto dostarczyć materiały i pozwolić uchronić inne osoby przed oszustwem tego wymaga odrobina solidarności społecznej

Andrzej

Dbaja o wizerunek jak ktos napisał zmyslonymi i kupionuymi komentarzami.

1,0 rating
29 marca 2020

Niestety nie polecam. Walczę z nimi od 2 miesięcy o łącze. Dział techniczny problemu nie widzi (zakrywając się tym że połączenie od nich do mnie jest bez wad). Mój problem to brak prędkości do zagranicznych serwerów (amazon, github, dropbox, play.pl – tez). Łącze to 100/10 speed test po Polsce pokazuje 50Mb co jest git, do Niemiec już 20Mbps a dalej już zależy US to 0.5 do 3Mbps DL zależnie od dnia (i pory), ale nie zależnie od testowanego serwera – Nie powiem zdarzało się lepiej (w okolicy 20Mbps). Dodam że połączenie do wierzy z anteną airmax jest bardzo dobre – sygnał na poziomie 55-60dbi, jakościowo w okolicach 95-97%. Łącze działało poprawnie w okresie testowym, i działało akceptowalnie przez 2 tygodnie po miesiącu od podpisania umowy, po za tymi przedziałami non stop problemy. Obsługa – zależy na kogo się trafi, jedni sugerują że człowiek jest idiotą i że problemu nie ma. Inni sa zdziwieni i próbuja pomóc. Dodzwoniłem się do gościa z którym otwierałem strone play.pl – u niego 10sekund, u mnie 50. Wysyłam screenshoty, wysłałem film nagrany z pulpitu robiąc różne testy, prosiłem o kontakt z możliwością udostępnienia zdalnego pulpitu, składałem reklamacje – nic nie daje skutku, odpowiedź cały czas ta sama – Problemu nie ma. Nikt jednak niestety nawet nie próbował się ze mną kontaktować

Fryderyk

To krzak

1,0 rating
27 marca 2020

Firma tragedia internet za który płace 130 zł chodzi z prędkością 1 – 3 mbit a miał bć 150 mbit w orange na kablu z którego zrezygnowałem na poczet Airzmuły i płaciłem 60 zł miałem 6-9 mbit a umowa była do 10 mbit odradzam tak jak moi poprzednicy.

Krzysztof

Nie działa!!

1,0 rating
8 stycznia 2020

Porażka

Klinet

Opinia na temat firmy Airmax internet z Opola

4,0 rating
1 lutego 2019

Ładnie mówią a trochę gorzej to w praktyce wygląda.

Krzysiek

Dałem się nabrać na reklame

1,0 rating
29 października 2018

Usłauga po okresie testowym nie działa, infolinia nie działa, po podjechaniu pod firme nikogo nie ma…
Założyli w internecie kilkanaście stron na których sami sobie napisali pozytywne komentarze w celu wprowadzenia w błąd potencjalnych klientów. Aby kroić naiwnych staruszków muszą dbać o wizerunek w sieci, dla nich opinia jest podstawą pracy, tym bardziej, że interesuje się nimi od dawna Policja i Prokuratura. Niech wymienię kilka stron przez nich zarejestrowanych których celem jest oszukanie klientów i wzbudzenie zaufania naiwnych ludzi:
https://opiniuj24.pl/opinie/AirMAX.pl
https://portal-konsumenta.pl/opinie-o/airmax.pl
https://operatorzy.net
https://www.bestpartner.pl/
Wszystkie te strony są ich dziełem i mają na celu zatarcie faktycznego obrazu i rozmiaru nadużyć które robią

Naiwny po szkodzie

Podsumowanie

1.7
1,7 rating
1.7 out of 5 stars (based on 98 reviews)
Znakomite opinie0%
Bardzo dobre5%
Zadowalające18%
Mizerne16%
Słabe61%

AIRMAX INTERNET Szczedrzyk, Roszkowice, Dąbrowa, Brzęczkowice, Kosorowice, Ochodze, Magnuszowice, Tułowice, Jedlice, Stare Siołkowice, Kurznie, Wrzoski, Osiny, Kępa, Smolnik, Niewodniki, Brzezie, Szydłowiec, Sosnówka, Radomierowice, Ligota Turawska, Kadłub Turawski, Popielów, Zagwiździe, Antoniów, Bierdzany, Nowe Budkowice, Chmielowice, Wydrowice, Tarnica, Wolny, Ligota Tułowicka, Ostrówek, Dylaki, Zimnice Małe, Ligota Prószkowska, Ozimek, Opole, Dębska Kuźnia, Folwark, Sławice, Jełowa, Goszczowice, Tułowice Małe, Czarnowąsy, Wawelno, Sokolniki, Stare Budkowice, Prószków, Radoszowice, Kaniów, Chrząszczyce, Przysiecz, Krasiejów, Pucnik, Kały, Sady, Niemodlin, Murów, Mechnice, Góra, Skarbiszowice, Domecko, Węgry, Chrząstowice, Grabie, Dziekaństwo, Boguszyce, Brynica, Kąty, Borki, Pustków, Otok, Kup, Krzyżowa Dolina, Luboszyce, Tłustoręby, Karłowice, Chróścice, Wybłyszczów, Molestowice, Dobrzeń Mały, Nakło, Kolonia Jaśkowice, Złotniki, Dębiniec, Łubniany, Żelazna, Sarny Wielkie, Raszowa, Dobrzeń Wielki, Przywory, Dąbrówka Łubniańska, Młodnik, Michałówek, Tarnów Opolski, Kobylno, Babi Las, Lędziny, Jaśkowice, Źlinice, Turawa, Kolanowice, Komprachcice, Karłowiczki, Dębie, Stobrawa, Kotórz Mały, Zakrzów Turawski, Polska Nowa Wieś, Krasna Góra, Narok, Schodnia, Surowina, Nowa Kuźnia, Winów, Górki, Świerkle, Gościejowice, Chrzowice, Piotrowa, Staniszcze Małe, Zimnice Wielkie, Gracze

INTERNET POWIAT JAROCIŃSKI:

