Opinie o AIRMAX.PL INTERNET

Oferowanie usług związanych z dostarczaniem internetu.

Opisanie działalności AIRMAX INTERNET:
Firma AirMAX oznajmia, że posiada doświadczenie w branży usług związanych z dostarczaniem internetu w wielu województwach mogąc zaspokoić potrzeby osób indywidualnych tzw. prywatnych odbiorców jak i klientów biznesowych a wachlarz możliwości praktycznie nie zna końca. Zadbali żeby ich potencjalni klienci myśleli że są wiarygodnym dostawcą usług telekomunikacyjnych gdzie można sprawdzić jak w rzeczywistości wygląda wpisując zapytanie w wyszukiwarce internetowej związane z opiniami o Airmax Internet. Gwarantują, że działania jakich mogą się podjąć mają na celu zwiększenie zadowolenia użytkowników od samego początku do samego końca jeśli chodzi o oferowane usługi.

Jednak nie jest tak kolorowo z wypłacalnością firmy jak mogłoby się wydawać ponieważ firma Airmax ma liczne zobowiązania z których nie chce się rozliczyć co przekłada się na ogólną kondycję i reputację firmy. Możemy znaleźć mnóstwo informacji na temat długów przez dłużnika zarządzającego firmą, któremu nie śpiesznie do uregulowania należności finansowych. Z miesiąca na miesiąc firma Airmax opinie ma gorsze ze względu na poziom świadczonych usług. Patrząc na opinie o firmie Airmax Internet można już od pierwszego spojrzenia wywnioskować, że poziom oferowanego internetu jest karygodnie niezadowalających użytkowników a z tego co osoby opiniujące piszą już po kilku dniach od podłączenia internetu sygnał spada niemalże do zera co koliduje w komfortowym korzystaniu z internetu.

Internet AIRMAX.pl Best Partner Andrzej Czachor

Adres: Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Adres strony internetowej:
airmax.pl

Telefon: 71 717 05 30

AirMAX internet opinie

AirMAX internet opinie

Unikac- usługa nie działa

1,0 rating
8 kwietnia 2020

Niestety nie polecam. Walczę z nimi od 2 miesięcy o łącze. Dział techniczny problemu nie widzi (zakrywając się tym że połączenie od nich do mnie jest bez wad). Mój problem to brak prędkości do zagranicznych serwerów (amazon, github, dropbox, play.pl – tez). Łącze to 100/10 speed test po Polsce pokazuje 50Mb co jest git, do Niemiec już 20Mbps a dalej już zależy US to 0.5 do 3Mbps DL zależnie od dnia (i pory), ale nie zależnie od testowanego serwera – Nie powiem zdarzało się lepiej (w okolicy 20Mbps). Dodam że połączenie do wierzy z anteną airmax jest bardzo dobre – sygnał na poziomie 55-60dbi, jakościowo w okolicach 95-97%. Łącze działało poprawnie w okresie testowym, i działało akceptowalnie przez 2 tygodnie po miesiącu od podpisania umowy, po za tymi przedziałami non stop problemy. Obsługa – zależy na kogo się trafi, jedni sugerują że człowiek jest idiotą i że problemu nie ma. Inni sa zdziwieni i próbuja pomóc. Dodzwoniłem się do gościa z którym otwierałem strone play.pl – u niego 10sekund, u mnie 50. Wysyłam screenshoty, wysłałem film nagrany z pulpitu robiąc różne testy, prosiłem o kontakt z możliwością udostępnienia zdalnego pulpitu, składałem reklamacje – nic nie daje skutku, odpowiedź cały czas ta sama – Problemu nie ma. Nikt jednak niestety nawet nie próbował się ze mną kontaktować.

Figuro

To sciema nie internet

1,0 rating
4 kwietnia 2020

Nie polecam. Wszystko ładnie śmiga na okresie testowym dopóki nie podpisze się 2-letniej umowy, wtedy magicznie ze stabilnego 60 Mbit/s (umowa podpisana na „do 96 Mbit/s”) robi się 7 Mbit/s przy niezmienionych parametrach odbioru. Firma nie odpowiada na maile, zgłoszenia telefoniczne są olewane.

Siemianowice

To krzak

1,0 rating
27 marca 2020

Firma tragedia internet za który płace 130 zł chodzi z prędkością 1 – 3 mbit a miał bć 150 mbit w orange na kablu z którego zrezygnowałem na poczet Airzmuły i płaciłem 60 zł miałem 6-9 mbit a umowa była do 10 mbit odradzam tak jak moi poprzednicy.

Krzysztof

Nie działa!!

1,0 rating
8 stycznia 2020

Porażka

Klinet

Opinia na temat firmy Airmax internet z Opola

4,0 rating
1 lutego 2019

Ładnie mówią a trochę gorzej to w praktyce wygląda.

Krzysiek

Dałem się nabrać na reklame

1,0 rating
29 października 2018

Usłauga po okresie testowym nie działa, infolinia nie działa, po podjechaniu pod firme nikogo nie ma…
Założyli w internecie kilkanaście stron na których sami sobie napisali pozytywne komentarze w celu wprowadzenia w błąd potencjalnych klientów. Aby kroić naiwnych staruszków muszą dbać o wizerunek w sieci, dla nich opinia jest podstawą pracy, tym bardziej, że interesuje się nimi od dawna Policja i Prokuratura. Niech wymienię kilka stron przez nich zarejestrowanych których celem jest oszukanie klientów i wzbudzenie zaufania naiwnych ludzi:
https://opiniuj24.pl/opinie/AirMAX.pl
https://portal-konsumenta.pl/opinie-o/airmax.pl
https://operatorzy.net
https://www.bestpartner.pl/
Wszystkie te strony są ich dziełem i mają na celu zatarcie faktycznego obrazu i rozmiaru nadużyć które robią

Naiwny po szkodzie

Podsumowanie

1.3
1,3 rating
1.3 out of 5 stars (based on 12 reviews)
Znakomite opinie0%
Bardzo dobre8%
Zadowalające0%
Mizerne0%
Słabe92%
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
1 based on 43 votes
Brand Name
Opinie o INTERNET AIRMAX.PL
Product Name
Opinie o INTERNET AIRMAX.PL