Borzęcice Witaszczyki Magnuszewice Ciświca Tarce Roszków Góra Stęgosz Roszkówko Dąbrowa Hilarów Prusy Kąty Potarzyca Osiek Jarocin Wysogotówek Bielejewo Annapol Kadziak Wilczyniec Zalesie Pawłowice Golina Witaszyce Stara Obra Wyszki Wola Książęca Zakrzew Nosków Mieszków Stefanów Twardów Cielcza Siedlemin Parzewnia Brzostów Radlin Parzęczew Bachorzew Łuszczanów

INTERNET POWIAT KALISKI:

Wojciechówka Kalisz Kokanin Żydów Pólko Rożenno Warszówka Pawłówek Niedźwiady Szosa Turecka Pruszków Borków Nowy Winiary Nędzerzew Biskupice

INTERNET POWIAT KĘPIŃSKI:

Kierzno Joanka Łęka Opatowska Jankowy Zgorzelec Trzebień Klasak Grębanin Bralin Brzezie Baranów Świba Młynarka Tabor Wielki Perzów Gola Myjomice Krzyżowniki Mnichowice Granice Turkowy Miechów Mroczeń Opatowiec Kliny Skoroszów Szklarka Mielęcka Sadogóra Olszowa Chojęcin Kępno Dworzyszcze Koza Wielka Krążkowy Rychtal Słupia pod Kępnem Zmyślona Słupska Laski Donaborów Słupia pod Bralinem Domasłów Darnowiec Piaski Ostrówiec Proszów Opatów Szalonka

INTERNET POWIAT KROTOSZYŃSKI:

Brzoza Nowy Folwark Perzyce Benice Gorzupia Rochy Bożacin Tomnice Raciborów Romanów Henryków Wróżewy Konarzew Osusz Wolenice Zduny Lutogniew Kobierno Krotoszyn Dzielice Starygród Durzyn Baszków Salnia Bestwin

INTERNET POWIAT LESZCZYŃSKI:

Leszno Maryszewice Długie Stare Strzyżewice Piotrowice Święciechowa Długie Nowe Trzebiny Lasocice Przybyszewo Wilkowice

INTERNET POWIAT OSTROWSKI:

Jaskółki Radłów Lamki Nowe Kamienice Latowice Jelitów Chotów Kwiatków Wysocko Wielkie Sieroszewice Wtórek Strzegowa Kołątajew Boczków Śliwniki Topola Mała Biskupice Ołoboczne Franklinów Fabianów Trkusów Gorzyce Wielkie Wysocko Małe Kęszyce Lewkowiec Ostrów Wielkopolski Karski Ociąż Mączniki Nowe Skalmierzyce Czachory Kościuszków Czekanów Świeligów Sadowie Leziona Węgry

INTERNET POWIAT PLESZEWSKI:

Kościelna Wieś

INTERNET POWIAT RAWICKI:

Załęcze Sierakowo Izbice Dębno Polskie Folwark Łaszczyn Rawicz Sarnówka Kąty Żołędnica Masłowo Szymanowo

INTERNET POWIAT ŚREDZKI:

Kokorzyce Ciechów Miłoszyn Ujazd Górny Szczepanów Paździorno Zabłoto Żurawiniec Ogrodnica Lenartowice Malczyce Ujazd Dolny Klęka Miękinia Białków Wichrów Kostomłoty Rachów Cesarzowice Komorniki Wróblowice Łagiewniki Średzkie Brodno Gosławice Godków Bogdanów Środa Śląska Mazurowice Tokarów Mrozów Pichorowice Mieczków Rusko Jarosław Krępice Błonie Pielaszkowice Wilkszyn Chwalimierz Radliniec Samborz Lipnica Brzezina Święte Jarostów Wolica Pusta Jugowiec Przedmoście Osiek Proszków Pisarzowice Rzeczyca Karnice Chomiąża Jenkowice Stramnice

INTERNET POWIAT NOWOSOLSKI:

Bodzów Niedoradz Rudno Drogomil Nowe Żabno Stany Tarnów Bycki Wierzbnica Siedlisko Bobrowniki Bytom Odrzański Nowa Sól Radocin Piękne Kąty Lipiny Przyborów Lubieszów Dębianka Otyń Bycz

INTERNET POWIAT WSCHOWSKI:

Dryżyna Olbrachcice Osowa Sień Stare Drzewce Tylewice Zamysłów Górczyna Dębowa Łęka Siedlnica Konradowo Przyczyna Dolna Wschowa Wyszanów Szlichtyngowa Krzepielów Nowa Wieś Nowe Drzewce Gola Przyczyna Górna

INTERNET POWIAT ZIELONOGÓRSKI:

Mozów Cieszów Zielona Góra Sulechów Obłotne Nowogród Bobrzański Kalsk Dobroszów Wielki Brzezie k. Sulechowa Kije Krężoły Kruszyna Klępina

INTERNET POWIAT ŻAGAŃSKI:

Sieraków Leszno Górne Bożnów Zimna Brzeźnica Leszno Dolne Henryków Żagań Gozdnica Nowa Jabłona Dziećmiarowice Szprotawa Kartowice Iłowa Konin Żagański Czyżówek Nowa Kopernia Pasterzowice

INTERNET POWIAT ŻARSKI:

Grabik Lipna Olbrachtów Miłowice Żary Lubomyśl Kunice Żarskie Sieniawa Żarska Drożków Kadłubia

INTERNET POWIAT BOLESŁAWIECKI:

Bożejowice Jurków Otok Wilczy Las Żeliszów Dobra Krzyżowa Chościszowice Raciborowice Dolne Trzebień Warta Bolesławiecka Rakowice Łaziska Osła Bolesławice Iwiny Kruszyn Bolesławiec Łąka Szczytnica Kraśnik Górny Raciborowice Górne Stare Jaroszowice Tomaszów Bolesławiecki Lubków Różyniec

INTERNET POWIAT DZIERŻONIOWSKI:

Piława Dolna Jodłownik Kiełczyn Dobrocin Włóki Roztocznik Jaźwina Uciechów Piława Górna Owiesno Bielawa Nowizna Pieszyce Mościsko Wiatraczyn Dzierżoniów Książnica Ostroszowice Trzebnik

INTERNET POWIAT GŁOGOWSKI:

Szczyglice Grochowice Zabiele Kłoda Kurów Mały Sobczyce Zabłocie Kulów Maniów Jerzmanowa Słone Krzekotówek Bytnik Nielubia Wierzchownia Gaiki Białołęka Chociemyśl Głogówko Smardzów Czerna Bądzów Bukwica Wojszyn Wilków Skidniów Kromolin Moszowice Głogów Krzekotów Ceber Wietszyce Dobrzejowice Zabornia Brzeg Głogowski Serby Kotla Słoćwina Domaniowice Jaczów Stare Serby Ruszowice Turów Przedmoście Pęcław Modła Kamiona Kozie Doły Glinica Piersna Droglowice Grodziec Mały Łagoszów Mały Żukowice Borek Kurowice Klucze Wróblin Głogowski Potoczek Dankowice

INTERNET POWIAT GÓROWSKI:

Kłoda Górowska Gola Górowska Rogów Górowski Stara Góra Chróścina Radosław Góra Witoszyce Sławęcice Strumienna Borszyn Mały Włodków Jastrzębia Świerczów Glinka

INTERNET POWIAT JAWORSKI:

Sady Dolne Grzegorzów Radzimowice Męcinka Paszowice Jawor Godziszowa Mściwojów Płonina Mysłów Wiadrów Bolków Siekierzyce Chełmiec Wolbromek Budziszów Wielki Snowidza Gorzanowice Kaczorów Małuszów Świny Piotrowice Myślibórz Budziszów Mały Bolkowice Zębowice

INTERNET POWIAT KAMIENNOGÓRSKI:

Raszów Bukówka Ptaszków Lubawka Przedwojów Ogorzelec Niedamirów Szczepanów Kamienna Góra Janiszów Szarocin Leszczyniec

INTERNET POWIAT KARKONOSKI:

Zachełmie Grabary Wilkowyja Ściegny Miłków Rybnica Staniszów Karpniki Piechowice Kromnów Wojcieszyce Barcinek Bukowiec Dziwiszów Wojanów Przesieka Szklarska Poręba Kostrzyca Sosnówka Podgórzyn Jelenia Góra Marczyce Radomierz Sobieszów Strużnica Mysłakowice Kowary Cieplice Śląskie-Zdrój Jeżów Sudecki Mała Kamienica Komarno Dąbrowica Borowice Krogulec Głębock Karpacz Łomnica Stara Kamienica Kopaniec Piastów

INTERNET POWIAT KŁODZKI:

Gajnik Muszyn Szalejów Górny Polanica-Zdrój Świerki Sokolica Mielnik Pisary Stary Wielisław Stara Bystrzyca Stary Waliszów Szklarnia Szczytna Ścinawka Średnia Przygórze Chocieszów Żelazno Boboszów Topolice Niwa Nowa Ruda – Słupiec Sowina Borek Bytkowice Raszków Marcinów Wilkanów Słoszów Starków Domaszków Kudowa-Zdrój Dolina Szklarka Pasterka Jaszkowa Dolna Potoczek Górzna Ponikwa Smereczyna Złotno Gołogłowy Kamieńczyk Gorzanów Radochów Rzędzina Nowy Miłków Jaszkowa Górna Michałowice Roztoki Marianówka Nagodzice Krosnowice Dworki Trzebieszowice Ołdrzychowice Kłodzkie Bystrzyca Kłodzka Jaworek Wolibórz Dzikowiec Ruszowice Ścinawka Dolna Bożków Pławnica Duszniki-Zdrój Dalków Nowy Dzikowiec Radków Długopole Zdrój Włodowice Jugów Długopole Górne Korytów Mikowice Nowa Wieś Mszaniec Sokolec Zabłocie Batorów Ścinawka Górna Wolany Międzylesie Lądek-Zdrój Kamieniec Kłodzko Nowa Łomnica Dolnik Ratno Dolne Suszyna Krajanów Skowronki Ławica Roszyce Stara Łomnica

INTERNET POWIAT LEGNICKI:

Dunino Szczytniki Małe Rogów Legnicki Bartoszów Rosochata Koiszków Nowa Wieś Legnicka Krotoszyce Komorniki Golanka Górna Goliszów Mąkolice Szczedrzykowice Ziemnice Stary Łom Lasowice Budziwojów Jaśkowice Legnickie Wilczyce Kolonia Kołłątaja Jaroszówka Raczkowa Kwiatkowice Biskupin Strupice Bieniowice Kawice Spalona Okmiany Grzybiany Lipce Czarnków Kozice Jerzmanowice Biała Golanka Dolna Motyczyn Babin Szczedrzykowice-Stacja Ulesie Bobrów Legnica Janowice Duże Wągrodno Piotrówek Biskupice Jakuszów Dąbie Groble Krzywa Pątnów Taczalin Jezierzany Niedźwiedzice Miłkowice Czernikowice Dobroszów Gniewomirowice Konradówka Legnickie Pole Zamienice Piotrowice Michów Chojnów Ruja Święciany Osetnica Siedliska Witków Gniewomierz Kunice Tyniec Legnicki Studnica Rokitki

INTERNET POWIAT LUBAŃSKI:

Zapusta Radostów Dolny Olszyna Dolna Jałowiec Lubań Wolimierz Radostów Górny Kościelniki Dolne Zaręba Wesołówka Złoty Potok Radogoszcz Karłowice Uniegoszcz Pisaczów Świeradów Zdrój Nowa Świdnica Pisarzowice Radostów Średni Biedrzychowice Pobiedna Kościelniki Średnie Zacisze Kałużna

INTERNET POWIAT LUBIŃSKI:

Księginice Lisiec Osiek Składowice Krzeczyn Wielki Chróstnik Lubin Bukowna Obora

INTERNET POWIAT LWÓWECKI:

Chmieleń Giebułtówek Kotlina Zacisze Kamień Gajówka Przecznica Orłowice Wieża Mirsk Brzeziniec Gierczyn Giebułtów Krzewie Wielkie Ubocze Proszówka Gryfów Śląski

INTERNET POWIAT LWÓWIECKI:

Mroczkowice

INTERNET POWIAT MILICKI:

Pakosławsko Wodników Górny Guzowice Sędraszyce Ostrowąsy Góry Latkowa Ujazd

INTERNET POWIAT OLEŚNICKI:

Wabienice Dobroszyce Święty Marek Boguszyce Kijowice Bielawki Ślizów Oleśnica Karwiniec Grabowno Wielkie Komorów Nowosiedlice Moszyce Solniki Małe Bierutów Chelstówek Strzelce Sądrożyce Jenkowice Nowica Dobra Gołębice Goszcz Wielowieś Syców Dąbrowa Gorzesław Kruszowice Twardogóra Niwki Garbarskie

INTERNET POWIAT OŁAWSKI:

Ścinawa Polska Oleśnica Mała Lizawice Stary Otok Niemil Chwalibożyce Maszków Godzinowice Siecieborowice Jankowice Małe Oława Jaczkowice Pełczyce Godzikowice Marcinkowice Skrzypnik Domaniów Zabardowice Niwnik Brzezimierz Wierzbno Siedlce Sobocisko Polwica Kuny Stary Górnik Jankowice Janików Marszowice Wyszkowice Stanowice Gaj Oławski Jakubowice Goszczyna Osiek Zakrzów Ścinawa Owczary Gęsice Bolechów Bystrzyca Psary

INTERNET POWIAT POLKOWICKI:

Retków Przesieczna Obiszów Żabice Żuków Gaworzyce Dalków Witanowice Grabik Lipin Koźlice Rzeczyca Sucha Górna Proszówek Drożów Proszyce Wierzchowice Jakubów Kłobuczyn Ogorzelec Moskorzyn Grębocice Guzice Kwielice Kaźmierzów Czerńczyce Stara Rzeka Mieszkow Wilczyn Duża Wólka Bucze Gostyń Grodowiec Drożyna Dzików Grodziszcze Mieszków Śrem Komorniki Szymocin Łagoszów Wielki Radwanice

INTERNET POWIAT STRZELIŃSKI:

Pęcz Zielenice Świnobród Warkocz Szczodrowice Zborowice Bryłówek Gościęcice Jelenin Opatowice Kucharzowice Suchowice Boguszyce Górzec Siemianów Stary Wiązów Kuropatnik Piotrków Borowski Księginice Wielkie Gęsiniec Częstocice Rochowice Janowo Wąwolnica Kojęcin Ludów Śląski Gębice Dobrogoszcz Bartoszowa Brzoza Kondratowice Miechowice Oławskie Kurów Kępino Wiązów Strzegów Biały Kościół Bierzyn Borek Strzeliński Kaczów Górka Sobocka Bryłów Jaworów Kalinowa Strzelin Księżyce Kowalów Krzepice Jutrzyna Karczyn Szczawin Karszów Janowiczki Boreczek Mańczyce Kręczków Komorowice Chociwel Kurczów Dębniki Borów Mojków Grzegorzów Gębczyce Kłosów Jędrzychowice Jegłowa Muchowiec Kowalskie Witowice Lipowa Gułów Prusy Kazanów Podgaj Żelowice Biedrzychów

INTERNET POWIAT ŚREDZKI:

Radliniec Godków Wilkszyn Ciechów Święte Ujazd Górny Rachów Szczepanów Przedmoście Żurawiniec Pisarzowice Malczyce Lenartowice Cesarzowice Miłoszyn Bogdanów Chomiąża Chwalimierz Kokorzyce Środa Śląska Ogrodnica Łagiewniki Średzkie Lipnica Stramnice Jenkowice Komorniki Wróblowice Klęka Tokarów Jugowiec Jarosław Paździorno Błonie Wolica Pusta Gosławice Osiek Proszków Mieczków Kostomłoty Zabłoto Jarostów Brodno Karnice Pichorowice Rusko Białków Rzeczyca Pielaszkowice Mrozów Mazurowice Krępice Samborz Brzezina Wichrów Miękinia Ujazd Dolny

INTERNET POWIAT ŚWIDNICKI:

Przyłęgów Grochotów Pszenno Bagieniec Boleścin Panków Wierzbna Makowice Buków Strzegom Milikowice Świebodzice Mrowiny Krzczonów Sulisławice Siedlimowice Stawiska Bojanice Opoczka Gogółów Burkatów Piotrowice Świdnickie Łażany Świdnica Międzyrzecze Stary Jaworów Szymanów Marcinowice Gniewków Nowy Jaworów Tworzyjanów Granica Zawiszów Stanowice Żarów Kalno Bystrzyca Dolna Mikoszowa Tomkowice Pasieczna Pastuchów Bolesławice Imbramowice Skarżyce Kruków Tomkowa Graniczna Nowice Krzyżowa Dzierzków Witków Czechy Grodziszcze Lutomia Dolna Jakubów Niegoszów Lutomia Górna Pyszczyn Bystrzyca Górna Kłaczyna Pożarzysko Śmiałowice Jaworzyna Śląska Modlęcin Miłochów Morawa Mokrzeszów Jagodnik Olszany Bożanów Wilków

INTERNET POWIAT TRZEBNICKI:

Ligota Piękna Ozorowice Rogoż Borzęcin Garbce Uraz Pierwoszów Kanclerzowice Żmigród Komorowo Żmigródek Grądzik Szewce Lubnów Kotowice Dębnica Węgrzynów Pietrowice Małe Machnice Bychowo Wszemirów Księginice Prusice Kalina Zajączków Strzeszów Pawłów Trzebnicki Paniowice Ligotka Taczów Mały Mienice Trzebnica Będkowo Krościna Mała Sulisławice Kliszkowice Małe Raków Krzyżanowice Wisznia Mała Szymanów Pęgów Biskupice Węglewo Malin Kryniczno Brochocin Borek Małuszyn Piotrkowiczki Psary

INTERNET POWIAT WAŁBRZYSKI:

Wałbrzych Jaczków Czarny Bór Cieszów Szczawno-Zdrój Cisów Sędzisław Wałbrzych (góra Chełmiec) Rzeczka

INTERNET POWIAT WOŁOWSKI:

Węgrzce Jakubikowice Krzydlina Wielka Wołów Lubiąż Piskorzyna Rataje Wińsko Grzeszyn Piotroniowice Gliniany Uskorz Wielki Krzydlina Mała Stary Wołów

INTERNET POWIAT WROCŁAWSKI:

Mędłów Wysoka Michałowice Jaszkotle Mietków Zabrodzie Żerniki Wielkie Krzeptów Wrocław (Muchobór) Maniów Łukaszowice Biestrzyków Wojnarowice Wojtkowice Damianowice Glinica Sobótka Kamionna Kuklice Proszkowice Ręków Wrocław Kozłów Krzyżowice Popowice Oleśniczka Pustków Wilczkowski Ujów Bogusławice Krzyków Owsianka Domanice Mnichowice Dobrzykowice Wrocław (Psie Pole) Zagródki Stróża Kiełczówek Polakowice Magnice Długołęka Wszemiłowice Borzygniew Wilkowice Domaszczyn Bielawa Dzikowa Bratowice Maniów Wielki Kobierzyce Brzezia Łąka Smolec Czernica Ratowice Mirków Chrząstawa Mała Wrocław (Krzyki) Piecowice Stary Zamek Piotrówek Mokry Dwór Wrocław (Fabryczna) Komorowice Jordanów Śląski Winna Góra Szymanów Nowa Wieś Wrocławska Jezierzyce Wielkie Wieściszów Strzegomiany Zybiszów Jaksonów Żerzuszyce Piława Rogów Sobócki Cieszyce Chrząstawa Wielka Kunów Wrocław (Klecina) Maniów Mały Szczepankowice Chwałów Krobielowice Świątniki Kamień Milejowice Suchy Dwór Zacharzyce Ozorzyce Królikowice Małuszów Księginice Kilianów Szczodre Nowa Wieś Kącka Wrocław (Leśnica) Mokronos Dolny Nasławice Byków Turów Janówek Ślęza Biskupice Krajków Nadolice Wielkie Gniechowice Galowice Żerniki Wrocławskie Wawrzeńczyce Pełcznica Solna Tyniec Mały Mleczna Jeszkowice Iwiny Bielany Wrocławskie Przezdrowice Kamieniec Wrocławski Rzeplin Szukalice Wojkowice Kiełczów Wilczkowice Księginice Małe Radwanice Milin Strzeganowice Wilczków Nadolice Małe Kąty Wrocławskie Różaniec Cesarzowice Gajków Żerniki Małe Wierzbice Pustków Żurawski Wojnowice Pożarzyce Mirosławice Mokronos Górny Wilczyce Domasław Chrzanów Żórawina Kątna Strachów

INTERNET POWIAT ZĄBKOWICKI:

Doboszowice Cienkowice Olbrachcice Wielkie Topola Strąkowa Karczowice Sztoszowice Raczyce Ziębice Potworów Muszkowice Tarnów Kamieniec Ząbkowicki Bardo Janówka Mrokocin Lutomierz Stary Henryków Grochowa Kluczowa Dobrzenice Mikołajów Wilamowice Brodziszów Stolec Srebrna Góra Skalice Czesławice Stoszowice Koziniec Jakubów Brzeźnica Zwrócona Suszka Lubnów Pomianów Górny Brukalice Pawłowice Nowy Dwór Sławięcin Ząbkowice Śląskie Budzów Witostowice Brochocin Różana Ożary Targowica Sosnowa Krzelków Kobyla Głowa Dzbanów Bobolice Henryków Wadochowice Przyłęk Przedborowa Złoty Stok Braszowice Starczów Grochowiska Ciepłowody Janowiec

INTERNET POWIAT ZGORZELECKI:

Węgliniec Stary Węgliniec

INTERNET POWIAT ZŁOTORYJSKI:

Kopacz Sędzimirów Wilków Złotoryja Jadwisin Pyskowice Lubiatów Łukaszów Radziechów Podolany Zagrodno Rokitnica Prusice Jerzmanice Zdrój Wyskok Wojciechów Grodziec Kozów Modlikowice Olszanica Sępów Brochocin Kwiatów Nowa Wieś Złotoryjska

INTERNET POWIAT BRZESKI:

Lipowa Bąków Różyna Garbów Golczowice Błażejowice Czepielowice Obórki Bierzów Kopice Pisarzowice Olszanka Roszkowice Sarny Małe Borkowice Jankowice Wielkie Lubsza Skorogoszcz Żłobizna Zielonkowice Lubcz Lewin Brzeski Przylesie Dolne Nowy Świat Kościerzyce Michałów Łukowice Brzeskie Gnojna Małujowice Wojnowiczki Kolnica Gola Grodkowska Brzeg Tarnów Grodkowski Młodoszowice Więcmierzyce Łosiów Skarbimierz Osiedle Starowice Dolne Przylesie Wierzbnik Kruszyna Mikolin Grodków Wojsław Szydłowice Nowa Wieś Mała Brzezina Michałowice Janów Zwanowice Piastowice Zielęcice Dobrzyń Czeska Wieś Ptakowice Przecza Pawłów Tarnowiec Mąkoszyce

INTERNET POWIAT GŁUBCZYCKI:

Rozumice Dzielow Sucha Psina Grobniki Widok Ściborzyce Wielkie Księże Pole Dzielów Klisino Branice Wódka Babice Biernatów Krotoszyn Zopowy Gołuszowice Dziećmarów Langowo Debrzyca Boboluszki Wysoka Michałkowice Uciechowice Bliszczyce Ludmierzyce Gadzowice Baborów Lisięcice Niekazanice Dobieszów Krzyżowice Grobniki Boguchwałów Głubczyce-Sady Bernacice Górne Lwowiany Kietrz Grodczany Czerwonków Nowe Gołuszowice Królowe Dzbańce Kietlice Radoszowy Nowy Rożnów Kozłówki Tłustomosty Bogdanowice Zubrzyce Maciowakrze Sułków Raków Bernacice Pilszcz Szczyty Równe Dzierżkowice Mokre Włodzienin Kolonia Nowa Cerekwia Rogożany Nasiedle Posucice Kwiatoniów Chróścielów Głubczyce Wojnowice Dzierżysław Lubotyń

INTERNET POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI:

Dobrosławice Kamionka Komorno Dobieszów Dębowa Pokrzywnica Landzmierz Kędzierzyn-Koźle Bytków Kobylice Pociękarb Poborszów Grudynia Wielka Reńska Wieś Ostrożnica Radziejów Urbanowice Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Ucieszków Zakrzów Gierałtowice Łężce Brzeźce Długomiłowice Dzielawy Chrósty Większyce

INTERNET POWIAT KLUCZBORSKI:

Smardy Górne Kuniów Wierzbica Dolna Chocianowice Kujakowice Dolne Ligota Wołczyńska Łowkowice Jasienie Proślice Nasale Świniary Wielkie Kujakowice Górne Brzezinki Wierzbica Górna Sulikowice Wołczyn Borkowice Laskowice Kluczbork Paruszowice Szum Domaszowice Świniary Małe Brzózki Jakubowice Sułoszyn Krzywizna Dobiercice Gotartów Wąsice Gierałcice Bruny Kochłowice Szymonków Krzywiczyny Maciejów Byczyna Duczów Mały Chudoba Brynica Polanowice Szczepina Rożnów Markotów Duży Tuły Bogacica Skałągi Czaple Stare Biskupice Gierałcice Małe Ligota Mała Biadacz Smardy Dolne Krasków Ligota Dolna Duczów Wielki Lasowice Małe

INTERNET POWIAT KRAPKOWICKI:

Strzeleczki Dobra Zabierzów Kórnica Oleszka Łowkowice Zdzieszowice Kujawy Odrowąż Steblów Wielmierzowice Walce Ścigów Wawrzyńcowice Kamionek Jasiona Gogolin Dalnie Krępna Malnia Racławiczki Dobieszowice Grocholub Rogów Opolski Buława Pisarzowice Zakrzów Moszna Krapkowice Januszkowice Dąbrówka Górna Rozkochów Żywocice Rozwadza Żyrowa Zielina Dziedzice Kamień Śląski Agnieszczyn Pietna Chorula

INTERNET POWIAT NAMYSŁOWSKI:

Grodziec Siemysłów Bukowa Śląska Pielgrzymowice Wężowice Bukowie Igłowice Wilków Pokój Paryż Lubnów Pągów Józefków Kuźnia Domaradzka Fałkowice Bąkowice Dąbrówka Dolna Pszeniczna Gola Ładza Idzikowice Wojciechów Głuszyna Smarchowice Wielkie Zieleniec Świerczów Kozuby Zbica Zawiść Sułoszów Kowalowice Wielołęka Dąbrowa Miejsce Jakubowice Kopalina Domaradzka Kuźnia Świercowskie Baldwinowice Rychnów Bielice Kuźnica Dąbrowska Namysłów Brzezinka Objazda Gręboszów Strzelce Namysłowskie Starościn Osiek Duży Przygorzele Smogorzów Domaradz Woskowice Małe Ziemiełowice

INTERNET POWIAT NYSKI:

Kamienica Głębinów Dobrzyków Łambinowice Ratnowice Strobice Lisie Kąty Ulianówka Otmuchów Kuropas Malerzowice Małe Maciejowice Goszowice Myszowice Chałupki Piotrowice Nyskie Kubice Trzeboszowice Ligota Wielka Sowin Mańkowice Frydrychów Śmieciak Hanuszów Sławniowice Budzieszowice Rączka Starowice Unikowice Iława Rynarcice Biała Nyska Siestrzechowice Niwnica Wierzbno Gościce Nowy Las Głuchołazy Wierzbie Wierzbięcice Pakosławice Brzeziny Niesiebędowice Charbielin Ścinawa Mała Ścinawa Nyska Kwiatków Paczków Siedlec Nadziejów Bednary Kępnica Lasowice Korfantów Przechód Kijów Jarnołtów Mroczkowa Janowa Przydroże Wielkie Suszkowice Kuźnica Ligocka Nowaki Radzikowice Rzymkowice Morów Hajduki Wyszków Śląski Wielkie Łąki Podkamień Czarnolas Lubiatów Skorochów Ujeździec Kałków Pniewie Korzekwice Sękowice Chróścina Piechocice Grądy Śliwice Konradowa Stary Paczków Drogoszów Puszyna Wilamowa Buków Nowy Świętów Konradów Nieradowice Ogonów Smolice Węża Goraszowice Gierałcice Sadurczyce Markowice Okopy Regulice Broniszowice Jodłów Prusinowice Goświnowice Stara Jamka Makowice Nysa Jasienica Dolna Pleśnica Ścibórz Stary Grodków Lasocice Skoroszyce Gryzów Jasienica Górna Bykowice Smolarnia Biechów Włostowa Burgrabice Wójcice Sarnowice Białowieża Bodzanów Bielice Sidzina Meszno Domaszkowice Ulanowice Lipowa Reńska Wieś Rysiowice Jędrzychów Koperniki Biskupów

INTERNET POWIAT OLESKI:

Świercze Kobyla Góra Stare Olesno Sternalice Kolejka Jastrzygowice Dobrodzień Wierzbie Kościeliska Olesno Pakoszów Uszyce Łowoszów Wachów Wysoka Bzinica Stara Wojciechów Pieńki

INTERNET POWIAT OPOLSKI:

Dąbrowa Kąty Brynica Zakrzów Turawski Przywory Węgry Górki Tłustoręby Młodnik Borki Tarnica Jaśkowice Lędziny Nowe Budkowice Ostrówek Kobylno Żelazna Opole Wawelno Chróścice Wybłyszczów Kolonia Jaśkowice Niemodlin Szydłowiec Dębiniec Chrząstowice Nakło Dobrzeń Wielki Tułowice Małe Czarnowąsy Świerkle Złotniki Folwark Gościejowice Polska Nowa Wieś Michałówek Tułowice Sławice Schodnia Ligota Prószkowska Otok Molestowice Winów Stare Siołkowice Skarbiszowice Ligota Tułowicka Domecko Dębie Chrzowice Bierdzany Murów Zagwiździe Brzezie Radomierowice Piotrowa Krasna Góra Popielów Karłowice Kotórz Mały Pustków Luboszyce Gracze Łubniany Ligota Turawska Kępa Dąbrówka Łubniańska Stobrawa Źlinice Osiny Narok Dębska Kuźnia Przysiecz Zimnice Wielkie Chrząszczyce Nowa Kuźnia Goszczowice Kały Sokolniki Staniszcze Małe Komprachcice Mechnice Góra Dobrzeń Mały Sosnówka Ochodze Surowina Kup Babi Las Boguszyce Raszowa Jełowa Zimnice Małe Wrzoski Sady Turawa Krasiejów Niewodniki Dziekaństwo Wolny Roszkowice Ozimek Smolnik Kosorowice Stare Budkowice Chmielowice Grabie Kolanowice Brzęczkowice Wydrowice Dylaki Prószków Krzyżowa Dolina Antoniów Kadłub Turawski Pucnik Karłowiczki Jedlice Szczedrzyk Radoszowice Tarnów Opolski Kaniów Kurznie Magnuszowice Sarny Wielkie

INTERNET POWIAT PRUDNICKI:

Laskowiec Niemysłowice Grabina Głogówek Szybowice Łącznik Wierzch Dobroszowice Lubrza Skrzypiec Kazimierz Biała Golczowice Gostomia Jasiona Śmicz Racławice Śląskie Krobusz Rostkowice Józefów Ogiernicze Zawada Frącki Dobroszewice Błażejowice Dolne Laskowice Radostynia Rzepcze Prężyna Tomice Nowe Kotkowice Krzyżkowice Miłowice Leśnik Biedrzychowice Słoków Szonów Twardawa Nowy Dwór Prudnicki Wróblin Kolonia Ligocka Prudnik Pogórze Mucków Chrzelice Brzeźnica Solec Kolnowice Łąka Prudnicka Olszynka Dębina Wilków Stare Kotkowice Otoki Trzebina Dzierżysławice Ligota Bialska Browiniec Polski Olbrachcice Czyżowice Prężynka Wasiłowice Kierpień Mochów Mionów Mokra Góreczno Górka Prudnicka

INTERNET POWIAT STRZELECKI:

Ligota Czamborowa Warmątowice Łąki Kozielskie Błotnica Strzelecka Henryków Krośnica Izbicko Strzelce Opolskie Księży Las Rozmierka Kalinowice Szymiszów Szczepanek Olszowa Poręba Czarnocin Krasowa Grabów Otmice Lichynia Zawadzkie Rożniątów Kurzawka Góra Św. Anny Balcarzowice Janków Sucha Siedlec Sprzęcice Dolna Wysoka Suchodaniec Jemielnica Poznowice Ligota Górna Kolonowskie Granica Raszowa Kalinów Leśnica Dziewkowice Lwowska Niwki Kadłubiec Brzezina

INTERNET POWIAT CZĘSTOCHOWSKI:

Rędziny Brzyszów Brzeziny Nowe Huta Stara Wrzosowa Słowik Nowa Wieś Karolina Rędziny Kolonia Częstochowa Brzeziny Kolonia Małusy Małe Marianka Rędzińska Kościelec Rudniki

INTERNET POWIAT GLIWICKI:

Kotulin Ligota Toszecka

INTERNET POWIAT KŁOBUCKI:

Iwanowice Małe Zwierzyniec Pierwszy Dankowice Pierwsze Kamyk Wąsosz Górny Dankowice Drugie Kleśniska Brzóski Krzepice Napoleon Stanki Więcki Gruszewnia Brzózki Dębie Kostrzyna Bobrowa Lutrowskie Dankowice Trzecie Starokrzepice Kłobuck Łobodno Zimnowoda Libidza Iwanowice Duże Annolesie Zajączki Pierwsze Waleńczów Marianów Danków Parzymiechy Opatów Natolin Zajączki Drugie Dąbrowa Rybno Wąsosz Dolny Zbrojewsko Lipie

INTERNET POWIAT LUBLINIECKI:

Pawonków Glinica Sadów Jawornica Strzebin Koszęcin Sieraków Śląski Kochcice Molna Panoszów Rusinowice Cieszowa Lubecko Lisowice Lubliniec Rzyce Nowy Dwór Patoka Jeżowa

INTERNET POWIAT RACIBORSKI:

Lekartów Bieńkowice Borucin Nowa Wioska Cyprzanów Bolesław Budziska Racibórz (Markowice) Wojnowice Tworków Rudnik Samborowice Racibórz (Brzezie) Kornice Pietraszyn Racibórz Siedliska Bojanów Amandów Krzyżanowice Racibórz (Obora) Gródczanki Maków Krowiarki Sudół Krzanowice Pietrowice Wielkie Pawłów Kuźnia Raciborska Turze

INTERNET POWIAT WODZISŁAWSKI:

Gorzyce Osiny Kraskowiec Bełsznica Uchylsko Kolonia Fryderyka Turza Śląska Gorzyczki Czyżowice

Miejscowości:

Borszewice Wrzesiny Okup Wielki Wielka Wieś Grabia Trzecia Bilew Bilew-Kolonia

INTERNET POWIAT PAJĘCZAŃSKI:

Pieńki Dworszowskie Sadowiec-Wrzosy Dworszowice Kościelne Nowa Brzeźnica Dylów Rządowy Wydrzynów Niwiska Dolne Kruplin-Parcela Sadowiec-Niwy Dubidze Dubidze-Kolonia Trębaczew Stara Brzeźnica Konstantynów Wrzosy

INTERNET POWIAT PIOTRKOWSKI:

Pieńki Stolarskie Gorzkowice Ryszardów Bujnice Bukowina Bujniczki Szczepanowice Sobakówek Cieszanowice Gorzkowiczki Kolonia Gorzędów Józefina Grabostów Plucice Żuchowice Kolonia Plucice Szczukocice

INTERNET POWIAT RADOMSZCZAŃSKI:

Przybyszów Chałupy Katarzynów Przedbórz Grzebień Łowicz Wielgomłyny Kamieńsk Masłowice Kobiele Wielkie Miejskie Pola Stobiecko Szlacheckie Posadówka Kietlin Piaszczyce Olszowiec Borki Konradów Kolonia Strzałkowska Wola Przedborska Nosalewice Budy Nosalewickie Popielarnia Korytno Przydatki Przybyszowskie Łączkowice Huta Drewniana Barczkowice Ochocice Grobla Orzechówek Odrowąż Wola Kuźniewska Podkrosno Sokola Góra Strzałków Brzezinki Kraszewice Zakrzówek Szlachecki Okrajszów Tomaszów Koconia Wygwizdów Wierzbowiec Radomsko Karsy Płoszów Dziepółć Łazy Przyborów Blok Dobryszyce Antopol Koźniewice Gorzędów Trzebce Kobiele Małe Dmenin Jabłonna Amelin Jedlno Kawęczyn Zrąbiec Pytowice

INTERNET POWIAT SIERADZKI:

Wróblew Prażmów Dzierlin Mikołajewice Antonin Wojków Łosieniec Ligota Uników Sieradz Grzybki Stok Polski Smardzew Jeziory Dzigorzew Bujnów Cielce Rzechta Augustynów Mnichów Równa Strzałki Żelisław Strumiany Miklesz Borzęckie Łubna-Jakusy Grabowiec Duszniki Małków Grzymaczew Stawiszcze Gruszczyce Warta Ruda Brudzew Rakowice Majaczewice Żelisław-Kolonia Szklana Huta Zaborów Złoczew Zagajew Burzenin Charłupia Wielka Cienia Witów Kłocko Kopanina Stok Nowy Włocin-Wieś Czarna Włocin-Kolonia Wrząca Szczawno Sarny Charłupia Mała

INTERNET POWIAT WIELUŃSKI:

Słupsko Skomlin Sołtysy Wierzbie Strugi Grębień Biała Rządowa Łyskornia Bieniec Dobijacz Popowice Mokrsko Chotów Wichernik Przywóz Biała-Kopiec Krzyworzeka Toporów Radomina Wieluń Ożarów Turów Mierzyce Kraszkowice Mokrsko Rządowe Toplin Zmyślona Wygoda Walenczyzna Łaszew Rządowy Łagiewniki Brzoza Łaszew Dzietrzniki Mątewki Kocilew Józefów Huby Bojanów Kopydłów Gaszyn Jeziorko Pątnów Brzeziny Kadłub Grodzisko Budziaki

INTERNET POWIAT WIERUSZOWSKI:

Podzamcze Wieruszów Lubczyna Osiek Bolesławiec-Chróścin Górka Wieruszowska Łubnice Cieszęcin Wyszanów Kuźnica Skakawska Wójcin Podbolesławiec Wesoła Dzietrzkowice Chobanin Jutrków Mesznary Pieczyska

INTERNET POWIAT ZDUŃSKOWOLSKI:

Ptaszkowice Wojsławice Izabelów Duży Krobanów Ochraniew Zduńska Wola Karsznice Nowy Kromolin Poręby Ogrodzisko Michałów Wygiełzów Polków Opiesin Stary Kromolin Suchoczasy Młodawin Dolny Piaski Marżynek Czechy Izabelów Mały Tymienice Andrzejów Dionizów Gajewniki-Kolonia Wólka Wojsławska Paprotnia Holendry Paprockie Wymysłów Janiszewice Biały Ług Beniaminów Mostki Marcelów Korczew Młodawin Górny Annopole Nowe Kłady Zapolice Ostrówek Karolew Swędzieniejewice Świerzyny Gajewniki Krobanówek Rojków

Oferowanie usług związanych z dostarczaniem internetu.

Opisanie działalności AIRMAX INTERNET:
Firma AirMAX oznajmia, że posiada doświadczenie w branży usług związanych z dostarczaniem internetu w wielu województwach mogąc zaspokoić potrzeby osób indywidualnych tzw. prywatnych odbiorców jak i klientów biznesowych a wachlarz możliwości praktycznie nie zna końca. Zadbali żeby ich potencjalni klienci myśleli że są wiarygodnym dostawcą usług telekomunikacyjnych gdzie można sprawdzić jak w rzeczywistości wygląda wpisując zapytanie w wyszukiwarce internetowej związane z opiniami o Airmax Internet. Gwarantują, że działania jakich mogą się podjąć mają na celu zwiększenie zadowolenia użytkowników od samego początku do samego końca jeśli chodzi o oferowane usługi.

Jednak nie jest tak kolorowo z wypłacalnością firmy jak mogłoby się wydawać ponieważ firma Airmax ma liczne zobowiązania z których nie chce się rozliczyć co przekłada się na ogólną kondycję i reputację firmy. Możemy znaleźć mnóstwo informacji na temat długów przez dłużnika zarządzającego firmą, któremu nie śpiesznie do uregulowania należności finansowych. Z miesiąca na miesiąc firma Airmax opinie ma gorsze ze względu na poziom świadczonych usług. Patrząc na opinie o firmie Airmax Internet można już od pierwszego spojrzenia wywnioskować, że poziom oferowanego internetu jest karygodnie niezadowalających użytkowników a z tego co osoby opiniujące piszą już po kilku dniach od podłączenia internetu sygnał spada niemalże do zera co koliduje w komfortowym korzystaniu z internetu.

Internet AIRMAX.pl Best Partner Andrzej Czachor

Adres: Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Adres strony internetowej:
airmax.pl

Telefon: 71 717 05 30

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
1 based on 11228 votes
Brand Name
Opinie o INTERNET AIRMAX.PL
Product Name
Opinie o INTERNET AIRMAX.PL